NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait
شماره مجازی اپل ایدی

کاربران اپل با ساخت اپل آیدی هویت خود را به تایید می رسانند و با اپل ایدی به سرویس‌های اپل دسترسی پیدا می کنند. ساخت اپل آیدی برای کاربران سرتاسر جهان رایگان است اما متاسفانه اپل نیز جز شرکت های تحریم کننده ایران به حساب می اید و به همین دلیل کاربران ایرانی نمی توانند به راحتی اکانت اپل آیدی خود را بسازند. در واقع برای ساخت اپل آیدی در سایت اپل، نیاز به ورود یک شماره خارجی معتبر وجود دارد و با استفاده از شماره‌های ایران نمی توان وریفای انجام داد. البته راهکار ساده ای برای دور زدن تحریم اپل وجود دارد که استفاده از شماره مجازی برای اپل ایدی است. لطفا از خرید اپل آیدی آماده خودداری کنید و سعی کنید خودتان یه تنهایی اپل آیدی خود را بسازید. برای اطلاعات بیشتر به مقاله خرید اپل آیدی می‌تواند مشکلاتی به همراه داشته باشد! مراجعه کنید.

شماره مجازی اپل چیست؟

منظور از شماره مجازی اپل، شماره‎ای از کشور آمریکا یا دیگر کشورهای مورد نظر است که برای استفاده از آن نیازی به ورود سیم‎‌‌‌‌‌‌کارت وجود ندارد.

این شماره‌ها اختراعی نسبتاً جدید هستند که برای رفع محدودیت های شماره‌های واقعی به‌کار می‎روند. در واقع امکان استفاده از شماره واقعی کشوری در کشوری دیگر وجود ندارد مگر با پرداخت هزینه بسیار سنگین رومینگ. همچنین برای استفاده از شماره‌های واقعی نیاز به ورود سیم‎کارت در گوشی موبایل وجود دارد که اکثر گوشی‌های موبایل تنها دو سوکت ورودی برای سیم‎کارت دارند.

اما شماره مجازی یک کشور خاص در تمامی نقاط جهان قابل استفاده است و همین ویژگی شماره‌های مجازی باعث می‎شود تا کاربران ایرانی بتوانند با استفاده از شماره آمریکا یا دیگر کشورهای مورد نظر خود با یکدیگر تماس گرفته یا در سرویس‌های مختلف وریفای کنند. همچنین عدم محدودیت شماره‎ مجازی به سیم‎کارت باعث می‌‏شود تا بتوان از چند شماره مختلف در یک گوشی موبایل بهر‌ه‌مند شد.

البته محبوبیت شماره‌‎های مجازی در ایران بیشتر به دلیل دور زدن تحریم‌ها است و کاربران ایرانی می‌توانند با استفاده از این شماره‎‌ها برای ساخت اپل آیدی یا ثبت‌نام در سرویس‌‎هایی که احراز هویت Intermediate را فعال کرده‌اند اقدام کنند.

شماره مجازی اپل چه کاربردی دارد؟

در گذشته امکان ساخت اپل آیدی با استفاده از یک ایمیل معتبر وجود داشت. بنابراین کاربران ایرانی به‌راحتی می‌توانستند مراحل ثبت‌نام خود را کامل کرده و اپل ایدیشان را راه اندازی کنند. اما با شدت گرفتن تحریم‌‎ها، اپل نیز به جمع تحریم‌کنندگان ایران اضافه شد و ورود شماره تلفن معتبر را برای ساخت اپل آیدی در سایت اپل اجباری کرد.

در حال حاضر کاربران ایرانی نمی‌ ‌توانند بدون ورود یک شماره تلفن خارجی معتبر برای ساخت اپل آیدی اقدام کنند. اما می‌توانند با خرید شماره‌های مجازی خارجی اپل ایدیشان را راه اندازی کنند.

چطور یک شماره مجازی اپل داشته باشیم؟

برای تهیه شماره مجازی اپل دو راهکار پیش روی خوانندگان این مطلب قرار دارد که یکی استفاده از شماره مجازی رایگان و دیگری با شماره مجازی به راحتی اپل آیدی بسازید، خرید شماره مجازی برای اپل آیدی، شماره خارجی برای ساخت اکانت اپل ایدی از تمامی کشورها، شماره مجازی برای وریفای اپلی اپل آیدی از پنل‌های ارائه‌‎‌‌‌‌‌‌دهنده است. در ادامه مزایا و معایب هر دو روش را مورد بررسی قرار می‎دهیم.

معرفی انواع شماره مجازی اپل

برای ساخت اکانت اپل آیدی می‌توان از سه نوع شماره مجازی عادی، اجاره‌ای و دائمی استفاده کرد. در ادامه ویژگی هریک از این شماره‌ها را شرح می‎دهیم تا شما بتوانید با توجه به امکانات مورد نظرتان، شماره‎ای را خریداری کرده و مراحل ثبت‌نام و ساخت اپل آیدی را کامل کنید.

شماره مجازی عادی

شماره مجازی عادی دارای امکانات محدودی است و از آن تنها برای ساخت اکانت اپل آیدی می‌توان استفاده کرد. به عبارت دیگر در این شماره کد ورود تنها یکبار ارسال می‌‏شود و به همین دلیل کاربران نمی‌توانند از آن برای وریفای در چند سرویس مختلف مانند اپل، تلگرام، بایننس و... استفاده کنند. البته محدودیت شماره عادی باعث شده تا قیمت آن نیز بسیار ارزان و مناسب باشد؛ بنابراین به کاربرانی که قصد دارند از شماره مجازی عادی برای ساخت اکانت اپل آیدی استفاده کنند دقت کنند که شماره‌های عادی یکبار مصرف هستند. یعنی یکبار کد تایید دریافت می‌کنند و امکان دریافت کد مجدد وجود ندارد. (در برخی از اپراتورها کد مجدد را می‌توان در ۲۰ دقیقه زمان خرید دریافت کرد.)

برای خرید شماره عادی می‌توانید در قسمت پایین صفحه بخش شماره عادی، را انتخاب نمایید. و روی کشور دلخواه کلیک کرده و دیگر مراحل ثبت سفارش را پشت سر بگذارید. در صورتی‎که پس از با شماره مجازی به راحتی اپل آیدی بسازید، خرید شماره مجازی برای اپل آیدی، شماره خارجی برای ساخت اکانت اپل ایدی از تمامی کشورها، شماره مجازی برای وریفای اپلی و استفاده از آن در وب‏سایت اپل، کدی دریافت نکردید از تیم پشتیبانی نامبرلند کمک گرفته و مشکل را حل کنید. (ارتباط با پشتیبانی)

شماره مجازی اجاره‌ای

شماره مجازی اجاره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎ ای دارای مدت مشخصی است و پس از آن از دسترس خارج می‌‌‏شود بنابراین استفاده از این شماره برای ساخت اکانت اپل آیدی توصیه نمی‌‏شود. در واقع شماره مجازی اپل باید همیشه در دسترس شما باشد در غیر اینصورت امکان از دسترس خارج شدن اکانت کاربری‎تان وجود دارد.

با این توضیحات شماره مجازی اجاره‌ای برای افرادی مناسب است که قصد ساخت اکانت در شبکه‌های اجتماعی و تبلیغ کسب ‎و کار خود را دارند.

شماره مجازی دائمی

اگر به دنبال شماره‌ای با امکانات کامل هستید که هیچ‎گونه محدودیتی نداشته باشد بهتر است شماره مجازی دائمی را انتخاب کنید. شماره دائمی به‌عنوان بهترین شماره مجازی اپل شناخته می‌‏شود چراکه این شماره کاملاً معتبر است، تا همیشه قابل استفاده بوده و علاوه بر اپل در وریفای اغلب سرویس‌ها کارایی دارد. از مهم‎ترین ویژگی‌های شماره مجازی دائمی می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم مسدود شدن شماره : این شماره کارکردی همانند شماره‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌های واقعی دارد و در حین ساخت اکانت اپل به‌ عنوان شماره نامعتبر شناسایی نخواهد شد.
 • ارائه از کشور آمریکا : شماره‎ دائمی از کشور آمریکا ارائه می‏‌‌شود به همین دلیل کاملاً معتبر بوده و از امکاناتی مانند قابلیت ارسال پیام و تماس رایگان با آمریکا و کانادا برخوردار است.
 • عدم امکان هک شماره : برخلاف شماره مجازی رایگان، امنیت شماره دائمی بسیار بالا است و امکان هک آن توسط برترین هکرهای جهان نیز وجود نخواهد داشت!
 • وریفای دیگر سرویس‌های خارجی : از شماره دائمی علاوه بر ساخت اکانت اپل آیدی می‎توانید برای وریفای در دیگر سرویس‌های مورد نظر خود نیز استفاده کنید. خوشبختانه این شماره‌‌ها در اکثر سرویس‌‌های خارجی قابل استفاده هستند و تنها در برخی از سرویس‌ها مانند یاهو ممکن است پذیرفته نشوند.

نحوه خرید شماره دائمی برای خرید شماره دائمی می‌توانید در قسمت پایین سایت به بخش شماره دائمی رجوع کنید. پس‌ازآن کافی‎ست به پایین صفحه اسکرول کرده و روی دکمه نارنجی رنگ «با شماره مجازی به راحتی اپل آیدی بسازید، خرید شماره مجازی برای اپل آیدی، شماره خارجی برای ساخت اکانت اپل ایدی از تمامی کشورها، شماره مجازی برای وریفای اپلی دائمی» کلیک کنید. در قسمت بعد می‌‌توانید از بین شماره‌های رند، نیمه‎ رند و غیر رند که دارای قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند یکی را انتخاب کرده و سفارش خود را نهایی نمایید. در صورت ایجاد مشکل در حین خرید یا استفاده از شماره حتماً از تیم پشتیبانی نامبرلند کمک بگیرید.

نحوه ساخت اپل آیدی با شماره مجازی اپل

شماره مجازی اپل ایدی

روش‌های مختلفی برای ساخت اکانت اپل آیدی وجود دارد که ساخت اکانت از طریق سایت رسمی اپل، نسبت به دیگر روش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌های موجود ساده ‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر است. مراحل این‎کار در ادامه توضیح داده خواهد شد:

 • مرحله 1: پس از با شماره مجازی به راحتی اپل آیدی بسازید، خرید شماره مجازی برای اپل آیدی، شماره خارجی برای ساخت اکانت اپل ایدی از تمامی کشورها، شماره مجازی برای وریفای اپلی اپل وارد صفحه appleid.apple.com/account شوید.
 • مرحله 2: در این صفحه ابتدا اطلاعات هویتی شامل نام، نام خانوادگی و تاریخ تولدتان را در کادرهای مربوطه وارد نمایید.
 • مرحله 3: با توجه به اینکه اپل کشور ایران را تحریم کرده، در بخش Country آمریکا یا United States را انتخاب کنید.
 • مرحله 4: در بخش بعدی یک ایمیل معتبر را وارد کرده، رمز عبوری شامل هشت کاراکتر را تایپ کنید و سپس آن‎را تکرار نمایید. در این قسمت توجه به نکاتی اهمیت دارد. در ابتدا باید بدانید که ایمیل شما برای ورود به اکانت اپل آیدی مورد نیاز است و باید همیشه در دسترس باشد. همچنین برای جلوگیری از هک اطلاعات بهتر است رمز عبوری متشکل از اعداد، حروف و علائم مختلف را وارد کرده و حتماً آن‎را حفظ نمایید.
 • مرحله 5: حال نوبت به ورود شماره تلفن می‎رسد. در این قسمت ابتدا کشور را روی United States تنظیم کرده و سپس شماره مجازی آمریکا را وارد نمایید.
 • مرحله 6: اگر تمایل دارید اطلاع‎رسانی‌‌‌‎های اپل را دریافت کنید، تیک کنار سه گزینه Announcements، Apps, Music, TV, and More و Apple News Newsletter را علامت زده و به قسمت بعد بروید.
 • مرحله 7: در نهایت کد امنیتی را به درستی تایپ کرده و گزینه Continue را انتخاب کنید.
 • مرحله 8: به این ترتیب دو کد امنیتی به شماره موبایل و ایمیل شما ارسال می‏‌شود که با وارد کردن آن‎ها در صفحه جدید می‌توانید ساخت اکانت اپل آیدی را به پایان رسانده و از آن استفاده کنید.

مزایای خرید شماره مجازی اپل از نامبرلند

شماره مجازی اپل ایدی

نامبرلند به‌‌‌عنوان بزرگترین پنل شماره مجازی در ایران شناخته می‌‏شود و در میان کاربران بسیار محبوب و پرطرفدار است. با شماره مجازی به راحتی اپل آیدی بسازید، خرید شماره مجازی برای اپل آیدی، شماره خارجی برای ساخت اکانت اپل ایدی از تمامی کشورها، شماره مجازی برای وریفای اپلی اپل از نامبرلند با مزایای بی‏شماری برای شما همراهان گرامی همراه است که در ادامه به برخی از آن‌‌‌ها اشاره خواهیم کرد:

خرید شماره مجازی ارزان

برای اعضای نامبرلند رضایت مشتریان در اولویت است. به همین دلیل سعی ما بر این بوده تا با حداقل سود ممکن، شماره مجازی ارز‌‌‌‌ا‌ن‌قیمتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همچنین در مناسبات مختلف می‌‎‌توانید از تخفیفات متنوع نامبرلند استفاده کرده و در هزینه‌‌های خود صرفه‌‌جویی کنید.

خرید شماره مجازی از کشورهای مختلف

در نامبرلند می‌توانید انواع شماره عادی و اجاره‌‎‌ای را از کشورهای مختلفی مانند آمریکا، کانادا، انگلیس، فرانسه و... تهیه کنید. اما شماره دائمی تنها از کشور آمریکا ارائه می‏‌شود.

پشتیبانی آنلاین

تیم پشتیبانی نامبرلند آماده خدمت‌‌‌‌‌رسانی به تمامی مشتریان گرامی هستند. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

گارانتی بازگشت وجه

گاهاً ممکن است شماره خریداری شده به‌درستی کار نکند و نارضایتی خریدار را در پی داشته باشد. در این شرایط می‌توانید از گزینه بازگشت وجه نامبرلند استفاده کرده یا شماره را جایگزین کنید.

البته توصیه می‌‌‌‌‌کنیم برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، پیش از خرید شماره، آن‌را تست کرده و در صورت رضایت خرید خود را نهایی نمایید.

پرداخت از طریق درگاه امن

برای حفظ اطلاعات کارت بانکی خود، همیشه پرداخت‌‌های مالی را از طریق درگاه امن پرداخت انجام دهید. خوشبختانه نامبرلند دارای درگاه امن پرداخت است که باعث حفظ اطلاعات کارت بانکی و جلوگیری از هک آن خواهد شد. بنابراین شما می‌توانید با شماره مجازی به راحتی اپل آیدی بسازید، خرید شماره مجازی برای اپل آیدی، شماره خارجی برای ساخت اکانت اپل ایدی از تمامی کشورها، شماره مجازی برای وریفای اپلی اپل را بدون نگرانی انجام داده و در کسری از ثانیه مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

تحویل فوری شماره

با توجه به اینکه شماره مجازی نیازی به درج سیم‎کارت ندارد، بلافاصله پس از ثبت سفارش می‌توانید آن‌ را تحویل گرفته و مورد استفاده قرار دهید.

چطور به نامبرلند اعتماد کنم؟

نامبرلند تمامی مجوزهای لازم برای فروش شماره مجازی را دریافت کرده و دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی است. بنابراین می‌توانید بدون نگرانی انواع شماره مجازی را از سرزمین شماره مجازی نامبرلند تهیه کرده و با استفاده از آن‌ها در سرویس‌‌های مورد نظر خود وریفای کنید.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,اپـل,apple

شماره مجازی اپـلاپـل

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر