فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

ساخت واتساپ با شماره مجازی چگونه است؟

نکته: درصورتی که تمامی موارد زیر را به درستی رعایت کنید،‌ می‌توانید به راحتی کد دریافت کنید و ساخت واتساپ شماره مجازی را به راحتی انجام دهید. بیشتر مشکلاتی که رخ می‌دهد به دلیل عدم رعایت موارد زیر است.

مراحل ساخت اکانت واتساپ با شماره مجازی:

 1. حتما قبل از گرفتن شماره، اتصال‌تان به vpn را تست کنید و سعی کنید به ip کشوری وصل بشید که میخواهید شماره مجازی بگیرید.

  اگر امکانش را ندارید از یک وی.پی.ان با کیفیت استفاده کنید و به آلمان یا انگلستان وصل بشید برای تست کیفیت وی.پی.ان، وارد سایت ipinfo.io شوید، اگراطلاعات را نمایش داد، وی.پی.ان شما خوب است.

 2. از واتساپ رسمی استفاده کنید نه بیزینس (تجاری)، اما اگر از واتساپ تجاری استفاده می‌کنید، فقط می‌توانید به مخاطبینی که واتساپ تجاری دارند یا مخاطبینی که به شما پیام داده‌اند، پیام بفرستید.

 3. لوکیشن گوشی را خاموش کنید!

 4. سیم کارت را از گوشی خارج کنید تا شماره ایرانی شما تشخیص داده نشود.

 5. دست‌تان را روی واتساپ نگه‌دارید و از قسمت app info> storage>clear data را بزنید تا دیتای واتساپ پاک شود. توجه کنید که قبل از هر بار وارد کردن شماره جدید، حتما این کار را انجام دهید.

 6. حتما بعد از ورود به اکانت این موارد رو انجام بدید:

  1. برای اکانت واتساپ‌تان اسم بگذارید.
  2. عکس پروفایل انتخاب کنید.
  3. بیوگرافی بنویسید.
  4. سریع یه پیام از واتساپی که ساختید ارسال کنید.
  5. در پایان رمز دو مرحله ای ست کنید.
 7. دقت کنید هربار که خواستید از واتساپ استفاده کنید بهتره به همان vpn اولیه وصل باشید.

 8. واتساپ نسبت به شماره های روسیه، قزاقستان و چین حساسیت بیشتری دارد و این شماره‌ها را زودتر از شماره‌های دیگر مسدود می‌کند، حتی الامکان سعی کنید این شماره‌ها را انتخاب نکنید.

نکات لازم بعد از ساخت واتساپ شماره مجازی:

به محض ورود به اکانت موارد زیر را انجام دهید:
 1. گذاشتن اسامی خاص (از قراردادن اسامی عمومی مانند واتساپ، تستی، اعداد، و... خودداری کنید).
 2. قرار دادن تصویر پروفایل
 3. اضافه کردن توضیحات در قسمت بیوگرافی
 4. گذاشتن رمز دو مرحله‌ای (تا حتی اگر شماره شما دست شخص دیگری باشد یا بیفتد نتواند به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند).
 5. دقت داشته باشید در هر بار استفاده از واتساپ شماره مجازی حتما از V.P.N استفاده کنید و آی.پی شما باید با کشور شماره‌ی خریداری شده یکی باشد.

نکته : واتساپ نسبت ­به شماره‌های کشورهایی مثل روسیه و قزاقستان و چین که از قیمت کم­تری برخوردارند، حساسیت بیش­تری دارد و امکان مسدود شدن شماره از سمت واتساپ بیش­تر است. سعی کنید از کشورهای دیگر استفاده کنید که ریسک کم­تری دارند.

سوالات متداول در رابطه با ساخت اکانت واتساپ با شماره مجازی

Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر