NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

اگر جزء علاقه‌مندان سری بازی‌های محبوب وارکرفت باشید مطمئناً کمپانی سازنده این بازی‌ها یعنی بلیزارد را می‌شناسید. بلیزارد یک شرکت آمریکایی موفق در ساخت بازی‌های رایانه‌ای است که در سال 1991 در ارواین کالیفرنیا تاسیس شده است. این کمپانی سازنده بازی‌های محبوبی مانند دیابلو، وارکرفت و استارکرفت است که در سراسر جهان طرفداران بی‌شماری دارند. طرفداران بازی‌های بلیزارد در ایران نیز بی‌شمارند اما گیمرهای ایرانی با مشکلات عدیده‌ای برای دسترسی به بازی‌های این کمپانی روبه‌رو هستند. در واقع بلیزارد دسترسی بسیاری از گیمرهای ایرانی را محدود کرده که دلیل اصلی آن تحریم ایران توسط کشور آمریکا است. اما برای رفع مشکل دسترسی به بازی‌های بلیزارد راهکار ساده‌ای وجود دارد و با خرید شماره مجازی بلیزارد امکان ساخت اکانت در بلیزارد و دسترسی به بازی‌های مورد نظر فراهم می‌شود.

شماره مجازی بلیزارد

دلیل خرید شماره مجازی بلیزارد

دلایل زیادی برای خرید شماره مجازی بلیزارد وجود دارد اما مهم‌ترین دلیل بن شدن حساب کاربران ایرانی است!

برای گیمرهای حرفه‌ای هیچ‌چیز در دنیا مانند تجربه آنلاین بازی محبوبشان جذابیت ندارد! اما اکثر گیمرهای ایرانی مجبورند نسخه آفلاین و غیر اورجینال بازی‌های خارجی را تهیه کرده و به آن قانع شوند. دلیل این امر تحریم‌هایی است که برعلیه ایران وضع شده و زندگی واقعی و مجازی مردم ایران را تحت تاثیر قرار داده.

در چندسال اخیر میزان تحریم‌های مجازی به موازات تحریم‌های واقعی گسترش پیدا کرده و در حال حاضر کاربران ایرانی نمی‌توانند در بسیاری از سرویس‌های خارجی ثبت‌نام کنند. در واقع برای ساخت حساب کاربری در بسیاری از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی نیاز به ورود یک شماره معتبر وجود دارد. اما متاسفانه شماره‌های ایران پذیرفته نمی‌شوند و کاربران ایرانی نمی‌توانند با استفاده از شماره واقعی خود مراحل ساخت اکانت کاربری را کامل کنند. در این موارد تنها راه حلی که به ذهن خطور می‌کند استفاده از شماره کشورهای خارجی است. اما این راهکار برای شهروندان ایرانی چندان کارآمد نخواهد بود چراکه نمی‌توان از شماره کشوری در کشوری دیگر استفاده کرد.

حال تصور کنید محدودیت موقعیت مکانی در شماره‌های خارجی برطرف شود! آیا به این‌صورت می‌توان تحریم‌های مجازی را رفع کرده و در بلیزارد یا دیگر سرویس‌های خارجی ثبت‌نام نمود؟ برای پاسخ‌دهی به این سوال بهتر است بررسی کنیم که شماره مجازی بلیزارد چیست و چه ویژگی‌هایی دارد.

شماره مجازی بلیزارد چیست؟

منظور از شماره مجازی بلیزارد شماره‌‌ای از یکی از کشورهای خارجی است که با استفاده از آن می‌توان در سرویس‌های مختلف وریفای کرده و کد ورود دریافت کرد. البته امکانات شماره مجازی بلیزارد به وریفای سرویس‌های خارجی محدود نمی‌شود و شما می‌توانید برای ارسال پیام یا برقراری تماس با سراسر جهان نیز از این شماره استفاده کنید

برای خرید شماره مجازی بلیزارد نیازی به ارائه مدارک هویتی مانند کارت ملی وجود ندارد. در واقع قوانین فروش شماره مجازی با شماره‌های واقعی کاملاً متفاوت است و با استفاده از این‌نوع شماره حریم خصوصی کاربران حفظ خواهد شد. در ادامه برخی از ویژگی‌های انواع شماره مجازی را شرح می‌دهیم:

راه‌اندازی شماره بدون نیاز به سیم‌کارت

دلیل نام‌گذاری شماره مجازی در عدم نیاز به سیم‌کارت است. در واقع برای استفاده از این‌نوع شماره نیازی به درج سیم‌کارت در گوشی موبایل وجود ندارد. عدم نیاز به سیم‌کارت باعث می‌شود تا انواع شماره مجازی کارایی بیشتری نسبت به شماره‌های واقعی داشته باشند. برای مثال در استفاده از شماره مجازی محدودیتی وجود ندارد و شما می‌‌‌توانید با خرید چند شماره مجازی بلیزارد، اکانت‌های متعددی را در این وب‌سایت یا دیگر سرویس‌های مورد نظر خود ایجاد کنید. همچنین می‌توانید تماس‌هایتان را در دستگاه‌های مختلف مدیریت کرده و محدود به گوشی موبایلتان نباشید.

امکان خرید شماره مجازی بلیزارد از کشورهای مختلف

امکان خرید شماره مجازی بلیزارد از کشورهای مختلف جهان وجود دارد. در واقع شماره‌های مجازی محدودیت‌های مکانی شماره‌های واقعی را ندارند، بنابراین شما می‌توانید یکی از کشورهایی که توسط آمریکا تحریم نشده‌اند را انتخاب و شماره مجازی آن‌را تهیه کنید. از این کشورها می‌توان به آمریکا، قزاقستان، آلمان، مالزی، چین، میانمار، رومانی، فرانسه و... اشاره کرد.

نکته: در گذشته خرید شماره مجازی روسیه برای وریفای در بلیزارد توصیه می‌شد چراکه به این‌صورت کاربران ایرانی متحمل هزینه‌های کمتری برای خرید بازی‌های دلخواه خود می‌شدند. اما جنگ روسیه و اوکراین باعث شد تا آمریکا تحریم‌های بی‌شماری را علیه این کشور وضع کند. بنابراین با استفاده از شماره مجازی روسیه احتمال بن شدن حساب کاربری شما وجود دارد!

شماره مجازی بلیزارد چگونه کار می‌کند؟

برای راه‌اندازی شماره‌های واقعی نیاز به درج سیم‌کارت در گوشی موبایل وجود دارد اما پس از خرید شماره مجازی بلیزارد سیم‌کارتی برای شما ارسال نمی‌شود! این مسئله به دلیل فناوری ساخت شماره مجازی است. به بیان ساده‌تر خدمات شماره‌های مجازی در بستر اینترنت ارائه شده و به همین دلیل امکان استفاده از این شماره‌ها در سرتاسر جهان فراهم می‌باشد.

شماره مجازی بلیزارد برای چه کسانی مناسب است؟

برخی افراد تصور می‌کنند خرید شماره مجازی بلیزارد تنها توسط گیمرها و به منظور وریفای اکانت بلیزارد انجام می‌شود. اما امکانات بی‌شمار این شماره مجازی باعث شده تا علاوه بر گیمرها، افرادی مانند کاربران فعال شبکه‌های اجتماعی، بازاریابان اینترنتی، تریدرها و... نیز علاقه‌مند به استفاده از شماره مجازی بلیزارد باشند.

گیمرها

ساخت حساب کاربری در بلیزارد برای گیمرهای حرفه‌ای از نان شب نیز واجب‌تر است. به این‌صورت می‌توان به جدیدترین بازی‌های کمپانی بلیزارد دسترسی پیدا کرده و از تجربه آنلاین بازی‌های محبوب خود لذت برد. شما می‌توانید با خرید شماره مجازی کشور دلخواهتان مراحل ساخت اکانت کاربری در بلیزارد را تکمیل کرده و سپس به جهان گیمرهای حرفه‌ای وارد شوید!

اعضای ایرانی متاورس

جهان بازی‌های دیجیتال به موازات پیشرفت تکنولوژی در حال رشد است. در حال حاضر استفاده از نوآوری‌هایی مانند واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و هوش مصنوعی در بازی‌های حرفه‌ای کاملاً رایج شده. اما مدتی‌ست که بسیاری از شرکت‌های بازی‌سازی علاقه‌مند به استفاده از تمامی امکانات متاورس و ساخت بازی‌هایی کاملاً واقع‌گرایانه هستند. برای مثال کمپانی بلیزارد پس از نظرسنجی از کاربران فعالش، برای استفاده از NFT برنامه‌ریزی می‌کند. بنابراین تا مدتی دیگر شاهد کسب درآمد بازیکنان بازی‌های بلیزارد خواهیم بود!

با انجام این‌کار احتمال افزایش کاربران بلیزارد وجود دارد چراکه بسیاری از اعضای متاورس نیز علاقه‌مند به انجام بازی‌های بلیزارد خواهند شد. بنابراین شماره مجازی بلیزارد برای اعضای فعال متاورس کاملاً کارآمد خواهد بود و این عزیزان می‌توانند از این شماره برای ساخت اکانت کاربری در بلیزارد و دیگر سرویس‌های خارجی استفاده کنند.

تریدرها

اگر کسب درآمد از بازی‌های بلیزارد فعال شود، این بازی‌ها منبع مناسبی برای دریافت رمزارز خواهند شد. بنابراین تریدرها یا کاربرانی که قصد کسب درآمد از طریق خرید و فروش ارز دیجیتال را دارند، می‌توانند علاوه بر سرگرمی، به درآمدزایی از طریق بازی‌های دیجیتال نیز مشغول شوند!

علاوه‌بر‌آن با خرید شماره مجازی بلیزارد، امکان وریفای در اکثر سرویس‌های خارجی مانند بایننس نیز فراهم می‌شود. بنابراین این شماره برای تریدرها بسیار کارآمد خواهد بود چراکه کاربران ایرانی نمی‌توانند با استفاده از شماره ایران در بایننس وریفای کنند.

گردشگران

اگر دائماً در سفرید یا اگر دوستان و آشنایانی در خارج از کشور دارید، بهتر است حتماً برای خرید شماره مجازی اقدام کنید. با استفاده از این شماره نیازی به تهیه شماره محلی کشور مقصد نخواهید داشت و می‌توانید تماس ارزان‌قیمتی را با هرنقطه از جهان برقرار نمایید.

معرفی انواع شماره مجازی بلیزارد

شماره مجازی بلیزارد

شماره مجازی از سرورهای مختلفی عرضه می‌شود که امکانات قابل ارائه توسط هر سرور با دیگری متفاوت است. با توجه به این مسئله برای انواع شماره مجازی سه دسته‌بندی کلی در نظر گرفته شده که شامل شماره عادی، اجاره‌ای و دائمی هستند. بنابراین پیش از اقدام برای خرید شماره مجازی بلیزارد بهتر است با انواع آن آشنا شوید.

شماره عادی بلیزارد

شماره عادی بلیزارد تنها برای وریفای در این سرویس کارایی دارد و نمی‌توانید از آن برای ساخت حساب کاربری در دیگر سرویس‌های اینترنتی نیز استفاده کنید. به عبارت دیگر در شماره عادی کد ورود تنها یک‌بار ارسال می‌شود و قابل استفاده در یک سرویس خواهد بود.

ویژگی‌های شماره عادی نامبرلند:

 • ارسال کد ورود در بازه زمانی 10 الی 20 دقیقه
 • قیمت بسیار ناچیز و مقرون‌به‌صرفه
 • قابل خرید از کشورهای مختلف جهان
 • قابل تعویض (در صورت عدم دریافت کد ورود)

شماره اجاره‌ای بلیزارد

شماره اجاره‌ای بلیزارد دارای محدودیت زمانی است و تا مدت مشخصی قابل استفاده خواهد بود. اما در این شماره محدودیت دریافت کد ورود برطرف شده و می‌توانید از آن برای وریفای در بلیزارد و دیگر سرویس‌های مورد نظر استفاده کنید.

ویژگی‌های شماره اجاره‌ای:

 • امکان خرید از کشورهای مختلف جهان
 • قیمت مناسب
 • امکان تمدید شماره (شرایط و قوانین هر شماره را پیش از ثبت سفارش بررسی کرده و از قابلیت تمدید آن اطمینان حاصل کنید.)
 • قابلیت وریفای در اکثر سرویس‌های خارجی

شماره دائمی بلیزارد

شماره دائمی بلیزارد بلیط رهایی از محدودیت‌ها است! این شماره هیچ محدودیتی برای دریافت کد ورود ندارد و تا همیشه قابل استفاده خواهد بود. در واقع شماره دائمی، کامل‌ترین شماره مجازی موجود است که با قیمت استثنایی و امکانات کامل به فروش می‌رسد. طبق این توضیحات اگر قصد خرید شماره مجازی بلیزارد را دارید بهتر است شماره مجازی دائمی را انتخاب کرده و با یک‌بار هزینه، به‌صورت مادام‌العمر از آن استفاده کنید.

ویژگی‌های شماره دائمی:

 • عدم محدودیت زمانی
 • قابل استفاده برای وریفای اکثر سرویس‌ها
 • امکان برقرای تماس با تمامی کشورهای جهان
 • ورودی نامحدود پیام و تماس
 • امکان تست شماره: در مواردی احتمال عدم پذیرش شماره دائمی در سایت بلیزارد وجود دارد. بنابراین بهتر است پیش از خرید شماره دائمی برای تست آن در سایت بلیزارد اقدام کنید. برای کسب اطلاعات کامل‌تر در این زمینه از پشتیبانی نامبرلند کمک بگیرید.
 • امکان تماس و پیام رایگان با آمریکا و کانادا

نکته: شماره دائمی تنها از کشور آمریکا ارائه می‌شود و طبق گزارشات به‌دست‌آمده بهترین شماره برای وریفای در بلیزارد است. همچنین شما می‌توانید با خرید این شماره از پیام و تماس رایگان با آمریکا و کانادا برخوردار شوید که باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های ارتباطی‌تان خواهد شد.

خرید شماره مجازی بلیزارد از نامبرلند

شماره مجازی بلیزارد

برای خرید شماره مجازی بلیزارد می‌توانید وارد پنل نامبرلند شده و سپس در کسری از ثانیه برای خرید شماره دائمی، عادی و اجاره‌ای نامبرلند اقدام کنید. در ادامه روش خرید شماره مجازی از پنل نامبرلند را شرح می‌دهیم.

نحوه خرید شماره مجازی از نامبرلند

ابتدا وارد صفحه اصلی نامبرلند شده و یکی از شماره‌های عادی، اجاره‌ای یا دائمی را انتخاب کنید.

خرید شماره عادی: پس از انتخاب شماره عادی، در لیست سرویس‌های موجود بلیزارد را جست‌وجو کرده و روی آن تپ نمایید. حال کشور مورد نظر را انتخاب کرده و وارد صفحه پرداخت شوید.

خرید شماره اجاره‌ای: پس از انتخاب شماره اجاره‌ای، روی اجاره کامل کلیک کرده یا سرویس بلیزارد را انتخاب کنید. سپس کشور دلخواهتان را انتخاب کرده تا به صفحه پرداخت هدایت شوید.

خرید شماره دائمی: اگر انتخاب شما شماره دائمی نامبرلند است می‌توانید روی دکمه نارنجی‌رنگ «خرید شماره مجازی دائمی» کلیک کرده و شماره مورد نظرتان را از بین شماره‌های رند، نیمه‌رند و غیررند انتخاب کنید. توصیه می‌کنیم برای استفاده‌های کاری، شماره دائمی رند را انتخاب کنید چراکه باعث افزایش اعتبار کسب‌وکار شما خواهد شد.

امکانات پنل نامبرلند

در نامبرلند امکانات بسیاری برای شما مخاطبان گرامی در نظر گرفته شده که از آن‌ها می‌توان به گارانتی بازگشت وجه، امکان تست شماره، پشتیبانی آنلاین، امکان پرداخت اینترنتی، دریافت فوری شماره، کیفیت و امنیت بسیار بالای شماره‌های موجود و... اشاره کرد. همچنین نامبرلند تخفیفات ویژه‌ای را برای شما مخاطبان گرامی در نظر گرفته که با استفاده از این تخفیفات می‌توانید شماره‌ مجازی مورد نظرتان را با قیمتی بسیار ارزان و مقرون‌به‌صرفه تهیه کنید.

آیا فعالیت نامبرلند قانونی است؟

نامبرلند تمامی مجوزهای لازم برای فروش آنلاین شماره مجازی را دریافت کرده و به صورت کاملاً قانونی فعالیت می‌کند. همچنین نامبرلند دارای نماد اعتماد الکترونیک، نشان ملی ثبت و گواهی پرداخت امن است.

با وجود درگاه امن پرداخت احتمال دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما وجود نخواهد داشت؛ بنابراین می‌توانید پرداخت‌های مالی خود را بدون نگرانی انجام داده و بلافاصله شماره خریداری شده را تحویل بگیرید.

خلاصه

در این مقاله سعی کردیم دلیل استفاده از شماره مجازی بلیزارد را شرح دهیم و به بررسی کاربردهای آن بپردازیم. در ادامه به بررسی انواع شماره مجازی بلیزارد پرداختیم و ویژگی‌های هر شماره را برای شما عزیزان شرح دادیم.

در صورتی‌که علاقه‌مند به انجام آنلاین بازی‌های دیجیتال هستید یا جزء طرفداران بازی‌هایی مانند وارکرفت، دیابلو و استارکرفت می‌باشید، بهتر است حتماً برای خرید شماره مجازی بلیزارد اقدام کرده و پس از ساخت اکانت کاربری در بلیزارد تجربه جدیدی را در انجام بازی‌های محبوبتان رقم بزنید.

برای خرید شماره مجازی کافی‌ست وارد سرزمین شماره مجازی نامبرلند شده و قیمت‌های استثنایی ما را مقایسه کنید!

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,بلیـزارد,Blizzard

شماره مجازی بلیـزاردبلیـزارد

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر