فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

نامبرلند چیست و چگونه کار می کند؟

در سال 1397 با هدف برطرف کردن محدودیت‌های دسترسی کاربران ایرانی به سایت‌ها و پلتفرم‌های خارجی، آسان کردن برقراری ارتباط کاربران ایرانی با سراسر دنیا و حفظ امنیت حریم شخصی آن‌ها، مجموعه نامبرلند به عنوان یک راهکار نوین و کارآمد به عنوان پل ارتباطی بین کاربران ایرانی و جهان خارج از مرزها، فعالیت خود را آغاز کرد.

نامبرلند در ابتدا، شماره‌های قانونی از کشور‌های مختلف را تحت عنوان شماره مجازی عرضه کرد تا راه دسترسی کاربران به سایت‌ها و خدمات مختلف را هموار کند.

نامبرلند تا سال 1401 در رفع نیاز کاربران خود موفق بود، تا اینکه هوش مصنوعی انقلاب بزرگی را در دنیای فناوری به پا کرد و کاربران ایرانی اینبار هم برای خرید اشتراک های هوش مصنوعی و همگام شدن با تکنولوژی معذوریت داشتند. تعهد بالای نامبرلند، در راستای برطرف سازی نیاز مخاطب و ارتقا سطح خدمات باعث شد اکانت های هوش مصنوعی را به خدمات خود اضافه کنیم. علاوه بر این، درصدد برآمدیم با ارائه اکانت‌های پرمیوم همچون تلگرام پرمیوم، اسپاتیفای و ... پاسخگوی سایر مشکلات کاربر باشیم و تجربه کاربری را بهبود ببخشیم.

خدمات نامبرلند به چنین مواردی ختم نشده و برای آسان کردن برقراری ارتباط با خارج از کشور، سیم کارت‌های بین المللی را به عنوان یک ابزار موثر برای هرگونه ارتباط، به ویژه در زمینه‌های تخصصی مانند تجارت، بازاریابی و ارتباطات بین‌المللی ارائه می‌دهیم.

هم‌اینک نامبرلند با داشتن یک تیم حرفه‌ای و متخصص در حوزه‌هایی همچون ارائه شماره مجازی، اکانت‌های پرمیوم خارجی، اکانت‌های هوش مصنوعی و سیمکارت‌های بین‌المللی به فعالیت خود ادامه می‌دهد و درصدد است با ارائه خدمات با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت یک تجربه لذت‌بخش داشته باشید.

شرائط و ضوابط استفاده از شماره ها در قسمت قوانین سایت درج شده است.

گـواهی‌ها و نمـاد‌ها

نامبرلند، دارای نماد رسمی اعتماد الکترونیک و کد شامد و گواهی پرداخت امن ؛ برای مشاهده، روی نماد کلیک کنید.

logo-samandehi
درگاه پرداخت نکست پی
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر