NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

ساخت ویدئو همواره جذاب بوده است. به خصوص برای جوانان و نوجوانان، اما همیشه سختی‌هایی هم داشته . تیک تاک به شما این فرصت را می‌دهد به سادگی ویدئو بسازید و آن را انتشار دهید. می‌توانید کارتان، ایده‌تان یا خودتان را انتشار دهید. استفاده از تیک تاک برای کاربران اندروید و IOS ممکن می‌باشد. همین سادگی در استفاده باعث محبوبیت استفاده از تیک تاک در میان ایرانی‌ها شده است. تیک تاک با ویژگی‌هایی که دارد رسانه محبوب جوانان و نوجوانان است. شما می‌توانید برای استفاده بهتر از تیک تاک و دسترسی به فرصت‌های بهتر ثبت نام تیک تاک را از طریق شماره کشورهای دیگر انجام دهید. به منظور این کار شما می‌توانید اقدام به خرید شماره مجازی تیک تاک از نامبرلند کنید.

انواع شماره مجازی تیک تاک

آشنایی با تیک تاک

اگر شما با تیک تاک آشنا شوید احتمالا به دنبال خرید شماره مجازی تیک تاک می‌روید. شاید آنچه که تیک تاک را با خیلی از اپلیکیشن‌های مطرح متمایز می‌کند این است که چینی است. تیک تاک با خرید musical.ly و توسعه دادن آن موفق شد اپلیکیشنی بسازد که به سرعت جهانی شود.

کاربران تیک تاک پس از خرید شماره مجازی تیک تاک ویدئوهای کوتاه مدتی می‌سازند(از 15 ثانیه تا سه دقیقه). در ساخت ویدئوهای کوتاه مدت خیلی نمی‌توان روی محتوای پیچیده حساب کرد. در واقع تیک تاک بیشتر جهت سرگرمی استفاده می‌شود. به همین دلیل محبوب اینفلوئنسرها و میکرو ایفلوئنسر‌های حوزه سرگرمی است.

تیک تاک درگیر مسائل سیاسی هم شده است. ایالات متحده ‌آمریکا بنا به دلایلی از جمله امنیت اطلاعات شهروندان روی تیک تاک محدودیت‌هایی ایجاد کرد. پس از این محدودیت‌ها مذاکراتی میان طرفین چینی و آمریکایی صورت گرفت. تیک تاک گلوبال برای حل این مشکل و با افزایش سهام داری امریکایی‌ها در آن شکل گرفت.

تیک تاک برنامه اشتراک گذاری ویدئوهای کوتاه است، افراد می‌توانند مهارت خود در تولید محتوای ویدئویی مثل طنز، داب اسمش، دوبله و ... را در این برنامه‌ها نشان دهند. تیک تاک رسانه محبوب اینفلوئنسرهای کوچک است چرا که به دلیل کوتاه بودن ویدئوها فرصت دیدن ویدئوهای بیشتری به شما داده می‌شود و شانس دیده شدن اینفلئونسر افزایش می‌یابد. اینفلوئنسرهای تیک تاک را تیک تاکر می‌نامند و شما با خرید شماره مجازی تیک تاک راه ساده تری برای تبدیل به یک تیک تاکر موفق خواهید داشت.

تیک تاک رسانه محبوب ایفلوئنسرهای نوجوان است، اگر شماره سعی دارید که به عنوان یک اینفلوئنسر جوان در آن فعالیت کنید با خرید شماره مجازی تیک تاک این کار را می‌توانید انجام دهید.

کاربردهای تیک تاک

مهم‌ترین کاربرد ‌تیک تاک ساخت آسان ویدئو است. افراد جوان با امکانات کم می‌توانند ایده‌های خود را اجرا کنند و در مدتی کم خود را عرضه کنند و چه بسا که محبوب هم بشوند. تیک تاک از آن‌جا که تمرکز خود را روی ویدئوهای کوتاه مدت گذاشته است قدرت خلاقیت و ایده‌پردازی اینفلوئنسر را بالا می‌برد. شما اگر به عنوان یک اینفلوئنسر در تیک تاک معروف شوید. می‌توانید در شبکه‌های دیگر هم به فعالیت بپردازید.

اما تیک تاک فقط برای اینفلوئنسرها نیست. حتی بیزینس‌ها هم ‌می‌توانند از آن استفاده کنند. شما می‌توانید از طریق این شبکه اجتماعی تجارت خود را معرفی کنید. البته برای مطرح کردن کسب و کارتان به خرید شماره مجازی تیک تاک نیاز خواهید داشت.

تیک تاک به دیده شدن برند شما کمک می‌کند به خصوص تجارت‌های کوچک چون که کاربران تیک تاک ویدئوهای بیشتری می‌بینند، به همین دلیل تیک تاک برای تبلیغات ویدئویی کوتاه موثر است.

نصب تیک تاک به آسانی انجام می‌گیرد و مخاطبین پرشماری هم دارد. تعامل ساده میان مخاطبین درون تیک تاک و تعامل آسان با سایر شبکه‌های پر طرفدار از مزایای تجاری این شبکه اجتماعی است.

کاربران تیک تاک از آن چه استفاده‌ای می‌کنند؟

محوریت محتواهای تیک تاک، محتواهای سرگرمی است. تولید طنز، داب اسمش و ... انگیزه کاربران تیک، به خصوص اینفلوئنسرها جذب در آمد هم می‌تواند باشد. به خصوص جذب در آمد دلاری. این افراد به عنوان آفریننده محتوا شناخته می‌شوند و با این عنوان ثبت نام می‌کنند. برای فعالیت در تیک تاک به محتواگذار شما حتما به خرید شماره مجازی تیک تاک نیاز خواهید داشت. در ادامه توضیح خواهیم داد چرا؟

سیستم درآمدزایی تیک تاک بی شباهت به یوتیوب نیست. برای آنکه به مرحله درآمدزایی برسید به 1000 فالوئر و 100000 بازدید در سی روز قبل از دریافت پول نیازمندید. مقدار پولی که به دست می‌آورید اینگونه محاسبه می‌شود. به ازای هر 1000 ویو دو تا چهار سنت به شما پرداخت می‌شود. اما برای استفاده از این مزیت به شماره‌ای جز ایران نیاز دارید از این رو می‌بایست اقدام به خرید شماره مجازی تیک تاک کنید.

این امر زیرنظر creator fund انجام می‌گیرد، creator fund بر مبنای محاسباتی این کار را انجام می‌دهد. فاکتورهایی که برای این محاسبه به کار می‌گیرد به تداوم حساب، مناسب بودن ویدئو و خاص بودن محتوا تعلق می‌گیرد.

اگر یک تولید کننده محتوا تیک تاک به ده میلیون ویو برسد رقمی معادل 200-400 دلار درآمد خواهد داشت. برای کسب درآمد بیشتر از تیک تاک باید با الگوریتم‌های سایت آشنا شد. درآمدزایی از تیک تاک از طریق ویدئوهای لایو و ارزهای مجازی هم ممکن است.

تیک تاک بالای یک میلیارد کاربر فعال دارد و اپلیکیشن آن بیش از 3.5 میلیارد بار در جهان دانلود شده است. بیش از 150 کشور جهان از تیک تاک استفاده می‌کنند و به 35 زبان زنده دنیا در آن فعالیت می‌شود.

از آن‌جا که در تیک تاک از ترندها، هشتگ‌ها و ... استفاده می‌شود، می‌توان استراتژی تبلیغاتی و محتوایی هوشمندی را طراحی کرد. پس اگر به دنبال تبلیغ خودتان، یا تبلیغ کسب و کارتان هستید می‌توانید از این امکانات استفاده کنید.

محدودیت‌های تیک تاک برای ایرانی‌ها

برای استفاده از تیک تاک بدون محدودیت در ایران ما کار ساده‌ای نخواهیم داشت. در واقع کاربران ایرانی در استفاده از تیک تاک با محدودیت‌های چند وجهی روبرو می‌شوند که ساده ترین راه برای دور زدن این محدودیت‌ها خرید شماره مجازی تیک تاک از طریق نامبرلند است.

این محدودیت عبارتند از:

مسدود بودن در ایران، تیک تاک در ایران و برای ایرانی‌ها مسدود است. این مسدودیت دو طرفه است. یعنی هم تیک تاک از طرف ایران مسدود است و هم ایران از طرف تیک تاک.سخت گیری‌های تیک تاک در زمینه مسدودسازی کاربران ایرانی فقط به آی پی محدود نمی‌شود و تیک تاک حتی به دلیل اپراتور سیمکارت هم کاربران ایرانی را محدود می‌کند. از این رو شما به خرید شماره مجازی تیک تاک نیاز دارید.

مسئله دیگر کار به عنوان محتواگذار است. محتوا گذاری که می‌خواهد از ویدئوهایش در تیک تاک پولی به دست آورد. به حساب غیر ایرانی، آی پی غیر ایرانی و شماره غیر ایرانی نیاز دارد. برخی از اوقات کشوری که برای عضویت انتخاب می‌کنید روی در آمد شما به عنوان اینفلوئنسر تاثیر می‌گذارد.

به همین دلیل با انتخاب کشور مناسب در هنگام خرید شماره مجازی تیک تاک از نامبرلند می‌توانید درآمدزایی امن‌تری برای خود فراهم آورید.

عضویت در تیک تاک از طریق شماره مجازی نامبرلند

شماره مجازی تیک تاک

همانطور که گفته شد تیک تاک علاوه بر آی پی شما را از طریق سیمکارت شناسایی می‌کند، کاربران ایرانی به هنگام استفاده و عضویت در تیک تاک مجبورند سیمکات خود را از گوشی خارج کنند، ری استارت کنند و دوباره آن را روشن کنند. به همین دلیل خرید شماره مجازی تیک تاک از نامبرلند کار شما را بسیار ساده می‌کند.

دیگر لازم نیست نگران سیمکارت باشید. طبیعتا در نبود سیمکارت شما نمی‌توانید از اینترنت گوشی استفاده کنید و نیاز به وای فای و هات اسپات دارید.

ثبت نام تیک تاک برای کاربران ایرانی

حالا با وجود این محدودیت افرادی که به دنبال عضویت و تولید محتوا در تیک تاک هستند چه راهی دارند؟ کجای فرآیند ثبت نام خرید شماره مجازی به کار می‌آید.

برای ثبت نام پس از در آوردن سیمکارت از تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. پس از نصب به صفحه‌ای خواهید رسید که از شما می‌پرسد از کدامیک می‌خواهید وارد شوید ایمیل، شماره تلفن، فیسبوک یا توییتر؟

و پایین تر از همه اینها گزینه sign up  به رنگ قرمز وجود دارد. ثبت نام از طریق ایمیل را انتخاب کنید، تاریخ تولد را بزنید، ایمیل را ثبت کنید و وارد مرحله بعدی شوید. اما راه ساده‌تری هم وجود دارد، راهی که درد سر حذف سیمکارت ندارد. از این بخش می‌توانید با خرید شماره مجازی تیک تاک نامبرلند دردسر حذف سیمکارت را دیگر نداشته باشید.

در ثبت نام با نسخه وب شما از طریق تغییر دهنده آی پی و خرید شماره مجازی تیک تاک به سادگی می‌توانید در تیک تاک ثبت نام کنید.

از پنل شماره‌های مجازی روی تیک تاک کلیک کنید. هم نام آن مشخص است و هم لوگوی آن. در سمت راست کشورها و پرچم آن‌ها را می‌بینید، عدد نزدیک به آن‌ها اپراتور است. جلوتر قیمت و تعداد را می‌بینید اگر عضو سایت باشید می‌توانید روی دریافت شماره کلیک کنید.

مزایای خرید شماره مجازی تیک تاک از نامبرلند

خرید شماره مجازی تیک تاک

به هنگام خرید شماره مجازی تیک تاک نامبرلند شماره‌های بسیاری برای شما فراهم می‌آورد، در صورت عدم دریافت کد عودت وجه به طور خودکار انجام می‌گیرد. برای عضویت در تیک تاک می‌توانید از شماره‌های یکبار مصرف یا شماره‌های عادی استفاده کنید. علاوه بر اینها قادر خواهید بود از سیمکارت‌های اجاره ای (اجاره کامل) برای تیک تاک استفاده کنید.

شماره‌های مجازی دائمی را هم می‌توان برای تیک تاک استفاده کرد. برای اینکه از وضعیت شماره مطلع شوید، می‌توانید آن شماره را در سرویس مورد نظر تست کنید. در سرویس به مرحله ورود شماره بروید شماره را از سایت کپی کنید و آن را وارد سرویس نمایید. اگر شماره VOIP نباشد، وارد مرحله ورود کد می‌شود. در آن هنگام متوجه می‌شوید این شماره سالم است و می‌توانید از آن در خرید شماره مجازی تیک تاک استفاده کنید.

سخن آخر

تیک تاک به شما فرصت این را می‌دهد که به ساده ترین شکل خود را مطرح کنید. چه شخص خودتان را و چه تجارت خود را. این اپلیکیشن پر مخاطب و رو به رشد است. شما می‌توانید ایده هایتان در کمترین زمان با استفاده از هشتگ ها و ترندها نشان دهید. و اگر در انجام این کار استمرار داشته باشید می‌توانید به درآمد هم برسید. خرید شماره مجازی تیک تاک برای شما این فرصت را فراهم می‌آورد که از ثبت نام ایمن و در آمدزایی ایمن بهره مند شوید. با خرید شماره مجازی تیک تاک محدودیت ها را دور بزنید و از محتوای سرگرم کننده و خلاقانه در تیک تاک لذت ببرید.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,تیک تاک,tiktok

شماره مجازی تیک تاکتیک تاک

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر