NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

توییتر به‌دلیل ایجاد بستری برای انتشار آزادانه اخبار و عقاید به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان تبدیل شده است! در توییتر کاربران می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن از اخبار جهان مطلع شده و در رابطه با مسائل دلخواه به بحث بپردازند. برای ثبت‌نام در توییتر می‌توان از شماره موبایل یا یک ایمیل معتبر استفاده کرد که بسیاری از کاربران شماره موبایل را ترجیح می‌دهند. اما استفاده از شماره موبایل شخصی برای ساخت اکانت در توییتر با خطراتی مانند نقض حریم خصوصی کاربران همراه است. به‌همین‌علت بهتر است برای خرید شماره مجازی توییتر اقدام کرده و به‌جای شماره حقیقی‌تان از آن استفاده کنید.

شماره مجازی توییتر

شماره مجازی توییتر چیست؟

خرید شماره مجازی توییتر به منظور ساخت اکانت کاربری در این شبکه اجتماعی انجام می‌شود. این شماره وجود حقیقی ندارد و برای استفاده از آن نیازی به آدرس فیزیکی یا امکانات سخت‌افزاری از جمله سیم‌کارت نخواهید داشت. شماره مجازی Twitter در بستر اینترنت فعال می‌شود که به این‌صورت باعث کاهش هزینه‌های ارتباطی کاربران خواهد شد.

در ادامه با پاسخ به 2 سوال پرتکرار، برخی از ویژگی‌های متمایز شماره مجازی توییتر را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

سرور اصلی شماره مجازی توییتر در کدام کشور قرار دارد؟

کاربران ایرانی می‌توانند برای خرید شماره مجازی توییتر از بیش از 150 کشور جهان اقدام کنند. به‌عبارتی شماره مجازی باعث حذف تقسیم‌بندی‌های کشوری می‌شود و امکان برخورداری از امکانات مجازی کشورهای مختلف را فراهم می‌کند. شما می‌توانید انواع شماره مجازی را از کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان، چین، فیلیپین، اندونزی و... خریداری کرده و به‌عنوان یک کاربر خارجی در توییتر ثبت‌نام کنید.

شماره مجازی توییتر چه امکاناتی دارد؟

شماره مجازی توییتر تمامی امکانات شماره‌های حقیقی از جمله امکان ارسال پیام، برقراری تماس و وریفای در سرویس‌های مختلف را فراهم می‌کند. اما با استفاده از این شماره می‌توان از امکانات بیشتری برخوردار شد که در ادامه برخی از این امکانات را به‌صورت تیتروار معرفی می‌کنیم:

  1. امکان مدیریت تماس و پیام در تمام ابزارهای ارتباطی از جمله گوشی موبایل و لپ‌تاپ شخصی
  2. کاهش هزینه‌های تماس و ارسال پیام به دیگران
  3. برخورداری از تمامی امکانات توییتر
  4. رفع تحریم‌های مجازی کاربران ایرانی

دلایل خرید شماره مجازی توییتر

همانطورکه گفته‌ شد امکان ساخت اکانت کاربری در توییتر با استفاده از ایمیل شخصی و شماره موبایل حقیقی فراهم است. با وجود این چه دلیلی برای خرید شماره مجازی توییتر وجود دارد؟

رفع مشکل عدم دریافت کد ورود

طبق گزارش‌های به‌دست‌آمده، بسیاری از کاربران ایرانی از شماره حقیقی خود برای وریفای در توییتر استفاده کرده‌اند اما در نهایت موفق به دریافت کد ورود نشده‌اند! این اختلال در هنگام استفاده از ایمیل شخصی نیز ممکن است روی دهد که دلیل آن می‌تواند تحریم ایران توسط غرب یا اختلالات درون برنامه‌ای باشد.

برای رفع مشکل عدم دریافت کد ورود برای ساخت اکانت کاربری در توییتر می‌توانید از شماره مجازی استفاده کنید. با خرید شماره مجازی توییتر، کد ورود در کسری از ثانیه برایتان ارسال شده و می‌توانید با استفاده از آن ثبت‌نام خود را در توییتر تکمیل کنید.

دسترسی به تمامی امکانات توییتر

تحریم‌های غرب برعلیه ایران شامل دو بعد حقیقی و مجازی می‌شود که با اعمال تحریم‌های مجازی، فعالیت بسیاری از کاربران ایرانی در سرویس‌های اینترنتی تحت‌الشعاع قرار گرفته است!

در حال حاضر کاربران ایرانی برای ساخت اکانت کاربری در بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی نیاز به یک شماره معتبر خارجی دارند که می‌توانند از شماره مجازی استفاده کنند. اما خوشبختانه پای تحریم‌های مجازی به توییتر کشیده نشده و امکان ساخت اکانت کاربری با استفاده از پیش‌شماره 98+ در این شبکه اجتماعی فراهم است.

بااین‌حال کاربران ایرانی نمی‌توانند از تمامی امکانات توییتر بهره‌مند شوند و محدودیت‌های مختلفی برای آن‌ها در نظر گرفته شده که به دلیل تحریم خاموش توییتر است! بنابراین اگر قصد دارید تا به تمامی امکانات توییتر دسترسی پیدا کنید بهتر است از شماره مجازی دیگر کشورهای جهان به‌خصوص آمریکا استفاده نمایید.

حفظ حریم خصوصی کاربران در توییتر

مشکلی که در استفاده از تمامی سرویس‌های ایرانی و خارجی وجود دارد امکان سرقت اطلاعات کاربران و نقض حریم خصوصی آن‌ها است! متاسفانه هک اکانت توییتر یا دیگر شبکه‌های اجتماعی کاری ناشدنی نیست و به‌این‌صورت امکان سرقت اطلاعات کاربران فراهم می‌شود.

برای جلوگیری از نقض حریم خصوصی و سرقت اطلاعات شخصی بهتر است برای خرید شماره مجازی توییتر اقدام کرده و با استفاده از این شماره‌ در سرویس‌های مختلف ثبت‌نام کنید. اما چرا با استفاده از شماره مجازی امکان حفظ حریم خصوصی کاربران فراهم می‌شود؟

شماره مجازی قابل ردیابی نیست چراکه به نام شما ثبت نمی‌شود. بنابراین زمانی که از این شماره برای ساخت اکانت کاربری در توییتر استفاده می‌کنید، دیگران نمی‌توانند به اطلاعات هویتی شما دسترسی پیدا کرده و باعث نقض حریم خصوصی‌تان شوند! بنابراین اگر قصد فعالیت ناشناس در فضای مجازی را دارید یا از آن مهم‌تر اگر نگران حریم شخصی خود هستید بهتر است حتماً از انواع شماره مجازی اختصاصی استفاده کرده و فعالیت امن و آزادانه‌ای در توییتر داشته باشید.

معرفی و خرید شماره مجازی توییتر

حال‌که با ویژگی‌ها و دلایل خرید شماره مجازی توییتر آشنا شدیم، بهتر است به معرفی انواع شماره مجازی که برای ساخت اکانت کاربری در توییتر قابل استفاده هستند بپردازیم. برای ساخت اکانت توییتر می‌توانید از 3 شماره مجازی عادی، اجاره‌ای و دائمی استفاده کنید که هریک از این شماره‌ها دارای امکانات و قیمت متفاوتی هستند. در ادامه به معرفی این شماره‌ها می‌پردازیم و امکانات هریک را شرح می‌دهیم:

کاربرد شماره مجازی توییتر

شماره مجازی عادی توییتر

شماره مجازی عادی توییتر، شماره‌ای یکبارمصرف است که تنها برای ساخت اکانت توییتر کارایی دارد.

دفعات دریافت کد ورود در شماره عادی: در شماره عادی کد ورود تنها یکبار ارسال می‌شود؛ به‌همین‌دلیل این شماره را به‌عنوان شماره مجازی یکبارمصرف نیز به فروش می‌رسانند. البته ممکن است به دلیل اختلالاتی که معمولاً از طرف سرور اصلی شماره است کدی برایتان ارسال نشود که در این موارد می‌توانید برای تعویض شماره دریافتی اقدام کنید.

تاریخ انقضای شماره عادی: شماره عادی تاریخ انقضا ندارد اما پس از خروج از اکانتتان نمی‌توانید مجدداً وارد آن شوید. بنابراین تاریخ انقضای این شماره را می‌توان تا زمان خروج از اکانت کاربری در نظر گرفت.

قیمت شماره عادی: قیمت شماره عادی باتوجه به کشور و سرور ارائه‌دهنده تعیین می‌شود. اما به‌طورکل قیمت این شماره بسیار ناچیز است و تمامی اقشار جامعه می‌توانند با پرداخت مبلغ کمی برای خرید شماره عادی اقدام کرده و از امکانات آن بهره‌مند شوند.

کشورهای ارائه‌دهنده شماره عادی: شماره عادی توییتر را می‌توانید از کشورهای مختلفی مانند انگلیس، فرانسه، لتونی، رومانی، ویتنام، هلند و... خریداری کنید.

شماره مجازی اجاره‌ای توییتر

شماره مجازی اجاره‌ای برای ساخت اکانت کاربری در توییتر و سایر سرویس‌های خارجی قابل استفاده است البته اگر در حین خرید گزینه «اجاره کامل» را انتخاب کنید.

نکته: اگر در هنگام خرید شماره اجاره‌ای، به‌جای گزینه اجاره کامل، یکی از سرویس‌های موجود مانند توییتر را انتخاب کنید، شماره خریداری شده تنها برای وریفای در همان سرویس کارآمد است. توجه داشته باشید که اجاره کامل هزینه بیشتری نسبت به اجاره برای یک سرویس به‌خصوص دارد.

دفعات دریافت کد ورود در شماره اجاره‌ای: اگر اجاره کامل را انتخاب کنید قادر به دریافت بی‌نهایت کد ورود هستید و می‌توانید در اکثر سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی ثبت‌نام کنید. اما با انتخاب توییتر، کد ورود تنها برای وریفای در این سرویس ارسال می‌شود.

تاریخ انقضای شماره اجاره‌ای: شماره اجاره‌ای توسط اپراتورهای مختلفی ارائه می‌شود که در هر اپراتور امکان تعیین زمان اجاره فراهم است. بنابراین کاربران می‌توانند شماره مورد نظر خود را بین 4 ساعت تا 3 ماه اجاره کنند؛ البته در برخی از اپراتورها امکان تمدید مهلت اجاره نیز وجود دارد.

قیمت شماره اجاره‌ای: قیمت شماره اجاره‌ای به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از آن‌ها می‌توان به مدت اجاره، سرویس انتخابی، کشور ارائه‌دهنده، اپراتور شماره مجازی و... اشاره کرد. بنابراین توصیه می‌کنیم برای مشاهده لیست قیمت شماره‌ مجازی اجاره‌ای به صفحه اصلی پنل نامبرلند مراجعه کرده و سپس روی سربرگ شماره اجاره‌ای کلیک کنید.

کشور ارائه‌دهنده شماره اجاره‌ای: امکان خرید شماره اجاره‌ای از کشورهایی مثل روسیه، اوکراین، سوئد، لیتوانی، اسپانیا و... فراهم است.

بهترین پنل خرید شماره مجازی توییتر

خرید شماره مجازی توییتر

برای خرید شماره مجازی توییتر می‌توانید از طریق پنل امن و قانونی نامبرلند اقدام کنید. نامبرلند برای شما عزیزان امکانات بی‌شماری را درنظر گرفته که در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

امکان خرید شماره اختصاصی با قیمت‌های رقابتی

در نامبرلند امکان خرید انواع شماره اختصاصی امن و غیرقابل هک فراهم است. در واقع تمامی شماره‌های موجود در نامبرلند از امنیت بسیار بالایی برخوردارند و با استفاده از آن‌ها امکان سرقت اطلاعات شما به صفر می‌رسد. همچنین نامبرلند متعهد می‌شود که پس از فرارسیدن تاریخ انقضای شماره‌ها، آن‌ها را به کاربران جدیدی واگذار نکند که با وجود این تعهد می‌توانید شماره‌ای اختصاصی و امن را با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید.

در نامبرلند قیمت‌های رقابتی و ارزانی برای انواع شماره عادی، اجاره‌ای و دائمی تعیین شده چراکه جلب رضایت شما برای ما مهم است!

با نامبرلند امنیت و کیفیت بالا را تجربه کنید!

با خرید شماره مجازی توییتر از نامبرلند می‌توانید بالاترین امنیت و کیفیت را تجربه کنید؛ زیرا نامبرلند تمامی شماره‌های موجود را از سرورهای امن و معتبر تهیه می‌کند. اما برای دسترسی به بالاترین امنیت و کیفیت بهتر است شماره دائمی نامبرلند را انتخاب کنید که با قیمتی استثنایی قابل خریداری است.

گارانتی بازگشت وجه نامبرلند

اگر قصد خرید شماره دائمی نامبرلند را دارید باید بدانید که امکان تست این شماره در بازه زمانی یک‌ماهه برای شما عزیزان وجود دارد. در این مدت اگر شماره دارای اختلالاتی مانند عدم دریافت کد ورود بود، می‌توانید از گارانتی بازگشت وجه نامبرلند استفاده کرده و تمام هزینه پرداختی را پس بگیرید.

مشاوره رایگان با تیم پشتیبانی نامبرلند

اگر قصد خرید شماره مجازی توییتر را دارید اما در رابطه با امکانات آن اطلاعاتتان کم است یا در استفاده از این شماره دچار مشکل شده‌اید می‌توانید از پشتیبانی آنلاین نامبرلند کمک بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی شود.

امکان پرداخت از طریق درگاه امن

نامبرلند دارای گواهی پرداخت امن آنلاین است که با وجود آن می‌توانید بدون نگرانی پرداخت‌های مالی را انجام داده و نگران هک اطلاعات بانکی خود نباشید. همچنین نامبرلند دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی است و به‌صورت کاملاً قانونی فعالیت ‌می‌کند.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تا در رابطه با دلایل و مزایای خرید شماره مجازی توییتر اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛ و در انتها به آموزش ساخت اکانت کاربری در توییتر با استفاده از شماره مجازی پرداختیم.

شما همراهان گرامی می‌توانید با ورود به سرزمین شماره مجازی نامبرلند انواع شماره مجازی را در ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کرده و از این شماره‌ها برای وریفای در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف استفاده کنید.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
تویتر,توییتر,توییتــر,twitter

شماره مجازی توییتــرتوییتــر

همچنین می توانید اکانت آماده twitter را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر