NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

شماره مجازی لینکدین

اگر به دنبال کاریابی یا مراودات تجاری با سایر نقاط جهان هستید قطعا اسم لینکدین را شنیده‌اید. لینکدین برای ارتباط دانشجویان با دانشگاه‌های هدف، موثر است، کسانی که قصد مهاجرت و ارتباط با اساتید را دارند می‌توانند روی لینکدین حساب کنند. اگر دنبال همکاری با شرکت‌های خارجی هستید لینکدین گزینه بسیار مناسبی برای شما به نظر می‌رسد. البته برای استفاده بهینه از لینکدین می‌توانید خرید شماره مجازی لینکدین را به عنوان یک گزینه مدنظر داشته باشید.

شماره مجازی لینکدین

لینکدین چیست؟

لینکدین هم مثل فیسبوک و توییتر در دسته شبکه‌های اجتماعی طبقه بندی می‌شود. حتی می‌توان گفت که قدیمی‌تر از آن‌ها است و پیش از این دو شبکه اجتماعی وارد دنیای اینترنت شده است. لینکدین به اندازه فیسبوک و توییتر عمومی نیست و بسیار تخصصی می‌باشد، حوزه تخصص لینکدین انجام امور مربوط به اشتغال است.

در واقع لینکدین به کارجویان و کارفرمایان فرصت پیدا کردن همدیگر و ارسال رزومه را می‌دهد. اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود و خدمات دیگری جز کاریابی را می‌توانند انجام دهند. خدماتی مثل تبلیغ محصول، فروش محصول و ... اگر شما به خرید شماره مجازی خارجی از نامبرلند اقدام کنید، می‌توانید به سادگی با واحدهای تجاری داخلی و خارجی در تعامل باشید، فرصت بیشتری برای شناخته شدن و نشان دادن مهارت‌های خودتان خواهید داشت. گزینه‌های اشتغالتان بیشتر می‌شود و چه بسا که ممکن است درآمد دلاری هم به دست آورید.

اگر کارفرما هستید، می‌توانید نیروهای متخصص مورد نیاز خود را از این بستر پیدا کنید و به توسعه کسب و کارتان بپردازید و در صورت استفاده از لینکدین دیگر کارتان به دلیل نبود متخصص روی زمین نخواهد ماند.

خرید شماره مجازی لینکدین

شماره مجازی لینکدین

شاید اکنون این سوال پیش بیاید که خرید شماره مجازی لینکدین چیست و در چه مرحله ای از کار با لینکدین لازم می‌شود. همانطور که می‌دانید شماره مجازی چیزیست که با آن می‌توانید به عنوان کاربر هر کشوری ثبت نام کنید. بدون نیاز به سیمکارت یا ثبت شماره. حالا خرید شماره مجازی لینکدین در کدام مرحله به کار ما می‌آید؟

همانطور که می‌دانید احراز هویت در همه شبکه‌های اجتماعی امروز با شماره موبایل گره خورده است و این احراز هویت به واسطه ارسال کدی 4-6 رقمی به شماره موبایل شما انجام می‌گیرد. این موضوع برای کاربران ایرانی به غولی تبدیل شده بود که عبور از آن بسیار سخت به نظر می‌رسید. دلیل آن هم اعمال تحریم‌های سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها روی کاربران ایرانی بود، حالا نامبرلند این مشکل را حل کرده است.

شما با نامبرلند می‌توانید به عنوان کاربر یکی از 157 کشور جهان (که شماره مجازیشان موجود است) در 64 سرویس اینترنتی ثبت نام کنید. یکی از این سرویس‌ها لینکدین است. لینکدین استفاده از شماره موبایل جهت ثبت نام را برای برخی از کشورها اجباری کرده است.

استفاده از شماره مجازی خارجی به شما این امکان را می‌دهد که به عنوان کاربر کشور دیگری عضو لینکدین شوید. مثلا اگر می‌خواهید با شرکت‌های آمریکایی کار کنید یا در صنایع آمریکایی فعالیت کنید عضویت با شماره آمریکا باعث می‌شود که لینکدین پیشنهادهای مرتبط با کشور آمریکا را به شما بدهد.

همین موضوع در مورد کشورهای دیگر هم صادق است اگر شما قصد دارید با صنعت خاصی در کشور خاصی کار کنید می‌توانید روی خرید شماره مجازی لینکدین حساب باز کنید.

نحوه ثبت نام در لینکدین

وارد صفحه ثبت نام یا signup لینکدین شوید نام، نام خانوادگی، ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.

نکته: نامی که وارد می‌کنید طبق قوانین باید نام واقعی شخص خودتان باشد و از وارد کردن نام‌های شرکتی با پسوند bussiness, company و ... پرهیز کنید.

در مرحله بعد روی join now کلیک کنید. کاربران لینکدین می‌توانند از جیمیل یا اپل آیدی هم در ثبت نام لینکدین استفاده کنند. در صورت استفاده از این دو مورد دیگر نیازی به وارد کردن پسورد نیست.

وارد کردن شماره در لینکدین

اگر می‌خواهید حساب لینکدین خود را به شماره‌ای متصل کنید. وارد بخش پروفایل شوید و از زیر مجموعه آن تنظیمات را انتخاب کنید، سپس روی گزینه sign in & security کلیک کنید. بخش phone number  را انتخاب کنید و گزینه Add phone number را فعال کنید. در این مرحله باید به خرید شماره مجازی لینکدین اقدام کنید. به این معنا که وارد بخش لینکدین نامبرلند می‌شوید و پس از انتخاب شماره روی دریافت شماره کلیک می‌کنید.

پس از وارد کردن کد و شماره می‌بایست پسورد حساب کاربری خود در لینکدین را وارد نمایید. این اقدام بنا به دلایل امنیتی انجام می‌گیرد. پس از انجام این کار باکس مربوط به ورود کد شش رقمی فعالسازی برای شما باز می‌شود.

کد فعالسازی بالای شماره در پنل نامبرلند نشان داده می‌شود، این کد شش رقمی را در لینکدین وارد نمایید.

مزایای خرید شماره مجازی لینکدین از نامبرلند

شماره مجازی لینکدین

در نامبرلند گزینه‌های زیادی برای خرید شماره مجازی لینکدین خواهید داشت، کشورهای مختلف و قیمت‌های مختلف که در انواع عادی(یک بار مصرف، صرفا جهت کدگیری) اجاره‌ای و دائمی (شماره گوگل ویس) عرضه می‌شود. در ادامه انواع این شماره‌ها را توضیح می‌دهیم.

  • شماره عادی: این شماره‌ها بسیار ارزان هستند. و فقط برای یکبار دریافت کد جهت ثبت نام قابل استفاده هستند. البته برخی از اپراتور دو بار کد ارسال می‌کنند. همه اینها در بازه 20 دقیقه‌ای قابل انجام است.
  • شماره اجاره‌ای: این شماره‌ها کمک به ارسال کد به تعداد نامحدود می‌کنند. هزینه این شماره‌ها بیشتر است. شما می‌توانید مدت زمان اجاره این شماره‌ها را تعیین کنید و پس از انجام این کار شماره را بخرید، این شماره قابلیت کدگیری به تعداد نامحدود را در بازه زمانی اجاره شده دارد.
  • شماره دائمی گوگل ویس: شماره‌های دائمی نامبرلند امکان تست را دارند. شما می‌توانید شماره را از پنل نامبرلند کپی کنید و در قسمت دریافت کد لینکدین وارد نمایید اگر لینکدین شماره را تایید کرد و وارد مرحله بعد شد می‌توانید اقدام به خرید شماره گوگل ویس کنید.

سخن آخر

لینکدین به شما فرصت ایجاد ارتباط شغلی برای بهبود کسب و کارتان را می‌دهد. به شما فرصت می‌دهد که کنار متخصصان دیگر پیشرفت کنید. لینکدین مرزها را برای شما می‌گشاید، به شما فرصت کار در هر جای جهان یا مشارکت با هر کسی در جهان را می‌دهد. شما از طریق لینکدین می توانید به متخصصانی از هر جای جهان دسترسی پیدا کنید یا تخصصتان را به همه جای جهان عرضه کنید. نامبرلند با فراهم آوردن راهکارهای خرید شماره مجازی لینکدین به شما در این کار کمک می‌کند.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,لینکدین,linkedin

شماره مجازی لینکدینلینکدین

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر