NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

کلاب هاوس یکی از جدیدترین رسانه‌های اجتماعی‌ست که رویکرد کاملاً متفاوتی نسبت به دیگر شبکه‌های اجتماعی در پیش گرفته! در این سوشال‌مدیا خبری از تصویر و ویدیو وجود ندارد و تمامی ارتباطات کاربران بر مبنای ویس یا پیام صوتی شکل می‌گیرد. برای ساخت اکانت در کلاب هاوس نیاز به ورود یک شماره موبایل وجود دارد که کاربران می‌توانند از شماره شخصی خود استفاده کرده یا با خرید شماره مجازی کلاب هاوس از امکانات بیشتری برخوردار شوند.

شماره مجازی کلاب هاوس

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از شماره مجازی کلاب هاوس می‌پردازیم و تفاوت آن با شماره شخصی را شرح می‌دهیم. بنابراین در صورتی‌که قصد ساخت اکانت در این شبکه اجتماعی را دارید حتماً تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

معرفی شبکه اجتماعی کلاب هاوس

پیش از توضیح در رابطه با شماره مجازی Clubhouse - کلاب هاوس بهتر است بررسی کنیم که این شبکه اجتماعی چه کاربردی دارد و مناسب چه کسانی است؟

کلاب هاوس (Clubhouse) یک شبکه اجتماعی صوتی است که در سال 2020 به بازار عرضه شد و در مدتی کوتاه توانست شهرت زیادی را در میان کاربران مجازی سرتاسر جهان به دست آورد. مهم‌ترین دلیل شهرت کلاب هاوس تمایز آن با دیگر شبکه‌های اجتماعی است که کاربران را از سرگرمی محض به سمت آموزش و شرکت در کنفرانس‌های مجازی سوق می‌دهد. در این سوشال مدیا اتاق‌هایی برای گفت‌وگو و بحث ایجاد شده که کاربران می‌توانند با ورود به آن‌ها در رابطه با مسائل اجتماعی، سیاسی، کاری و... به گفت‌وگو پرداخته و نظرات دیگران را جویا شوند

شماره مجازی کلاب هاوس چیست؟

برای ساخت اکانت در کلاب هاوس نیاز به ورود یک شماره موبایل وجود دارد. شما می‌توانید از شماره حقیقی و شخصی خود برای وریفای در این شبکه اجتماعی استفاده کرده یا انواع شماره مجازی را انتخاب کنید.

منظور از شماره مجازی کلاب هاوس، شماره‌ای است که وجود حقیقی ندارد اما مزایای استفاده از آن بسیار بیشتر از شماره‌های حقیقی است. این شماره در بستر اینترنت فعال می‌شود و برای استفاده از آن نیازی به خرید سیم‌کارت نخواهید داشت. عدم نیاز به سیم‌کارت باعث می‌شود تا امکان مدیریت تماس‌ها در دیگر ابزارهای ارتباطی مانند لپ‌‌تاپ و کامپیوتر نیز فراهم شود. همچنین به این‌صورت می‌توان محدودیت‌های مربوط به تعداد شماره‌های قابل خریداری توسط هر فرد را از بین برده و از چند شماره مجازی به‌صورت هم‌زمان استفاده کرد.

شماره مجازی با پیش‌شماره کشورهای مختلف عرضه می‌شود اما امکان استفاده از آن در سرتاسر جهان فراهم است. برای مثال می‌توانید شماره مجازی کشور انگلیس را خریداری کرده و از آن در ایران استفاده کنید! به‌این‌ترتیب می‌توانید از شماره مجازی برای دور زدن تحریم‌های مجازی استفاده کرده یا ارتباط تلفنی ارزان‌قیمتی را با سایر نقاط جهان برقرار کنید.

شماره مجازی کلاب هاوس مناسب چه کسانی است؟

در قسمت قبل برخی از ویژگی‌های شماره مجازی کلاب هاوس را شرح دادیم. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا افراد مختلف بتوانند از شماره مجازی برای مصارف کاری یا شخصی استفاده کرده و از امکانات بیشتری برخوردار شوند. بنابراین می‌توان گفت که شماره مجازی برای تمامی کاربران فضای مجازی کاربرد دارد. اما استفاده از این نوع شماره بیشتر به افراد زیر توصیه می‌شود:

مشترکین اپراتور همراه اول

طبق گزارشات رسیده، مشترکین همراه اول قادر به دریافت کد ورود برای ثبت‌نام در کلاب هاوس نیستند. این عزیزان می‌توانند از شماره سایر اپراتورها استفاده کرده یا با خرید شماره مجازی، در کسری از ثانیه ثبت‌نام خود را در کلاب هاوس تکمیل کنند.

کاربرانی که علاقه‌مند به حفظ حریم خصوصی خود هستند!

زمانی‌که برای خرید شماره‌های حقیقی اقدام می‌کنید تمامی اطلاعات هویتی شما ثبت شده و امکان دسترسی به این اطلاعات به‌راحتی فراهم می‌شود. اما در هنگام خرید شماره مجازی کلاب هاوس نیازی به ثبت اطلاعات هویتی شما وجود ندارد. بنابراین با استفاده از شماره مجازی می‌توانید حریم خصوصی خود را حفظ کرده و فعالیت آزادانه‌ای در کلاب هاوس یا دیگر شبکه‌های اجتماعی داشته باشید.

کاربرانی که نگران حذف اکانت کاربری خود هستند

مدتی است که از فیلتر کلاب هاوس در ایران می‌گذرد. بنابراین کاربران ایرانی باید از تغییر‌دهنده IP برای فعالیت در این سوشال‌مدیا استفاده کنند. اما با استفاده از تغییردهنده IP احتمال مسدود شدن اکانت کاربری شما در کلاب هاوس یا دیگر شبکه‌های اجتماعی افزایش می‌یابد. برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید از شماره مجازی کشوری خاص استفاده کرده و IP خود را روی همان کشور تنظیم کنید. برای مثال می‌توانید با استفاده از شماره مجازی آلمان در کلاب هاوس ثبت‌نام کرده و در هربار ورود به این شبکه اجتماعی، تغییردهنده IP خود را روی آلمان تنظیم کنید.

انواع شماره مجازی کلاب هاوس

شماره مجازی کلاب هاوس

با ورود به پنل نامبرلند مشاهده خواهید کرد که از 3 نوع شماره مجازی کلاب هاوس عادی، اجاره‌ای و دائمی می‌توان برای ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی استفاده کرد. در ادامه به بررسی امکانات هریک از این شماره‌ها می‌پردازیم:

شماره مجازی عادی کلاب هاوس

هر شماره عادی تنها برای ثبت‌نام در یک سرویس به‌کار می‌رود چراکه در این شماره کد ورود تنها یکبار ارسال می‌شود. بنابراین اگر قصد شما از خرید شماره مجازی تنها ثبت‌نام در کلاب هاوس است می‌توانید با انتخاب شماره عادی هزینه بسیار کمی را پرداخت کنید.

این شماره دارای گارانتی تعویض و بازگشت وجه است؛ بنابراین در صورتی‌که با مشکلاتی مانند عدم دریافت کد ورود روبه‌رو شدید می‌توانید برای تعویض شماره یا دریافت وجه پرداختی اقدام کنید.

برای خرید شماره عادی کلاب هاوس، ابتدا سرویس کلاب هاوس را در لیست سرویس‌های موجود در پنل نامبرلند پیدا کرده و سپس سایر مراحل خرید را پشت سر بگذارید.

شماره مجازی اجاره‌ای کلاب هاوس

امکان خرید شماره اجاره‌ای نامبرلند برای یک سرویس مشخص فراهم است اما متاسفانه مدتی است که امکان خرید شماره اجاره‌ای مخصوص کلاب هاوس وجود ندارد. بنابراین اگر انتخاب شما شماره اجاره‌ای است، گزینه «اجاره کامل» را انتخاب کرده و سپس با استفاده از شماره دریافتی در کلاب هاوس و سایر سرویس‌های مورد نظر ثبت‌نام کنید. در شماره اجاره‌ای محدودیتی برای دریافت کد وریفای وجود ندارد اما برخلاف شماره عادی، این شماره در مدت مشخصی قابل استفاده است.

شماره مجازی دائمی کلاب هاوس

بهترین شماره مجازی کلاب‌هاوس، شماره دائمی است چراکه با پیش‌شماره آمریکا ارائه شده و امکانات کاملی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این شماره هیچ محدودیتی در مدت‌زمان استفاده یا دریافت کد ورود ندارد بنابراین می‌توانید از آن تا همیشه و برای وریفای در اکثر اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های مختلف استفاده کنید.

شماره دائمی نامبرلند با قیمت بسیار مناسب ارائه شده و دارای گواهی بازگشت وجه و امکان تست یک ماهه است. این شماره برای تماس، ارسال پیام و وریفای در سرویس‌های مختلف کارایی دارد و امکان تماس رایگان با آمریکا و کانادا را نیز فراهم می‌کند.

شماره مجازی دائمی کاملاً شبیه به شماره‌های حقیقی است و به‌همین‌دلیل در سرویس‌های اینترنتی شناسایی و مسدود نمی‌شود. از دیگر ویژگی‌های شماره دائمی نامبرلند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امنیت بسیار بالا
  • ورودی نامحدود پیام و تماس
  • امکان وریفای در اکثر سرویس‌ها
  • امکان استفاده از اپلیکیشن موبایل یا نسخه تحت وب
  • دریافت آنی پیامک و تماس
  • و...

مزایای خرید شماره مجازی کلاب هاوس از نامبرلند

شماره مجازی کلاب هاوس

در سرزمین شماره مجازی نامبرلند، مشتریان، پادشاهانی هستند که از بهترین امکانات برخوردار می‌شوند! در واقع در نامبرلند اولویت اصلی ما مشتریانمان هستند و به‌همین‌دلیل شرایطی را ایجاد کرده‌ایم تا رضایت 100 در 100ی این عزیزان را به دست آوریم.

شما نیز می‌توانید با عضویت و خرید شماره مجازی کلاب هاوس از پنل نامبرلند تاج پادشاهی نامبرلند را بر سر گذاشته و از مزایای بی‌شماری که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم برخوردار شوید:

خدمات پس‌ازفروش نامبرلند

خدمات پس‌ازفروش نامبرلند شامل امکان تعویض، تست و مرجوع‌کردن شماره خریداری‌شده است. بنابراین اگر شماره‌ای را از پنل نامبرلند خریداری کردید اما در استفاده از آن دچار مشکل شدید می‌توانید مشکل خود را با کارشناسان نامبرلند در میان گذاشته و از خدمات پس‌ازفروش نامبرلند استفاده کنید.

آموزش‌های تصویری نامبرلند

شماره مجازی اختراعی جدید است که بسیاری از کاربران در رابطه با نحوه خرید و استفاده از آن بی‌اطلاعند. به‌همین‌دلیل در نامبرلند می‌توانید از آموزش‌های متنی و تصویری موجود استفاده کرده و در رابطه با نحوه دریافت و استفاده از شماره مجازی اطلاعات کامل‌تری به دست آورید.

تخفیفات شگفت‌انگیز نامبرلند

در نامبرلند تمام تلاش ما بر این است تا با کم‌ترین سود، خدمات کاملی را به شما عزیزان ارائه دهیم؛ به‌همین‌علت قیمت‌های نامبرلند کاملاً رقابتی و ارزان هستند. با این‌حال در مناسبات مختلف تخفیفات استثنایی و شگفت‌انگیزی را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم تا بتوانید انواع شماره مجازی را با بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت خریداری و استفاده کنید.

همکاری در فروش نامبرلند

سیستم همکاری در فروش نامبرلند برای کسب درآمد برای متقاضیان گرامی راه‌اندازی شده‌است. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل‌تر در این زمینه، در پنل نامبرلند وارد قسمت «نمایندگی فروش» شده و در رابطه با روش‌های مختلف همکاری با نامبرلند اطلاعات کامل‌تری به دست آورید.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم در رابطه با شبکه اجتماعی کلاب هاوس و نحوه ساخت اکانت کاربری در آن اطلاعات کاملی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به‌طورخلاصه امکان استفاده از شماره حقیقی یا شماره مجازی برای وریفای در این شبکه اجتماعی فراهم است که با استفاده از شماره مجازی می‌توان از مزایای بیشتری مانند حفظ حریم خصوصی بهره‌مند شد. برای خرید شماره مجازی کلاب هاوس با قیمت مناسب و کیفیت عالی می‌توانید وارد صفحه اصلی پنل نامبرلند شده و در میان 3 نوع شماره عادی، اجاره‌ای و دائمی، شماره مورد نظرتان را انتخاب کنید.

در انتها پیشنهاد می‌کنیم برای ثبت پیشنهادات و انتقادات خود از طریق پشتیبانی آنلاین نامبرلند با ما در ارتباط باشید.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,کلاب هاوس,Clubhouse

شماره مجازی کلاب هاوسکلاب هاوس

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر