فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
شماره مجازی
شماره مجازی
wait

ساخت واتساپ با شماره مجازی چگونه است؟

نکته: درصورتی که تمامی موارد زیر را به درستی رعایت کنید،‌ می‌توانید به راحتی کد دریافت کنید و ساخت واتساپ شماره مجازی را به راحتی انجام دهید. بیشتر مشکلاتی که رخ می‌دهد به دلیل عدم رعایت موارد زیر است.

مراحل ساخت اکانت واتساپ با شماره مجازی:

 1. لوکیشن گوشی را خاموش کنید.

 2. شماره مد نظرتان را از سایت نامبرلند انتخاب نمایید.

 3. وی.پی.ان خود را روشن کرده (پیشنهاد ما استفاده از w.i.n.d.s.c.r.i.b.e است) و روی کشوری بگذارید که از آن شماره دریافت کرده‌اید.

 4. از واتساپ تجاری (WhatsApp Business) استفاده کنید و از واتساپ معمولی استفاده نکنید زیرا محدودیت های واتساپ معمولی بیشتر است.

 5. حال شماره خریداری شده را با دقت وارد واتساپ خود کرده و منتظر دریافت کد در سایت نامبرلند باشید. (فقط یکبار دکمه درخواست کد در واتساپ را بزنید).

 6. پس از لحظاتی، پیامک واتساپ در پنل نامبرلند دریافت شده و قابل مشاهده خواهد بود. کد را در واتساپ وارد کنید و وارد آن شوید.

 7. در صورتی که کد ارسال نشد واتساپ رو حذف و مجدد نصب کنید و دوباره تست کنید. یا اینکه دیتای واتساپ را حذف کنید و مجدد شماره بگیرید و تست کنید.

نکات لازم بعد از ساخت واتساپ شماره مجازی:

به محض ورود به اکانت موارد زیر را انجام دهید:
 1. گذاشتن اسامی خاص (از قراردادن اسامی عمومی مانند واتساپ، تستی، اعداد، و... خودداری کنید).
 2. قرار دادن تصویر پروفایل
 3. اضافه کردن توضیحات در قسمت بیوگرافی
 4. گذاشتن رمز دو مرحله‌ای (تا حتی اگر شماره شما دست شخص دیگری باشد یا بیفتد نتواند به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند).
 5. دقت داشته باشید در هر بار استفاده از واتساپ شماره مجازی حتما از V.P.N استفاده کنید و آی.پی شما باید با کشور شماره‌ی خریداری شده یکی باشد.

نکته : واتساپ نسبت ­به شماره‌های کشورهایی مثل روسیه و قزاقستان و چین که از قیمت کم­تری برخوردارند، حساسیت بیش­تری دارد و امکان مسدود شدن شماره از سمت واتساپ بیش­تر است. سعی کنید از کشورهای دیگر استفاده کنید که ریسک کم­تری دارند.

سوالات متداول در رابطه با ساخت اکانت واتساپ با شماره مجازی

شماره مجازی
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر