NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

فیسبوک با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال به‌عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی جهان شناخته می‌شود. اما فیلتر فیسبوک در ایران از طرفی و تحریم ایرانیان توسط فیسبوک از طرف دیگر، باعث شده تا آمار دقیقی از کاربران ایرانی فعال در این شبکه اجتماعی در دسترس نباشد. در واقع کاربران ایرانی از شماره مجازی فیسبوک برای ساخت اکانت در فیسبوک استفاده می‌کنند و به این‌صورت تحریم‌های موجود را دور می‌زنند.

باتوجه‌ به اینکه انواع شماره مجازی با پیش‌شماره کشورهای مختلف جهان ارائه می‌شوند، کاربران ایرانی می‌توانند مانند دیگر کاربران از تمامی امکانات این شبکه اجتماعی برخوردار شوند. به‌همین‌دلیل در سال‌های اخیر خرید شماره مجازی فیسبوک در میان کاربران ایرانی افزایش یافته است.

شماره مجازی فیسبوک

شماره مجازی فیسبوک چیست؟

با خرید شماره مجازی فیسبوک می‌توان به‌راحتی در این شبکه اجتماعی وریفای کرده و کد ورود دریافت کرد. اما شماره مجازی فیسبوک(facebook) چیست و نحوه عملکرد آن به چه صورت است؟

شماره مجازی فیسبوک از کشورهای مختلف جهان مانند روسیه، قزاقستان، اوکراین، مالزی، آمریکا، کانادا، انگلستان، رومانی و... ارائه می‌شود. اما برخلاف شماره‌های حقیقی امکان استفاده از شماره مجازی کشورهای مختلف در سرتاسر جهان وجود دارد! به‌این‌ترتیب می‌توانید شماره مجازی کشور دلخواهتان را خریداری کرده و با استفاده از آن برای ساخت اکانت کاربری در فیسبوک یا دیگر سرویس‌های خارجی اقدام کنید. برای استفاده از این شماره نیازی به درج سیم‌کارت در گوشی موبایلتان نخواهید داشت چراکه شماره مجازی در بستر اینترنت کاربرد دارد و به‌همین‌علت با استفاده از آن می‌توان محدودیت‌های شماره‌های حقیقی را برطرف کرد.

به بیان ساده‌تر انواع شماره مجازی دارای ویژگی‌های زیر خواهند بود:

 • شماره مجازی به سیم‌کارت نیاز ندارد.
 • شماره مجازی با پیش‌شماره کشورهای مختلف جهان ارائه می‌شود.
 • شماره مجازی در بستر اینترنت کاربرد دارد.
 • امکان استفاده از شماره مجازی هر کشور در سرتاسر جهان فراهم است.

مزایای خرید شماره مجازی فیسبوک چیست؟

استفاده از شماره مجازی فیسبوک با مزایای بی‌شماری همراه است که در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها می‌پردازیم. اما پیش‌ازآن ذکر این نکته ضروری‌ است که با خرید شماره مجازی فیسبوک از کشورهای مورد تایید می‌توان از این مزایا برخوردار شد! به ‌عبارت دیگر در هنگام خرید شماره مجازی باید کشوری را انتخاب کنید که در لیست کشورهای تحریم‌شده توسط آمریکا قرار نگرفته باشد؛ در غیر این‌‌صورت نمی‌توانید به امکانات مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

دور زدن تحریم‌های فیسبوک

تحریم‌های اعمال‌شده علیه ایران دارای دو بعد حقیقی و مجازی هستند. در واقع کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها نمی‌توانند در بسیاری از سرویس‌های خارجی ثبت‌نام کنند. همچنین در برخی از سرویس‌ها مانند گوگل‌پلی و اینستاگرام امکانات ارائه‌شده به کاربران ایرانی بسیار کم‌تر از کاربران دیگر کشورها است!

برای این مشکل یک راهکار کاربردی وجود دارد که همان استفاده از شماره مجازی است. برای مثال با خرید شماره مجازی فیسبوک می‌توانید تحریم‌های مجازی این شبکه اجتماعی را رفع کرده و از امکاناتی برابر با کاربران خارجی برخوردار شوید.

به این‌صورت کاربران ایرانی می‌توانند از شماره کشورهای خارجی استفاده کرده و خود را به‌عنوان یک کاربر آمریکایی، کانادایی یا انگلیسی به فیسبوک معرفی کنند!

بازاریابی اینترنتی در فیسبوک

اگر قصد دارید تا کسب‌وکار خود را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنید؛ فیسبوک با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال بهترین گزینه است. برای تبلیغات گسترده در فیسبوک کافی‌ست چند شماره مجازی را خریداری کرده و اکانت‌های متعددی را در این شبکه اجتماعی ایجاد کنید. پس‌ازآن امکان تبلیغات گسترده فراهم شده و می‌توانید مشتریان جدیدی را جذب کنید.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی در فیسبوک

کاربران ایرانی نمی‌توانند از خدمات تجاری فیسبوک استفاده کنند. بنابراین برای برخورداری از این خدمات به شماره مجازی کشورهای مورد تایید نیاز خواهند داشت.

شما می‌توانید با خرید شماره مجازی فیسبوک از کشورهای مورد تایید، فروشگاه اینترنتی خود را در این شبکه اجتماعی راه‌اندازی کرده و از تمامی خدمات تجاری فیسبوک برخوردار شوید.

حفظ حریم خصوصی

در صورتی‌که از آدرس ایمیل یا شماره شخصی خود برای وریفای در شبکه‌های اجتماعی مختلف استفاده کنید، مدیران و کارمندان شبکه‌های اجتماعی می‌توانند به‌راحتی به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و در صورت نیاز این اطلاعات را با دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین به این‌صورت امکان سرقت اطلاعات شخصی شما توسط هکرها فراهم می‌شود. اما باتوجه به اینکه در حین خرید شماره مجازی نیازی به ثبت اطلاعات هویتی شما وجود ندارد؛ با استفاده از این شماره می‌توانید حریم خصوصی خود را حفظ کرده و بدون نگرانی در شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله فیسبوک عضو شوید.

معرفی انواع شماره مجازی فیسبوک

خرید شماره مجازی فیسبوک

اگر قصد خرید شماره مجازی فیسبوک را دارید می‌توانید از میان سه نوع شماره عادی، اجاره‌ای و دائمی شماره مورد نظر خود را انتخاب کنید. این شماره‌ها دارای امکانات متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند. به‌همین‌دلیل در ادامه به معرفی هریک از آن‌ها می‌پردازیم:

شماره مجازی عادی فیسبوک

شماره مجازی عادی فیسبوک از کشورهای مختلفی مانند روسیه، فیلیپین، اندونزی، ویتنام، آمریکا، فرانسه و... قابل خریداری است. در این شماره کد وریفای تنها یکبار ارسال می‌شود بنابراین از این شماره تنها برای ساخت حساب کاربری در فیسبوک می‌توانید استفاده کنید.

برای خرید شماره مجازی عادی فیسبوک در بخش راست (در موبایل در انتهای مقاله) روی سربرگ شماره عادی کلیک کرده و سپس در لیست سرویس‌های موجود فیسبوک را انتخاب کنید. پس‌ازآن می‌توانید با انتخاب کشور مورد نظر وارد صفحه پرداخت شده و بلافاصله پس از پرداخت، شماره مورد نظر را تحویل بگیرید.

توجه داشته باشید که در این شماره کد وریفای بین 10 الی 20 دقیقه ارسال می‌شود؛ اگر در این مدت موفق به دریافت کد وریفای نشدید می‌توانید شماره را تعویض کرده و شماره جدیدی را دریافت کنید.

شماره مجازی اجاره‌ای فیسبوک

به جای خرید شماره مجازی فیسبوک امکان اجاره آن برای مدت مشخص نیز فراهم است. شما می‌توانید شماره مجازی اجاره‌ای فیسبوک را تنها برای فیسبوک یا به‌طورکامل اجاره کنید. اگر گزینه «اجاره کامل» را انتخاب نمایید می‌توانید از امکانات بیشتری برخوردار شده و از شماره دریافتی برای وریفای در دیگر سرویس‌های اینترنتی مانند اینستاگرام، تلگرام، جیمیل، یوتیوب، توئیتر، پی پال و... نیز استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که هزینه اجاره کامل کمی بیشتر از اجاره برای فیسبوک است.

شماره اجاره‌ای دارای مدت‌زمان مشخصی برای استفاده است و پس‌ازآن از دسترس شما خارج می‌شود. البته در برخی از اپراتورها امکان تمدید شماره وجود دارد؛ بنابراین اگر قصد تمدید شماره را دارید حتماً پیش از خرید قوانین اپراتور مورد نظر را بررسی کنید.

برای خرید شماره اجاره‌ای در صفحه اصلی پنل نامبرلند روی سربرگ شماره اجاره‌ای کلیک کرده و پس از انتخاب گزینه اجاره کامل یا سرویس فیسبوک، یکی از کشورهای موجود را انتخاب کرده و وارد صفحه پرداخت شوید.

از کشورهای ارائه‌دهنده شماره اجاره‌ای فیسبوک می‌توان به اوکراین، سوئد، یونان، اسپانیا، انگلیس و... اشاره کرد.

شماره مجازی دائمی فیسبوک

شماره مجازی دائمی فیسبوک نسبت به دو شماره عادی و اجاره‌ای دارای امکانات کامل‌تری است. این شماره از کشور آمریکا ارائه می‌شود و شماره مجازی امریکا می‌باشد. به‌همین‌دلیل برای دور زدن تحریم‌های مجازی فیسبوک بهترین گزینه است. البته شما می‌توانید از این شماره برای وریفای در دیگر سرویس‌های اینترنتی نیز استفاده کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کد ورود دریافت کنید. همچنین از این شماره می‌توانید برای ارسال پیام و برقرای تماس رایگان با آمریکا و کانادا نیز استفاده کرده و هزینه‌های ارتباطی خود را کاهش دهید.

در ادامه به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های شماره دائمی می‌پردازیم:

 • امکان ساخت اکانت‌های متعدد در اکثر سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها
 • امکان استفاده تا همیشه
 • امکان برقراری تماس ارزان‌قیمت با کشورهای خارجی و تماس رایگان با امریکا و کانادا
 • ورودی نامحدود برای تماس و پیام
 • امکان انتخاب شماره از میان شماره‌های رند، نیمه‌رند و غیررند
 • امنیت بسیار بالا
 • تحویل آنی
 • و...

برای خرید شماره دائمی در صفحه اصلی پنل نامبرلند روی سربرگ شماره دائمی کلیک کرده و پس از مطالعه نکات لازم روی دکمه «خرید شماره مجازی دائمی» ضربه بزنید. پس‌ازآن می‌توانید شماره مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نهایت وارد صفحه پرداخت شوید.

چطور یک شماره مجازی فیسبوک داشته باشیم؟

برای دسترسی به شماره مجازی فیسبوک 2 گزینه پیش روی شما است که یکی خرید شماره مجازی فیسبوک و دیگری ساخت شماره مجازی فیسبوک است.

ساخت شماره مجازی فیسبوک

شما می‌توانید یکی از برنامه‌های ساخت شماره مجازی اشتراکی یا رایگان را دانلود کرده و با چند کلیک یک شماره مجازی بسازید! اما اگر امکان ساخت شماره مجازی به‌صورت رایگان فراهم است چرا برخی از افراد برای دسترسی به این نوع شماره هزینه می‌کنند؟ در پاسخ به این سوال باید امنیت شماره‌های مجازی اشتراکی و اختصاصی را مورد بررسی قرار دهیم.

انواع شماره مجازی اشتراکی بین چند کاربر مختلف به اشتراک گذاشته می‌شوند. به عبارت دیگر این شماره‌ها برای مدتی در اختیار یک کاربر قرار گرفته و سپس به کاربر جدیدی واگذار می‌شوند. این مسئله باعث‌شده تا امنیت شماره مجازی اشتراکی بسیار کم باشد و احتمال سرقت اطلاعات کاربران با استفاده از این شماره افزایش پیدا کند. به‌همین‌علت توصیه می‌کنیم برای حفظ اطلاعات خود از استفاده از شماره مجازی رایگان یا اشتراکی پرهیز کنید.

خرید شماره مجازی سرویس فیسبوک

با خرید شماره مجازی فیسبوک یک شماره اختصاصی دریافت خواهید کرد که این شماره تنها توسط شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر از این شماره برای وریفای در فیسبوک یا دیگر سرویس‌های اینترنتی استفاده کنید، خطری شما را تهدید نکرده و احتمال سرقت اطلاعاتتان به صفر می‌رسد.

برای خرید یا اجاره شماره اختصاصی فیسبوک می‌توانید از طریق پنل‌های شماره مجازی معتبر اقدام کرده و از خدمات کاملی برخوردار شوید.

خرید شماره مجازی فیسبوک از نامبرلند

شماره مجازی فیسبوک

نامبرلند بزرگترین پنل شماره مجازی ایران است که امکان خرید شماره مجازی فیسبوک را برای هم‌وطنان گرامی فراهم کرده. در نامبرلند می‌توانید برای خرید 3 نوع شماره عادی، اجاره‌ای و دائمی اقدام کرده و از خدمات زیر برخوردار شوید:

 • پشتیبانی آنلاین
 • امکان تعویض شماره
 • گارانتی بازگشت وجه نامبرلند
 • تحویل آنی شماره

چکیده مقاله

در این مقاله سعی کردیم روش‌های خرید شماره مجازی فیسبوک را شرح داده و در رابطه با مزایای استفاده از این شماره اطلاعات کاملی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر قصد دارید تا از تمامی امکانات این شبکه اجتماعی بهره‌مند شوید حتماً برای خرید شماره مجازی عادی، اجاره‌ای یا دائمی نامبرلند اقدام کرده و سپس در فیسبوک ثبت‌نام کنید.

در انتها ذکر این نکته ضروری است که نامبرلند تمامی مجوزهای لازم برای فروش شماره مجازی را اخذ کرده و دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی و گواهی امن پرداخت می‌باشد. بنابراین می‌توانید خرید امن و مطمئنی را از نامبرلند تجربه کرده و شماره‌های خریداری شده را بلافاصله تحویل بگیرید.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
فیسبوک,فیسبـوک,facebook

شماره مجازی فیسبـوکفیسبـوک

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر