فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

خرید شماره مجازی برای chatgpt

تا به حال خواسته‌اید ایده‌هایتان را اجرا کنید و به دیگران نشان دهید، اما در خود توان عملی کردن آن را ندیده‌اید.شاید نقاشی بلد نبودید، عکاسی یا فتوشاپ.یا ایده‌ای برای ساخت یک برنامه خلاقانه به ذهنتان آمده اما به دلیل نداشتن دانش کد نویسی از آن منصرف شده اید؟ امروزه دیگر هوش مصنوعی می‌تواند ایده‌های خلاقانه شما را عملی کند و به همه دنیا معرفی کند. اگر در خود استعداد خلق ایده‌ای جدید را می‌بینید اوپن ای‌آی به شما کمک ‌می‌کند که ایده‌های خود را پیاده سازی کنید. اکنون هنرمندان و ایده‌پردازان ایرانی می‌توانند با خرید شماره مجازی Open AI از نامبرلند به این سایت دسترسی پیدا کنند.

شماره مجازی اوپن ای آی

Open AI چیست؟

اوپن ای.آی یک شرکت و آزمایشگاه تحقیقاتی در زمینه هوش مصنوعی است که در سان‌فرانسیسکو قرار دارد.موسسان این شرکت سم آلتمن و ایلان ماسک بودند که بعدها ایلان ماسک از آن جدا شد.   Open AI برنامه‌هایی طراحی کرده و الگوریتم‌های ماشینی آفریده که به کامپیوتر اجازه می‌دهد تا کارهایی نظیر ساخت عکس از متن را انجام دهد. در واقع شما با نوشتن چند جمله ساده انگلیسی کار یک گرافیست، نقاش و برنامه‌نویس را انجام می‌دهید. حتی هوش مصنوعی برای شما داستان می‌نویسد. بسیاری از افراد به روز نسبت به این انقلاب بزرگ تکنولوژی علاقمند هستند. انقلابی در زمینه هوش مصنوعی که می‌تواند جایگزین بسیاری از سایت‌ها مطرح جهان و کارهای بزرگ جهان شود.

AI هوش مصنوعی یا Artificial Inteligence است. در واقع Open AI بستریست که اختیار استفاده از هوش مصنوعی را به کاربران عادی سراسر جهان می‌دهد. بسیاری از ایده پردازان و هنرمندان از این طریق هوش مصنوعی را در خدمت خلاقیت و نوآوری خود قرار می‌دهند. کاربران ایران برای این کار به شماره مجازی اوپن ای.آی نیاز دارند که نامبرلند شماره مجازی اوپن ای.آی را عرضه می‌کند. چون شما باید برای استفاده از این سایت اکانت بسازید، و به شماره خارجی کشور معتبری نیاز دارید نامبرلند ساده ترین راه دسترسی شما به Open AI است.

Open AI چه کاربردهایی دارد؟

اوپن ای.آی وطیفه خود را به کار بردن تمام ظرفیت‌های مثبت هوش مصنوعی برای بشریت عنوان کرده است. اوپن ای‌آی ابزاری بسیار مناسب در دست کدنویسان هم هست و قابلیت آن را دارد که جملات ساده انگلیسی را به کد زبان‌های برنامه‌نویسی تبدیل کند و باگ‌های بعضی از برنامه‌ها را بگیرد. این اقدام در بخش کدکس آن صورت می‌گیرد.

از طریق اوپن ای.آی  می‌توان GPT3 را به وجود آورد. GPT3 نوعی زبان هنریست که به وسیله Open AI توسعه یافته است. قادر است دست خط انسانی به وجود آورد و کارهای متنوعی از جمله ترجمه زبان، مدلسازی زبان، تولید متن برای برنامه‌هایی نظیر چت بات را انجام دهد.  اگر شما موفق به عضویت در Open AI از طریق شماره مجازی اوپن ای.آی بشوید کار شما بسیار ساده می‌شود.

یکی از ابزاری که اوپن ای.آی از آن استفاده می‌کند DALL-E یا دال ای است. DALL-E 2 تصاویر اصل، واقع گرایانه و هنری را از توصیفات متنی استخراج می‌کند.

اوپن آی یک بستر تکنولوژیک را می‌سازد که می‌تواند خلاقیت و نوآوری را تا حد زیادی بسط دهد. ورودی آن جملات ساده است و خروجی آن اثار خلاقانه. که این امر برای کاربران ایرانی با خرید شماره مجازی اوپن ای آی عملیست.

چه کسانی به شماره مجازی اوپن ای‌آی نیاز دارند؟

امروزه درخواست‌های زیادی برای عضویت در اوپن ای آی به ما می‌رسد، ایرانیان بسیاری تمایل دارند از این انقلاب جهانی تکنولوژی، این انقلاب در زمینه هوش مصنوعی عقب نمانند. اما اوپن ای.آی هم مثل بسیاری از شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های جهان شماره ایرانی را قبول نمی‌کند و ایده پردازان ایرانی، برنامه‌نویسان هنرمندان و ... باید به دنبال راهی برای دور زدن محدودیت بود. نزدیک به یک دهه است تمام اپلیکیشن‌های جهان برای وریفای کردن و احراز هویت فرد کاربر از او شماره می‌خواهند. بعضی از این اپلیکشن‌ها به دلایل امنیتی، برخی دیگر به دلیل تحریم و برخی دیگر به دلیل استراتژی بازاریابی خود روی برخی از کشورها محدودیت‌هایی ایجاد می‌کنند. متاسفانه ایران یکی از این کشورهاست. نامبرلند فرصت استفاده از اوپن ای.آی را  از طریق شماره مجازی اوپن ای.آی برای شما فراهم می‌کند. شما با خرید شماره مجازی Open AI می‌توانید از داخل ایران و از طریق حساب بانکی خود به سرویس های اوپن ای.آی نظیر Dall-E، کدکس و GPT دسترسی کنید.

ثبت نام در اوپن ای.آی با شماره مجازی نامبرلند

شماره مجازی openai

قبل از هر چیز باید بدانید ثبت‌نام و استفاده از خدمات اوپن ای‌آی با آی پی ایران امکان پذیر نیست و باید آی پی خود را تغییر دهید. بعد از تغییر دادن آی‌پی به کشورهای دیگر جهان حالا می‌توانید برای ثبت نام و استفاده اقدام کنید.

برای ثبت‌نام در اوپن ای.آی وارد  این لینک شوید. توجه داشته باشید اگر با آی‌پی ایران بروید پیغام Access denied می‌آید. روی Signup  کلیک کنید.سپس:

 1. ایمیل خود را وارد کنید
 2. پسوردی را که شامل هشت کاراکتر است وارد کنید.
 3. اوپن ای‌آی ایمیلی به شما ارسال می‌کند.
 4. وارد صندوق پیام‌های ایمیلتان می‌شوید و روی لینک فعالسازی کلیک ‌کنید و دوباره وارد صفحه اصلی شده و login کنید.
 5. حالا دوباره ایمیل را وارد کنید.
 6. نام، کشور و در صورت تمایل سازمان خود را وارد کنید.
 7. شماره مجازی خریداری شده از نامبرلند را وارد کنید سپس روی send code کلیک کنید.
 8. کدفعالسازی را از پنل نامبرلند ببینید و وارد کنید.
 9. یکی از چهار گزینه‌ای که هدف شما را نشان‌ از حضور در اوپن ای‌آی نشان می‌دهد بزنید.
 10. به قصد استفاده شخصی، به قصد ساخت یک محصول ، انجام تحقیقات در حوزه هوش مصنوعی یا اینکه فعال مطبوعاتی و خالق محتوا هستید، یکی از اینها را انتخاب کنید. در انتها به شما خوش آمد گفته می شود و می‌توانید کار خود را شروع می‌کنید.
 11. سپس continue account را بزنید، سیستم به شما خوش آمدید می‌گوید.

مزایای شماره‌ مجازی نامبرلند

خرید شماره مجازی اوپن ای آی

نامبرلند شماره کشورهای متعددی را عرضه می‌کند، که اکثر آن‌ها به عنوان شماره مجازی اوپن ای.آی می‌توانند کار کنند.برای دانستن کشورهای تحت پشتیبانی Open AI به اینجا مراجعه کنید. پس شما دامنه انتخاب وسیعی برای خرید شماره مجازی Open AI دارید. می‌توانید از انواع شماره‌های نامبرلند برای این کار استفاده کنید. دقت کنید Open AI شماره‌ مجازی گوگل ویس(شماره مجازی دائمی نامبرلند) را قبول نمی‌کند و آن را مجازی تشخیص می‌دهد. کاربرانی که می‌خواهند از شماره مجازی اوپن ای.آی استفاده کنند هم می‌توانند از کشورهای مختلف استفاده کنند و هم از انواع مختلف شماره‌ها. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از پشتیبانی سایت نیز بهره‌مند شوید.

شماره مجازی chatgpt

Open AI نه تنها یک پدیده رو به رشد است، نه تنها می‌تواند آینده جهان تکنولوژی باشد بلکه ممکن است زندگی خیلی از افراد را تغییر دهد. شاغلان، مصرف کنندگان، هنرمندان و ...  همگان از Open AI به عنوان یک انقلاب یاد می‌کنند. اگر نگاهتان به فردا است، اگر می‌خواهید تحولات آینده شغلتان را بدانید و از دنیایی که روز به روز تغییر می‌کند عقب نیافتید نیاز دارید به خرید شماره مجازی اوپن ای.آی اقدام کنید. نامبرلند این کار را برای شما ساده کرده و به شما فرصت می‌دهد تا در اسرع وقت از هوش مجازی استفاده کنید.به پنل شماره‌های نامبرلند بروید و از طریق شماره‌های حاضر در آن برای وریفای اقدام کنید.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
dall-e,dalle,دال ای, دالی,Open AI | ChatGPT,open ai

شماره مجازی Open AI | ChatGPTOpen AI | ChatGPT

همچنین می توانید اکانت آماده chatgpt را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر