فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

ترکیه یکی از همسایگان غربی کشورمان ایران است که بخشی از آن در آسیا و بخش دیگر در اروپا واقع شده. همسایگی ایران و ترکیه تشابهات فرهنگی بسیاری را میان مردم این دو کشور رقم زده و باعث شده تا بسیاری از ایرانیان ترکیه را برای تحصیل، مسافرت‌های تفریحی، کار و زندگی مناسب بدانند. این عزیزان در حین سفر به ترکیه یا برای رسیدگی به امور کاری نیاز به شماره کشور ترکیه خواهند داشت که می‌توانند برای خرید شماره مجازی ترکیه یا شماره محلی اقدام کنند.

شماره مجازی ترکیه

در ادامه در رابطه با تفاوت شماره مجازی ترکیه و شماره محلی ترکیه اطلاعات کاملی در اختیار شما بزرگواران قرار می‌دهیم. اما پیش از آن بهتر است بررسی کنیم که شماره مجازی کشور ترکیه چیست؟

شماره مجازی ترکیه چیست؟

در سال‌های گذشته بدون خرید سیم‌کارت، امکان استفاده از خطوط تلفن همراه فراهم نبود. اما امروزه با خرید شماره مجازی نیازی به خریداری سیم کارت وجود ندارد و می‌توان از امکاناتی مانند برقراری تماس، ارسال پیام و وریفای در سرویس‌های اینترنتی مختلف بهره‌مند شد. اما امکانات شماره‌های مجازی محدود به موارد گفته شده نیست و با استفاده از این نوع شماره می‌توان به امکانات بیشتری نسبت به شماره‌های واقعی دسترسی پیدا کرد که در ادامه به بررسی آن ها می‌پردازیم.

اما منظور از شماره مجازی ترکیه، شماره‌ای است که سرور اصلی آن در کشور ترکیه قرار گرفته است. در واقع انواع شماره مجازی از سرورهای گوناگونی ارائه می‌شوند که این سرورها در کشورهای مختلف جهان از جمله آمریکا، ایتالیا، ویتنام، ترکیه، اسپانیا، فیلیپین، برزیل، تایلند، ترکیه و... واقع شده‌اند. برخلاف شماره‌های واقعی که تنها در کشور ارائه دهنده قابل استفاده‌اند، از شماره‌ مجازی تمامی کشورها می‌توان در نقاط مختلف جهان استفاده کرده و نیازی به پرداخت هزینه رومینگ نداشت.

در ادامه برخی از تفاوت‌های شماره‌های واقعی و مجازی را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا برای خوانندگان گرامی این مقاله، ابهامی در این زمینه باقی نماند.

تفاوت شماره‌های مجازی و واقعی ترکیه

مهمترین تفاوت شماره مجازی و واقعی در نیاز یا عدم نیاز به سیم‌کارت است. اما دیگر تفاوت‌های این نوع شماره‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • امکان استفاده از شماره مجازی ترکیه در نقاط مختلف جهان فراهم است اما برای استفاده از شماره واقعی نیاز به پرداخت هزینه سنگین رومینگ وجود دارد.
  • برای استفاده از شماره مجازی نیازی به درج سیم‌کارت وجود ندارد، بنابراین می‌توان از چند شماره مجازی در یک گوشی موبایل بهره‌مند شد.
  • برای خرید شماره مجازی نیازی به افشای اطلاعات هویتی وجود ندارد؛ بنابراین با استفاده از این نوع شماره حریم خصوصی شما حفظ می‌شود.
  • برای خرید شماره واقعی ترکیه نیاز به سفر به این کشور وجود دارد اما برای خرید شماره مجازی ترکیه می‌توانید در هر نقطه از ایران یا جهان اقدام کرده و بلافاصله شماره مورد نظر را تحویل بگیرید.

هزینه خرید سیم‌کارت محلی ترکیه

هزینه خرید شماره محلی ترکیه حداقل 220 لیر است که برای گردشگران ایرانی نسبتاً زیاد می‌باشد. از طرفی پرداخت این مبلغ مانند دور ریختن پول‌هایی است که با زحمت فراوان به دست آمده زیرا پس از خروج از کشور ترکیه، شماره محلی این کشور دیگر کاربردی نخواهد داشت.

از طرف دیگر خرید شماره محلی ترکیه در ایران امکان‌پذیر نیست؛ بنابراین پس از ورود به خاک این کشور مجبور خواهید بود تا مدت‌زمانی را برای جست‌جوی فروشگاه مربوطه تلف کرده یا سیم‌کارتی را با چندبرابر قیمت از باجه‌های موجود در فرودگاه خریداری کنید.

درعوض می‌توانید شماره مجازی ترکیه خریداری کنید و یا شماره بین‌المللی تهیه کنید که در هر کشوری بتوانید از آن استفاده کنید. (خرید شماره خارجی)

راه حل چیست؟

برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌هایتان می‌توانید پیش از سفر شماره مجازی ترکیه را خریداری کرده و دیگر نگران ارتباطات تلفنی و مجازی خود نباشید. این شماره در حین سفر به تمامی نقاط جهان کارایی داشته و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه سنگین رومینگ وجود ندارد.

بررسی کاربردهای شماره مجازی ترکیه

کاربرد شماره مجازی ترکیه

اکثر افراد تصور می‌کنند شماره مجازی ترکیه تنها برای کسانی مناسب است که دائماً بین دو کشور ترکیه و ایران در سفرند اما کاربردهای شماره مجازی به ارتباط تلفنی محدود نمی‌شود. در ادامه برخی از مهمترین کاربردهای شماره مجازی کشور ترکیه را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

برقراری تماس و ارسال پیام در سراسر جهان

ارتباطات تلفنی و مجازی ارزان قیمت حق تمامی شهروندان است اما متاسفانه حکومت‌ها خدمات ارتباطی را با هزینه بالایی به شهروندان تحمیل می‌کنند. علاوه بر آن مرزبندی‌ جهان باعث شده تا گردشگران در سفری کوتاه‌مدت، دغدغه‌ی ارتباط تلفنی ارزان قیمت با عزیزانشان را داشته باشند! اما پیشرفت علم و تکنولوژی در جهت حفظ منافع شهروندان است و امروزه می توان با خرید شماره مجازی ترکیه تمامی مرزبندی‌ها را پاک کرده و از ارتباطی امن و ارزان بهره‌مند شد!

جهانی بدون تحریم با شماره مجازی!

چندین سال است که مردم ایران مجبور به تحمل تحریم‌هایی‌اند که زندگی را برایشان سخت کرده! اما درست زمانی که منتظر گشایشی هستند اخبار تحریم‌های جدید به گوش می‌رسد. متاسفانه اپلیکیشن ها و وب سایت های خارجی نیز از این تحریم‌ها در امان نمانده و هرروزه دسترسی کاربران ایرانی به سرویس‌های بیشتری غیرممکن می‌شود. در این زمان یا باید قید فعالیت در سرویس‌های خارجی را زد یا به فکر راهی برای دور زدن تحریم‌ها بود.

اگر تحریم‌ها در فعالیت مجازی شما اثرگذار بوده می‌توانید از راهکار ساده‌ای برای دور زدن آن ها استفاده کنید که همان استفاده از شماره مجازی ترکیه است. به این صورت می‌توانید در سرویس‌های مختلف وریفای کرده و به‌راحتی کد ورود دریافت کنید.

تلگرام، واتساپ، کلاب هاوس، جیمیل و... تنها بخشی از سرویس‌هایی هستند که با استفاده از شماره مجازی می‌توان در آن ها وریفای کرد.

حفظ حریم خصوصی کاربران

زمانی که از شماره واقعی خود برای ساخت اکانت در سرویس‌های مختلف استفاده می‌کنید امکان دسترسی به اطلاعات هویتی شما به‌راحتی فراهم می‌شود. برخی از سرویس‌ها این اطلاعات را در ازای مبلغی به بازاریابان می‌فروشند یا از آن ها در جهت منافع مشخصی استفاده می‌کنند. این مسئله یا برخی دلایل شخصی باعث می‌شود تا کاربران به دنبال راهی برای حفظ حریم خصوصی خود باشند.

با استفاده از شماره مجازی این مشکل قابل حل است چراکه در حین خرید شماره مجازی ترکیه نیازی به ثبت مالکیت آن وجود ندارد.

روش‌های خرید شماره مجازی ترکیه

خرید شماره مجازی ترکیه

برای خرید شماره مجازی ترکیه 2 راهکار پیش روی شما قرار دارد که یکی ساخت شماره مجازی رایگان و دیگری خرید آن است. در ادامه مزایا و معایب هرکدام از این روش‌ها را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد:

ساخت شماره مجازی رایگان

برای ساخت شماره مجازی رایگان می‌توانید از برنامه‌هایی مانند Burner، Textfree و Textnow استفاده کنید. اما در این روش احتمال سرقت اطلاعات شما بسیار زیاد است! در واقع سیاست کاری برنامه‌های شماره مجازی رایگان به این صورت است که تعداد مشخصی شماره را از سرورهای اصلی خریداری کرده و به صورت رایگان به متقاضیان واگذار می‌کنند. این شماره‌ها پس از مدتی از دسترس کاربران قدیمی خارج شده و در دسترس کاربران جدید قرار می‌گیرند. بنابراین شماره‌های مجازی رایگان پس از مدتی مسدود می‌شوند و سپس احتمال سرقت اطلاعات شما توسط کاربر جدید یا خود برنامه فراهم خواهد شد.

خرید شماره مجازی

اگر برای تهیه شماره مجازی از طریق پنل های معتبر اقدام کنید، احتمال هک اکانت و سرقت اطلاعات شما به صفر می‌رسد. در حال حاضر وب سایت های بسیاری اقدام به فروش شماره مجازی ترکیه می‌کنند که هرکدام امکانات متفاوتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اند. در این بین پنل نامبرلند به‌عنوان بزرگترین پنل شماره مجازی کشور شناخته می‌شود که انواع شماره مجازی را با قیمت‌های رقابتی و امکانات کامل به متقاضیان واگذار می‌کند.

خرید شماره مجازی ترکیه از نامبرلند

برای خرید شماره مجازی ترکیه کافی‌ست وارد صفحه اصلی سایت نامبرلند شده و در بخش شماره عادی، یکی از سرویس‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در نامبرلند امکان خرید شماره عادی، اجاره‌ای و دائمی فراهم است که هریک از این شماره‌ها دارای امکانات متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند. اما در حال حاضر امکان خرید شماره اجاره‌ای و دائمی کشور ترکیه فراهم نیست. بنابراین اگر کشور ارائه دهنده شماره مجازی برای شما اهمیت دارد و به هر دلیلی قصد خرید شماره مجازی کشور ترکیه را دارید، می‌توانید برای خرید شماره عادی نامبرلند اقدام کنید.

ویژگی‌های شماره عادی نامبرلند

در شماره عادی نامبرلند کد ورود تنها یک‌بار و در بازه زمانی 10 الی 20 دقیقه‌ای ارسال می‌شود؛ به عبارت دیگر این نوع شماره تنها برای یک سرویس قابل استفاده است. برای مثال اگر از شماره عادی نامبرلند برای ساخت اکانت جیمیل استفاده کنید، دیگر امکان دریافت کد ورود جدید برای وریفای در تلگرام وجود نخواهد داشت. اگر در طی بازه زمانی 20 دقیقه‌ای کدی برای شما ارسال نشد امکان بازگشت وجه پرداختی یا تعویض شماره وجود دارد.

با وجود محدودیت در دریافت کد ورود، خرید شماره عادی مزایای بسیاری برای شما خواهد داشت چراکه قیمت آن بسیار ناچیز و به‌صرفه است. به این ترتیب می‌توانید چندین شماره عادی را خریداری کرده و از آن ها برای ساخت اکانت در سرویس‌های مورد نظر خود استفاده نمایید.

شماره عادی دارای مهلت مشخصی برای استفاده نیست و تا زمانی‌که از اکانت خود خارج نشوید قابل استفاده خواهد بود.

نحوه خرید شماره عادی نامبرلند

برای خرید شماره عادی  در کادر سمت راست (اگر در گوشی مقاله درحال خواندن این مقاله هستید در کادر انتهای مقاله) بخش شماره های عادی را کلیک کنید و سپس سرویس مورد نظر را انتخاب کنید. حال شماره‌های کشور ترکیه را مشاهده می‌کنید. از بین اپراتورها با هزینه‌های گوناگون یک شماره را انتخاب کرده و روی دکمه‌ی دریافت شماره را کلیک کنید. سپس مراحل ثبت نام و پرداخت را طی کنید. پس از ثبت سفارش، شماره مورد نظر فوراً برای شما فعال شده و قابل استفاده خواهد بود.

اگر حین خرید شماره مجازی ترکیه با چالش روبرو شدید با تیم پشتیبانی نامبرلند درمیان بگذارید تا به شما کمک کنند.

شماره عادی نامبرلند برای چه کسانی کاربردی است؟

اگر قصد سفر به کشور ترکیه را دارید بهتر است سریعاً برای خرید شماره عادی نامبرلند اقدام کنید اما این شماره تنها مناسب گردشگران نیست و صاحبان کسب‌وکار، گیمرها، کاربران فضای مجازی و... نیز می‌توانند با خرید شماره عادی نامبرلند از مزایای آن بهره‌مند شوند. همچنین بازاریابان اینترنتی می‌توانند با خرید چند شماره عادی نامبرلند اکانت‌های متعددی را در پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده و به بازاریابی محصولات یا خدمات مورد نظر خود بپردازند.

نامبرلند معتبرترین پنل فروش شماره مجازی ترکیه

این روزها میزان کلاهبرداری‌های اینترنتی به خصوص در زمینه فروش شماره‌ مجازی افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم پیش از خرید شماره مجازی ترکیه حتماً از فعالیت قانونی وب‌سایت مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

در ایران نامبرلند به‌عنوان معتبرترین پنل فروش شماره مجازی شناخته می‌شود زیرا دارای تمامی مجوزهای قانونی، نماد رسمی اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی و گواهی پرداخت امن آنلاین است. بنابراین شما عزیزان می‌توانید با اطمینان کامل خرید خود را نهایی کرده و بلافاصله شماره خریداری شده را تحویل بگیرید. اما خرید از نامبرلند دارای مزایای بی‌شمار دیگری نیز می‌باشد که در ادامه به بررسی برخی از آن ها می‌پردازیم:

نامبرلند ارزان‌تر از همه‌جا!

در نامبرلند اولویت ما مشتریان ما هستند؛ به همین علت در تلاشیم تا با کسب کم ترین میزان سود، انواع شماره مجازی را با قیمت‌های مناسب و مقرون‌به‌صرفه به مشتریان گرامی واگذار کنیم.

امنیت شما دغدغه اصلی ماست

برای ما بسیار مهم است که با استفاده از شماره مجازی امنیت مشتریانمان به خطر نیفتد، به همین علت شماره‌های موجود را از سرورهای معتبر تهیه کرده و از امنیت بالای این شماره‌ها اطمینان داریم. اما اگر به دنبال شماره‌ای هستید که احتمال هک آن به‌هیچ‌عنوان وجود نداشته باشد، توصیه می‌کنیم شماره دائمی نامبرلند را خریداری کنید.

تیم پشتیبانی نامبرلند در خدمت شماست

برای استفاده از شماره مجازی ترکیه می‌توانید از آموزش تصویری وب‌سایت نامبرلند استفاده کنید. همچنین تیم پشتیبانی نامبرلند درخدمت شما هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

سخن نهایی

در این مقاله به بررسی تفاوت شماره مجازی و واقعی کشور ترکیه پرداختیم و سعی کردیم در رابطه با کاربردهای شماره مجازی اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در انتها پیشنهاد می‌کنیم در رابطه با ویژگی‌های شماره اجاره‌ای و دائمی نامبرلند نیز مطالعه کرده و در نهایت شماره‌ای را انتخاب و خریداری کنید که تمامی امکانات مورد نظرتان را داشته باشد.

شماره عادی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,اپـل,apple

شماره مجازی اپـلاپـل

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,جیمیل - گوگل - یوتیوب,google

شماره مجازی جیمیل - گوگل - یوتیوبجیمیل - گوگل - یوتیوب

همچنین می توانید اکانت آماده جیمیل را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
واتساپ,واتسـاپ,whatsapp

شماره مجازی واتسـاپواتسـاپ

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,اینستاگرام,Instagram

شماره مجازی اینستاگراماینستاگرام

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
کلاد,claude-ai,کلاود,آنتروپیک,Anthropic,کلود,Claude AI,Anthropic | claude

شماره مجازی Claude AIClaude AI

همچنین می توانید اکانت آماده claude را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
dall-e,dalle,دال ای, دالی,Open AI | ChatGPT,open ai

شماره مجازی Open AI | ChatGPTOpen AI | ChatGPT

همچنین می توانید اکانت آماده chatgpt را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
bumble,بامبل,bumble

شماره مجازی بامبلبامبل

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
تویتر,توییتر,توییتــر,twitter

شماره مجازی توییتــرتوییتــر

همچنین می توانید اکانت آماده twitter را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,تیندر,tinder

شماره مجازی تیندرتیندر

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,وی‌کی,vk

شماره مجازی وی‌کیوی‌کی

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,پی پال,paypal

شماره مجازی پی پالپی پال

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,آمازون,amazon

شماره مجازی آمازونآمازون

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,مایکروسافت,microsoft

شماره مجازی مایکروسافتمایکروسافت

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
میدجرنی midjourney میدجورنی,دیسکورد | میدجورنی,discord

شماره مجازی دیسکورد | میدجورنیدیسکورد | میدجورنی

همچنین می توانید اکانت آماده میدجورنی را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
فیسبوک,فیسبـوک,facebook

شماره مجازی فیسبـوکفیسبـوک

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,بلیـزارد,Blizzard

شماره مجازی بلیـزاردبلیـزارد

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,استیم,steam

شماره مجازی استیماستیم

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,هواوی,huawei

شماره مجازی هواویهواوی

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,تیک تاک,tiktok

شماره مجازی تیک تاکتیک تاک

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,لینکدین,linkedin

شماره مجازی لینکدینلینکدین

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,ایمو,imo

شماره مجازی ایموایمو

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,لایـن,line

شماره مجازی لایـنلایـن

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
یاهو,یــاهو,yahoo

شماره مجازی یــاهویــاهو

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,فایور,fiverr

شماره مجازی فایورفایور

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,سیگنال,signal

شماره مجازی سیگنالسیگنال

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
وایبر,وایبــر,viber

شماره مجازی وایبــروایبــر

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,ویچت,wechat

شماره مجازی ویچتویچت

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,لایکی,Likee

شماره مجازی لایکیلایکی

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,نت‌فلیکس,netflix

شماره مجازی نت‌فلیکسنت‌فلیکس

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
نمایش سرویس‌های بیشتر
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر