NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای استفاده از سرویس‌های گوگل مانند جیمیل و یوتیوب و ... نیاز به یک حساب گوگل داشته باشید. اگر برای ساخت حساب گوگل اقدام کرده باشید متوجه می‌شوید که برای وریفای از شما یک شماره می‌خواهد تا با آن مراحل ساخت حساب خود را تکمیل کنید. در این میان برخی از کاربران تمایل به استفاده از شماره شخصی خود در پلتفرم‌ها  را ندارند و یا با شماره شخصی‌شان قبلا حساب دیگری را راه اندازی کرده‌اند و شماره جدیدی برای استفاده ندارند. شاید شما می‌خواهید اکانت با اصلیت کشور دیگری را بسازید ولی شماره کشور مورد نظرتان را برای وریفای ندارید. در این زمان می‌توانید از شماره مجازی گوگل، جیمیل، یوتیوب استفاده کنید. با خرید شماره مجازی گوگل، جیمیل،‌ یوتیوب از هر کشوری که مدنظرتان هست می‌توانید تمامی این مشکلات را به اسانی حل کنید.

شماره مجازی جیمیل

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی سرویسی است که به افراد این اجازه را می‌دهد که بدون داشتن سیم کارت یک کشور، از این شماره برای برقرای ارتباط استفاده کنند. این شماره به هیچ‌ عنوان به مکان و جغرافیا وابسته نیست و افراد می‌توانند در مکان‌ها و جغرافیاهای مختلف از آن استفاده کنند. به همین علت، استفاده از آن بسیار راحت و بی‌دردسر است.

از کاربردهای این شماره می‌توان به برقراری و دریافت تماس و پیامک اشاره کرد. همچنین از شماره مجازی می‌توان برای ساخت اکانت‌های مختلف در نرم افزارها و شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله یوتیوب، جیمیل، گوگل و ... استفاده کنید. برای انجام این کار تنها کافی است شماره مجازی مرتبط به آن را خریداری کنید.

برای مثال اگر می‌‌خواهید از جیمیل یا یوتیوب استفاده کنید، باید برای خرید شماره مجازی گوگل اقدام نمایید. در واقع شما با این کار، اقدام به خرید شماره مجازی یوتیوب و خرید شماره مجازی جیمیل نیز کرده‌اید. زیرا بعد از خرید این شماره و ساخت یک اکانت جیمیل، در عین استفاده از حساب جیمیل خود به راحتی می‌توانید از گوگل و یوتیوب نیز استفاده کنید. پس در واقع با پرداخت تنها یک بار هزینه، می‌توانید از این شماره استفاده‌های مختلفی داشته باشید که مقرون به صرفه خواهد بود.

شماره مجازی گوگل و جیمیل و یوتیوب چیست؟

امروزه داشتن یک حساب جیمیل معتبر یکی از ضروری‌ترین موارد برای زندگی در عصر اینترنت است. شما برای آن که بتوانید مکاتبات رسمی انجام دهید یا برای آنکه بتوانید یک کسب ‌و‌ کار بین‌المللی داشته باشید، به یک حساب جیمیل معتبر نیاز دارید. همچنین شما برای آن‌که بتوانید در بسیاری از اپلیکیشن‌ها، پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید به حساب جیمیل نیاز دارید.

شماره‌ مجازی از کشورهای مختلفی عرضه می‌شود و می‌توان شماره مجازی کشورهای مختلفی را تهیه کرد. شماره مجازی گوگل برای ساخت اکانت و حساب جیمیل می ‌باشد که با ان می‌توان از تمامی سرویس‌های گوگل استفاده کرد. یک کسب و کار برای آن که بتواند ارتباط گسترده مجازی داشته باشد، نیاز است برای تمامی افراد و کارکنان خود شماره مجازی تهیه کند. همچنین افراد داخل ایران برای اینکه بتوانند از بسیاری از سرویس‌های گوگل استفاده و کسب درآمد کنند، به این شماره‌های مجازی نیاز دارند. یکی از این شماره‌ها که امروزه کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده، شماره مجازی گوگل، جیمیل و یوتیوب است.

خرید شماره مجازی گوگل و جیمیل و یوتیوب برای چه کسانی مناسب است؟

شماره‌های مجازی گوگل دارای مزایای بسیاری هستند. بنابراین آن‌ها می‌توانند برای افراد و مشاغل مختلفی مناسب باشند. در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است:

  • داشتن شماره‌های مجازی گوگل و جیمیل و یوتیوب برای افرادی که دارای کسب و کاری در خارج از ایران هستند و نیاز به شماره‌های خارجی دارند، ضروری است.
  • این شماره‌ها همچنین برای افرادی که از نرم‌افزارهایی مانند واتساپ و تلگرام و... استفاده می‌کنند، اما ترجیح می‌دهند شماره اصلی آنها نمایش داده نشود، گزینه خوبی می‌تواند باشد.
  • یکی از مهم‌ترین کاربردهای شماره‌های مجازی گوگل و جیمیل و یوتیوب برای افرادی است که از سرویس‌هایی استفاده می‌کنند که شماره تلفن ایرانی را قبول نمی‌کنند.
  • خرید این شماره مجازی می‌تواند برای افرادی که از شبکه‌های اجتماعی مانند یوتیوب کسب درآمد می‌کنند، گزینه بسیار خوبی خواهد بود. زیرا خرید این شماره در واقع همان خرید شماره مجازی یوتیوب نیز محسوب می‌شود.
  • برای کسانی که می‌خواهند اکانت جیمیل با هویت غیرایرانی بسازند.

مزایای خرید شماره مجازی جیمیل و گوگل و یوتیوب

در این بخش به چند مورد از مهم‌ترین مزایای شماره‌های مجازی گوگل و جیمیل و یوتیوب می‌پردازیم.

  • نامبرلند دو نوع شماره مجازی گوگل، جیمیل، یوتیوب را به کاربران عرضه می‌کند؛ عادی و اجاره‌ای.
  • نامبرلند از ۸۰ کشور دنیا برای پلتفرم‌های مختلف شماره مجازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
  • تنوع قیمت در نامبرلند بسیار زیاد است. شما با هر مقدار هزینه می‌توانید در نامبرلند شماره مجازی خریداری کنید.
  • نامبرلند برند رسمی شماره مجازی و دارای اینماد و ... می‌باشد.

انواع شماره‌های مجازی کدام‌اند؟

شماره مجازی گوگل

افراد مجبور هستند برای انجام کارهای مختلفی مانند وریفای کردن حساب‌های مختلف از شماره‌های مجازی استفاده کنند. برخی از این افراد به طور موقت و برخی دیگر به صورت دائم به این سرویس‌ها نیاز دارند. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند با توجه به شرایط‌ خود و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، این سرویس را به‌ صورت موقت خریداری کنند. بنابراین سایت‌هایی که این نوع شماره‌ها را می‌فروشند، آن‌ها را با توجه به نیاز افراد به سه دسته شماره مجازی دائم، شماره مجازی اجاره‌ای و شماره مجازی عادی دسته‌بندی می‌کنند.

شماره‌ مجازی دائمی چیست؟

اگر می‌خواهید متوجه شوید که شماره‌های مجازی دائمی چه ویژگی‌هایی دارند، به اپراتور تلفن همراه‌تان دقت کنید. این سرویس تمام مزایا، ویژگی‌ها و امکانات سیم کارت را در اختیار شما قرار خواهد داد. این شماره برای همیشه در اختیار شما قرار خواهد گرفت و محدودیتی ندارد.

شماره‌های مجازی دائمی از سری شماره‌های مجازی کشور آمریکا محسوب می‌شوند و از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. شما می‌توانید از این سرویس برای دسترسی به اپلیکیشن‌های مختلف، وریفای اکثر سرویس‌ها، دریافت سریع پیامک و تماس، تماس با همه کشورها و ... استفاده کنید. اگر می‌خواهید به این شماره دسترسی پیدا کنید، لازم است از طریق سایت‌های مختلف اقدام به خرید آن کنید. به طور مثال، سایت نامبرلند یکی از سایت‌های معتبر در زمینه فروش انواع شماره‌های مجازی است. دقت کنید که از این نوع شماره مجازی برای ساخت اکانت گوگل نمی‌توانید استفاده کنید.

شماره مجازی اجاره‌ای چیست؟

سرویس تمام ویژگی‌های شماره‌‌های مجازی دائمی به جز زمان را دارد. در حقیقت شما می‌توانید تنها برای مدت زمان مشخصی که تعیین شده است، از این سرویس استفاده کنید و پس از پایان رسیدن زمان، آن را تحویل دهید.

این از شماره‌های مجازی اجاره‌ای می‌توان برای تماس، ارسال پیامک به تمامی کشورهای جهان و همچنین ثبت‌نام در سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف استفاده کرد. امکان خرید این سیم‌کارت از کشورهایی مانند اوکراین، لیتوانی، انگلستان، یونان و ... وجود دارد. برای خرید این شماره می‌توانید به سایت‌های مختلفی که شماره‌های مجازی می‌فروشند، مراجعه و با توجه به شرایط‌ خود شماره موردنظرتان را انتخاب و آن را خریداری کنید.

شماره مجازی عادی چیست؟

شماره مجازی عادی بر خلاف دو نوع قبلی، دارای محدودیت‌هایی است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

شما تنها یک بار می‌توانید از شماره‌های مجازی عادی استفاده کنید. در حقیقت، می‌توان گفت این شماره‌ها یکبار مصرف هستند. همچنین لازم است گفته شود که تنها در یک سرویس می‌توان از این شماره‌ها استفاده کرد. بنابراین اگر شما می‌خواهید از این شماره برای یوتیوب استفاده کنید، دیگر نمی‌توانید از آن برای سایر برنامه‌ها استفاده کنید. و باید شماره مخصوص این سرویس را خریداری کنید.

جهت استفاده از این کد، پیامک فعال‌سازی در پنل سایت برای شما ارسال خواهد شد و شما تنها 10 تا 20 دقیقه فرصت دارید تا این کد را وارد کنید. اگر شما نتوانید در مدت زمان ذکرشده از کد استفاده کنید، هزینه شماره به حسابتان برمی‌گردد.

شما می‌توانید این شماره مجازی را از کشورهای مختلفی مانند اندونزی، انگلستان، مراکش، مالزی و ... تهیه کنید. همچنین  شما می‌توانید از شماره‌های سایر سرویس‌ها مانند آمازون، توییتر، یوتیوب، تیک‌تاک و ... استفاده کنید.

نامبرلند از ۱۵۰ کشور دنیا برای بیش از ۷۰ سرویس و اپلیکیشن شماره مجازی با قیمت‌های متنوعی دارد.

چکیده

در این مقاله سعی شد تمام اطلاعات لازم در رابطه با شماره‌ مجازی گوگل و جیمیل و یوتیوب برای افرادی که به این شماره‌ها نیاز دارند، آورده شوند. همان‌گونه که گفته شد، شما می‌توانید از این شماره‌ مجازی برای ساخت یک حساب جیمیل و دسترسی به اپلیکیشن‌ها، شبکه‌های پیام‌رسان و ... استفاده کنید. در واقع خرید این شماره، هم خرید شماره مجازی جیمیل هم خرید شماره مجازی یوتیوب و هم خرید شماره‌ مجازی گوگل محسوب می‌شود. پس شما با یک تیر، چند نشان خواهید زد. زیرا با خرید یک شماره، می‌توانید اکانت جیمیل خود را بسازید و از آن در برنامه‌های مختلف استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید با خرید شماره‌ مجازی گوگل و جیمیل و یوتیوب یک حساب جیمیل برای کسب و کار خود بسازید. سپس از طریق این حساب، کارها و مکاتبات رسمی‌ خود را انجام دهید.

شماره‌های مجازی انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود آن‌ها را خریداری کنید. به عنوان مثال شماره مجازی دائم دارای ویژگی‌های منحصر به ‌فرد زیادی است، اما هزینه آن نسبت به شماره‌های مجازی اجاره‌ای و عادی بیشتر خواهد بود. در پایان، ما به شما توصیه می‌کنیم ابتدا نیاز خود را به خوبی شناسایی و سپس با توجه به آن، اقدام به خرید شماره مجازی کنید.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,جیمیل - گوگل - یوتیوب,google

شماره مجازی جیمیل - گوگل - یوتیوبجیمیل - گوگل - یوتیوب

همچنین می توانید اکانت آماده جیمیل را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر