NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

در دنیای امروز ارتباطات بین افراد، از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد. جوان‌ها وقت زیادی در شبکه‌های اجتماعی می‌گذارنند و برخی از روابط اجتماعی و انسانی خود را در آن به دست می‌آورند. در دنیا شبکه‌های اجتماعی معروفی نظیر فیسبوک و توییتر با بیش از میلیون‌ها کاربر وجود دارند. اما تعداد شبکه‌های اجتماعی بسیار بیشتر از این موارد است. برخی از این شبکه‌های اجتماعی یک موضوع خاص و مخاطب خاص را هدف گرفته‌اند. تیندر یکی از این شبکه‌های اجتماعی است که با محوریت یک موضوع خاص یعنی دوستیابی تشکیل شده است و معروفترین سایت دوستیابی، یا ایجاد روابط اجتماعی در سراسر جهان است. بنابراین اگر اقدام به خرید شماره مجازی تیندر کنید می‌توانید از خدمات این سرویس استفاده کنید.

شماره مجازی تیندر

شماره مجازی تیندر چیست؟

همانطور که می‌دانید اکثر سرویس‌های محبوب امروز برای عضویت به شماره موبایل نیاز دارند و احراز هویت از طریق شماره موبایل را ضروری می‌دانند. بیشتر این سایت‌ها به دلیل تحریم‌هایی که روی آی.پی ایرانی است برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند. اما این تحریم‌ها فقط به آی.پی ایران محدود نمی‌شوند. برخی از سرویس‌ها از جمله شبکه اجتماعی تیندر شماره‌های ایران را هم قبول نمی‌کنند. به همین منظور برای تکمیل کار ثبت نام در تیندر به خرید شماره مجازی تیندر نیاز خواهید داشت. با خرید شماره مجازی تیندر می‌توانید عضو تیندر شوید و از خدمات سایت استفاده کنید.

مزایای خرید شماره مجازی تیندر

خرید شماره مجازی تیندر  هم مثل خرید شماره مجازی توییتر فوایدی برای کاربران ایرانی دارد. اول آنکه بسیار ساده و با چند کلیک انجام می‌گیرد. دوم آنکه شما می‌توانید با شماره مجازی از هر کشور جهان ثبت نام کنید. به بیان دیگر از ایران می‌توانید به عنوان یک عضو المانی، فرانسوی یا ... وارد تیندر شوید.

نامبرلند با ارائه شماره مجازی تیندر علاوه بر ایجاد سهولت در عضویت به شما اجازه می‌دهد ناشناس بمانید. برخی از کاربران علاقه‌ای ندارند تا عضویت آنها در تیندر معلوم شود. ممکن است این گروه از افراد علاقه‌ای نداشته باشند با شماره رسمی و کاری خود وارد تیندر شوند.

چنین افرادی می‌توانند با خرید شماره مجازی ناشناس بمانند. خرید شماره مجازی تیندر راهی برای استفاده از همه این ظرفیت‌هاست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

هزینه استفاده از تیندر

سایت و اپلیکیشن تیندر برای اکثر خدمات خودشان رایگان هستند. از جلمه دانلود اپ تیندر یا عضویت در سایت آن رایگان انجام می‌گیرد. اما در صورت پرداخت هزینه می‌تواند از خدمات بیشتری برخوردار شوید. اما این خدمات بیشتر چه هستند. "سوپرلایک" ها  یکی از انواع این خدمات هستند. علاوه بر اینها با استفاده از خدمات پولی تیندر می‌توانید از boost هم استفاده کنید. درست مثل فیسبوک که در آن boost post به گسترش ناگهانی و انفجارگونه پست کمک می‌کند، در تیندر می‌توانید از boost profile استفاده کنید.برای خرید شماره مجازی فیسبوک این مقاله را بخوانید.

با استفاده از boost profile پروفایل شما در سرچ‌های بیشتری دیده می‌شود و بیشتر شما را می‌بینند، و وقتی شانس دیده شدنتان بیشتر شود، شانس به هدف رسیدنتان افزایش می‌یابد.

هزینه استفاده از خدمات تیندر به شرح زیر است

  1. هزینه مربوط به سوپرلایک‌ها: یک بسته پنج تایی سوپر لایک هشت دلار قیمت دارد، یک بسته بیست و پنج تایی سی دلار و یک بسته 60 تایی 60 دلار هزینه لازم دارد.
  2. هزینه مربوط به boost کردن پروفایل: boost  کردن پروفایل بر اساس زمان انجام می‌گیرد. به این معنا که تا چه زمانی پروفایل شما در حالت boost قرار دارد. تعرفه boost  پروفایل به شرح زیر است. هر boost سی دقیقه زمان می‌برد. یک بوست 30 دقیقه ای 6.99 دلار قیمت دارد، پنج بوست سی دقیقه‌ای معادل سی دلار خواهد بود و ده بوست سی دقیقه‌ای پنجاه دلار قیمت خواهد داشت.
  3. هزینه مربوط به سوپر بوست: سوپر بوست از خدمات طلایی تیندر است که به مدت بیشتری پروفایل شما را در حال boost و دیده شدن در پروفایل دیگران نگه می‌دارد. سقف زمانی سوپربوست دوازده ساعت است. سه ساعت سوپر بوست 39.99 دلار، شش ساعت 69.99 دلار و 12 ساعت 129.99 هزینه در بر خواهد داشت.

انواع شماره مجازی تیندر

شماره مجازی تیندر
  • شماره مجازی عادی(یکبار مصرف تیندر): این شماره‌ها ارزان قیمت و یکبار مصرف هستند. از این دست از شماره‌ها می‌توان جهت دریافت کد و احراز هویت استفاده کرد. برای استفاده از این شماره‌ها از بخش شماره‌های عادی سرویس تیندر را انتخاب کنید. این شماره‌های ارزان را وارد سایت کنید و در مرحله بعدی کد فعالسازی را از پنل نامبرلند دریافت کنید.
  • شماره اجاره‌ای: برای ثبت نام در تیندر می‌توانید از طریق شماره‌های اجاره‌ای اقدام کنید. مزیت شماره‌های اجاره‌ای دریافت نامحدود کد در بازه زمانی مورد نظر است. مدت زمان این اجاره‌ها از چند ساعت تا چند ماه متغیر است. برای خرید شماره مجازی تیندر روی دو نوع از این شماره‌ها می‌توانید حساب کنید. هم شماره‌های اجاره‌ای کامل که علاوه بر تیندر برای همه سرویس‌های حاضر در نامبرلند قابل اجاره است و هم شماره‌های اجاره‌ای ویژه تیندر که هر دو از پنل شماره‌های اجاره‌ای نامبرلند قابل خرید و دسترسی است.
  • شماره دائمی: این شماره‌های دائمی، یا همان شماره‌های گوگل ویس محدودیت زمانی ندارند، تا هر زمان که بخواهید می‌توانید از آن استفاده کنید، اما برخی از سرویس‌ها شماره‌های گوگل ویس را قبول نمی‌کنند. نامبرلند تنها سایتیست که در آن قبل از خرید می‌توانید شماره را تست کنید.

برای این کار به پنل شماره‌های دائمی نامبرلند بروید و یکی از شماره‌ها را کپی کنید. پس از کپی کردن شماره، آن را در محلی که تیندر از شما شماره می‌خواهد paste کنید.

اگر شماره مورد تایید تیندر باشد وارد مرحله بعد می‌شوید، در غیر این صورت همانجا ارور می‌دهد. اگر وارد مرحله بعد شدید، می‌توانید با این شماره ثبت نام کنید و می‌توانید برای خرید شماره اقدام کنید.

کاربردهای تیندر

تیندر یک شبکه اجتماعی با هدف ایجاد ارتباط و پیوند بین افراد است. بر خلاف شبکه‌‌های اجتماعی دیگر اعضای تیندر پس از آشنایی با یکدیگر در سایت، اقدام به ایجاد پیوندهای فردی می‌کنند. برای دوستی‌های اجتماعی و آغاز روابط با یکدیگر.

بر خلاف سایر شبکه‌های اجتماعی که انتشار پست و پیام و ... هدف اصلی آن است و ایجاد رابطه بین فردی اهمیت ندارد. در تیندر ایجاد رابطه بین فردی است که هدف اصلی سایت است.

سرعت بالای سایت، کاربری سریع و ارزان آن، محیط دوستانه وصمیمی که در تیندر است از دلیل محبوبیت این شبکه اجتماعی است.

در کجا می‌توان از تیندر استفاده کرد؟

پس از خرید شماره مجازی تیندر، تیندر را می‌توانید در مرورگر وب خود امتحان کنید. افزون بر این تیندر را می‌توان در گوشی موبایل استفاده کرد. تیندر هم نسخه اندروید دارد و هم IOS.

نحوه کار تیندر

تیندر با دریافت اطلاعات سنی و جغرافیایی کاربر افرادی را که از نظر سنی به کاربر نزدیک هستند و در جغرافیایی نزدیک محل سکونت کاربر قرار دارند به او معرفی می‌کنند. پس از معرفی، فضایی برای چت و پیام رسانی افراد در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

برای ثبت نام در تیندر می‌توانید از حساب‌های گوگل، فیسبوک و شماره موبایل استفاده کنید. البته برای ورود به هر سه اینها از شما شماره موبایل می‌خواهند و پیشنهاد می‌شود برای ناشناخته بودن از شماره موبایل استفاده کنید.

مزایای خرید از نامبرلند

شماره مجازی تیندر

با خرید از نامبرلند به شماره مجازی 157 کشور جهان دسترسی خواهید داشت. این شماره‌های مجازی در 64 سرویس کار خواهند کرد. یکی از این سرویس‌ها سرویس تیندر است. شماره‌های مجازی که در نامبرلند قرار دارند، شماره‌های مجازی ارزانی هستند با هزینه کم به آنها دسترسی خواهید داشت.پس از دسترسی می‌توانید به سادگی با کارت بانکی ایرانی خود و در کمترین زمان بدون نیاز به ارائه مدارک از طریق نامبرلند به شماره دسترسی بیابید.

شماره‌های موجود در نامبرلند همه اختصاصی بوده‌اند و پیش از کاربر فعلی به هیچ کاربری تعلق نداشته‌اند به همین دلیل امنیت این شماره‌ها بسیار بالا است.نامبرلند امکان عودت خودکار وجه در صورت عدم دریافت کد را دارد. و پیش از خرید شماره را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مزایای یاد شده در نامبرلند هم به چت پیشتیبانی و پشتیبانی تلفنی دسترسی خواهید داشت.

سخن آخر

تیندر معروف‌ترین سرویس دوستیابی در جهان است که می‌توان با استفاده از آن به ایجاد روابط دوستانه و دوستی‌های اجتماعی پرداخت. این سرویس سریع، ارزان و در دسترس می‌باشد. با رابط کاربری خوب و جذابی که دارد کاربرانش را راضی نگه می‌دارد. سهولت دسترسی به تیندر از طریق اپ و سایت از دلایل محبوبیت این سرویس است.

تیندر به دلیل پشتیبانی از زبان‌های پرشمار و کاربران زیادی که دارد، برای استفاده ایرانی‌ها هم بسیار مناسب است. عضویت ایرانی‌ها در تیندر علی رغم محدودیت‌های این سرویس کم نیست.  تیندر به دلیل توانایی بالا در تشخیص لوکیشن کاربر و لوکیشن‌های نزدیک به کاربر استفاده مفید را بسیار راحت کرده است.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,تیندر,tinder

شماره مجازی تیندرتیندر

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر