NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait
شماره مجازی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب‌‌‌ترین شبکه‌‌‌های اجتماعی در جهان است که در میان کاربران ایرانی نیز جایگاه ویژه‌‌‌ای دارد. برای ساخت اکانت در این سوشال مدیا می‌‌‌توان از آدرس ایمیل یا شماره موبایل استفاده کرد که این دو روش تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد. همانطور که می‌‌‌دانید برای ساخت آدرس ایمیل، ورود شماره موبایل ضروری است. بنابراین اگر برای وریفای اکانت اینستاگرام از ایمیل شخصی خود استفاده کنید، شماره موبایلتان مورد شناسایی قرار می‌‌‌گیرد! اما مدتی است که کاربران ایرانی اینستاگرام، برای دسترسی به امکانات بیشتر یا برای حفظ حریم خصوصی خود، به دنبال راهی برای ساخت اکانت در اینستاگرام می‌‌‌‌گردند که نیازی به ورود شماره موبایل شخصی یا ایمیل نداشته باشد. در این موارد می‌‌‌توان با خرید شماره مجازی اینستاگرام به‌‌‌راحتی اکانت خود را راه‌‌‌اندازی نمود.

شماره مجازی اینستاگرام چیست؟

منظور از شماره‌‌‌ مجازی اینستاگرام، شماره‌‌‌ای است که ماهیت فیزیکی ندارد اما امکاناتی مشابه شماره‌‌‌های واقعی را ارائه می‌‌‌دهد. در واقع برای استفاده از شماره مجازی نیازی به خرید سیم‌‌‌کارت با ارائه کارت ملی و تکمیل فرم ثبت نام نخواهید داشت که این مساوی با حفظ اطلاعات هویتی شما خواهد بود!

شماره مجازی اینستاگرام از ۱۵۷ کشور دنیا در نامبرلند عرضه می‌‌شود.شما می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را با شماره مجازی کشورهای مختلف بسازید.

کاربردهای شماره مجازی اینستاگرام

خرید شماره مجازی اینستاگرام

خوشبختانه اینستاگرام در ایران تحریم نشده و با استفاده از شماره ایران امکان وریفای در آن فراهم است. اما برخی از کاربران به دلایلی که در ادامه به بررسی آن‌‌‌ها می‌‌‌پردازیم، علاقه‌‌‌مند به استفاده از شماره مجازی اینستاگرام هستند.

حفظ اطلاعات شخصی

در جهان امروز اطلاعات شخصی کاربران فضای مجازی بسیار بااهمیت و ارزشمند است. در واقع بسیاری از شرکت‌‌‌های بزرگ حاضرند برای دسترسی به این اطلاعات مبالغ کلانی را به مدیران شبکه‌‌‌های اجتماعی بپردازند. از این اطلاعات شخصی می‌‌‌توان برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کرده یا با بررسی علایق، سلیقه و نیازهای کاربران، کالا یا خدمات جدیدی را به بازار عرضه کرد. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران به دنبال راهی برای حفظ اطلاعات شخصی خود باشند. این عزیزان می‌‌‌توانند از شماره مجازی استفاده کرده و از افشای اطلاعات هویتی خود در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌‌‌های اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین قابلیت جست‌‌‌وجوی مخاطبان در اینستاگرام که باعث می‌‌‌شود تمامی دوستان و آشنایانتان پیج شما را در میان لیست پیشنهادی اینستاگرام خود مشاهده کنند، باعث شده است که کاربرانت تمایلی به استفاده از شماره مخصی نداشته باشند.

اگر این مسئله برایتان دردسرساز شده و علاقه‌‌‌مندید پیجتان از دید برخی از افراد پنهان بماند بهتر است با خرید شماره مجازی اینستاگرام از افشای هویت خود جلوگیری کنید.

دسترسی به تمامی امکانات اینستاگرام

اخیراً تحریم‌‌‌هایی برعلیه ایران وضع شده که با وجود آن کاربران ایرانی نمی‌‌‌توانند از تمامی امکانات اینترنتی مورد نظرشان استفاده کنند. از‌‌‌ طرف دیگر برخی محدودیت‌‌‌های داخلی باعث شده تا برای دسترسی به اینترنت بین‌‌‌الملل نیاز به گذر از 7 خوان رستم وجود داشته باشد!

در این شرایط با استفاده از تغییردهنده IP می‌‌‌توان محدودیت‌‌‌های موجود را برطرف کرد اما برای دور زدن تحریم خاموش اینستاگرام بهتر است از شماره مجازی استفاده کنید.

در این شرایط با استفاده از تغییردهنده IP می‌‌‌توان محدودیت‌‌‌های موجود را برطرف کرد اما برای دور زدن تحریم خاموش اینستاگرام بهتر است از شماره مجازی استفاده کنید.

در واقع در اینستاگرام امکان ثبت‌‌‌نام کاربران ایرانی وجود دارد اما به دلیل تحریم‌‌‌ها نمی‌‌‌توان از تمامی امکانات این سوشال مدیا بهره‌‌‌مند شد. برای حل این مشکل بهتر است از یک شماره مجازی برای ساخت اکانت در اینستاگرام استفاده کنید. به این‌‌‌‌صورت امنیت حساب شما نیز افزایش پیدا می‌‌‌‌کند چراکه ممکن است در آینده شاهد مسدود شدن اکانت کاربران ایرانی باشیم.

ساخت اکانت با شماره کشور دلخواه

شما می‌‌‌توانید شماره مجازی کشور دلخواه خود را خریداری کرده و از آن در ایران یا سایر نقاط جهان استفاده کنید. از کشورهای ارائه‌‌‌دهنده شماره مجازی اینستاگرام می‌‌‌توان به آمریکا، چین،‌ کانادا، آلمان، تایلند، برزیل، آرژانتین و... اشاره کرد.

عدم نیاز به سیم کارت فیزیکی

شماره مجازی در بستر اینترنت فعال بوده و برای استفاده از آن نیازی به درج سیم‌‌‌کارت وجود ندارد. بنابراین با استفاده از این شماره بسیاری از محدودیت‌‌‌های شماره‌‌‌های واقعی رفع می‌‌‌شود؛ برای مثال کاربران می‌‌‌توانند از چند شماره در یک گوشی موبایل یا دیگر ابزارهای ارتباطی بهره‌‌‌مند شوند!

دیگر دلایل استفاده از شماره مجازی

شماره‌های مجازی عادی یکبارمصرف هستند به این صورت که فقط  یکبار کد ورود به سایت برای شما ارسال می شود. ولی شماره مجازی دائمی تنها برای وریفای اکانت اینستاگرام کاربرد ندارد و با استفاده از آن می‌‌‌توانید از خدمات زیر برخوردار شوید:

  • ارسال پیام و برقراری تماس با سراسر جهان؛ بدون پرداخت هزینه رومینگ
  • وریفای در وب‌‌‌سایت‌‌‌ها و اپلیکیشن‌‌‌های دلخواه
  • دور زدن تحریم‌‌‌های مجازی موجود در ایران
  • مدیریت تماس‌‌‌ها در ابزارهای ارتباطی گوناگون
  • استفاده از شماره کشورهای خارجی برای افزایش اعتبار کسب‌‌‌وکار خود
  • و...

معرفی انواع شماره مجازی اینستاگرام

شماره مجازی اینستاگرام انواع مختلفی دارد و برحسب قیمت، اپراتور ارائه‌‌‌دهنده، امکانات، محدودیت‌‌‌ها و زمان انقضا دسته‌‌‌بندی می‌‌‌‌شود. اما می‌‌‌توان 3 دسته‌‌‌بندی کلی برای انواع شماره مجازی در نظر گرفت که در ادامه به بررسی آن‌‌‌ها می‌‌‌‌پردازیم:

  1. شماره مجازی عادی : این شماره‌‌ها به دلیل اینکه قیمت پایینی دارند بسیار پرطرفدارند. شماره‌های عادی یکبار مصرف هستند و فقط یکبار کد ورود به اینستاگرام را در اختیار شما قرار می‌دهند.
  2. شماره مجازی اجاره‌ای : شماره های اجاره ‌ای در دو نوع اجاره کامل و فقط مخصوص اینستاگرام وجود دارند. که با شماره‌های کامل می‌توان در همه سایت‌ها و اپلیکیشن ها وریفای کرد. شماره اجاره ای اینستاگرام مخصوص این .برنامه می‌باشد و در مدت اجاره هر تعداد کد ورود برای این سرویس را می‌توانید دریافت کنید.
  3. شماره مجازی دائمی : اگر دریافت مجدد کد برای شما اهمیت دارد و میخواهید در بازه‌های زمانی مختلف قادر به دریافت کد باشید بهتر است که از شماره مجازی دائمی برای اینستاگرام استفاده کنید. با این شماره .می‌توانید در سایر پلتفرم‌ها وسرویس ها نیز اکانت بسازید.همچنین قادر به تماس و دریافت پیامک هم خواهید بود

برای خرید شماره دائمی، در صفحه اصلی سایت نامبرلند سربرگ شماره دائمی را انتخاب کرده و سپس روی دکمه «خرید شماره مجازی دائمی» کلیک نمایید.

امتیازات نامبرلند برای خرید شماره مجازی اینستاگرام

خرید شماره مجازی اینستاگرام از نامبرلند

سیاست‌‌‌های کاری نامبرلند به‌‌‌صورتی پایه‌‌‌ریزی شده‌اند تا تماماً در جهت کسب رضایت مشتریان گرامی باشند. به همین دلیل خرید شماره مجازی اینستاگرام از نامبرلند با مزایای بی‌‌‌شماری برای شما مخاطبان گرامی همراه است. در ادامه برخی از امکاناتی که نامبرلند برای شما عزیزان در نظر گرفته را مورد بررسی قرار می‌‌‌دهیم:

نگران اطلاعات بانکیت نباش!

نامبرلند دارای گواهی پرداخت امن آنلاین است؛ بنابراین با خرید از نامبرلند احتمال دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما وجود نخواهد داشت و می‌‌‌توانید خرید اینترنتی امنی را تجربه کنید. (مشاهده تاییده و اعتبارها)

پولاتو دور نریز

افزایش نرخ تورم و حقوق یا درآمد نسبتاً کم افراد باعث شده تا ارزش پول برای مردم صدچندان شود. در این زمانه نمی‌‌‌توان پولی که به‌‌‌سختی به دست آمده را صرف کالا یا خدمات غیرضروری یا پرهزینه کرد. بنابراین بهتر است از فروشگاهی خرید کرد که محصولات باکیفیتی را با قیمت‌‌‌های رقابتی عرضه ‌‌‌می‌‌‌کند.

در نامبرلند تلاش ما براین است که انواع شماره مجازی اینستاگرام را با قیمت‌‌‌های رقابتی و تخفیفات شگفت‌‌‌انگیز به فروش برسانیم. بنابراین می‌‌‌توانید با صرفه‌‌‌جویی در هزینه‌‌‌هایتان شماره‌‌‌ای امن و کاربردی را خریداری کرده و از آن برای وریفای در اینستاگرام یا دیگر سرویس‌‌‌های اینترنتی استفاده کنید.

بالاترین کیفیت و امنیت رو تجربه کن

شماره مجازی مدت کوتاهی است که در ایران به فروش می‌رسد و اکثر کاربران ایرانی در رابطه با مزایا و معایب استفاده از آن بی‌‌‌‌اطلاعند. همین مسئله باعث شده تا افرادی سودجو اقدام به ارائه شماره مجازی رایگان کرده و از این طریق به هک اطلاعات کاربران بپردازند. در این مدت ما به‌‌‌عنوان اعضای تیم نامبرلند در تلاش بوده‌‌‌ایم تا در رابطه با کلاهبرداران اینترنتی اطلاع‌‌‌رسانی کنیم. از طرف دیگر عمده انرژی ما برای افزایش امنیت کاربرانمان صرف شده که می‌‌‌توانیم شاهد نتیجه آن باشیم. در حال حاضر امنیت شماره‌‌‌های مجازی نامبرلند بسیار بالا است و به‌‌‌‌خصوص در مورد شماره دائمی نامبرلند احتمال هک اکانت و سرقت اطلاعات شما وجود ندارد.

رضایت شما مهم‌‌‌ترین خواسته‌‌‌ ماست

رضایت شما برای ما بسیار مهم است و این یک شعار نیست! برای اثبات این مسئله اقدامات بسیاری صورت گرفته که از آن‌‌‌ها می‌‌‌توان به گارانتی بازگشت وجه و مهلت تست شماره اشاره کرد. در صورتی‌‌‌که شماره‌‌‌ای را از نامبرلند خریداری کرده و برای استفاده از آن به مشکل برخوردید می‌‌‌توانید از آموزش‌‌‌های تصویری موجود در پنل نامبرلند استفاده کنید. در صورتی‌‌‌که مشکل رفع نشد از کارشناسان ما کمک بگیرید و در صورت عدم رضایت از گارانتی بازگشت وجه نامبرلند استفاده کنید.

البته توصیه می‌‌‌کنیم پیش از ثبت سفارش حتماً در رابطه با قوانین و نکات قبل از خرید هر شماره مطالعه کرده و سپس با کسب اطلاعات کامل، خرید خود را نهایی کنید.

تحویل سه سوته نامبرلند

در نامبرلندبعد از خرید شماره مجازی اینستاگرام به‌‌‌صورت آنی به شما تحویل داده می‌‌‌‌شود. کافی‌‌‌ست مراحل ثبت سفارش را کامل کرده و بلافاصله شماره خریداری شده را دریافت کنید. بنابراین در هرنقطه از جهان و در هر ساعت از شبانه‌‌‌روز می‌‌‌توانید برای خرید شماره مجازی اقدام کرده و به‌‌‌صورت فوری آن‌‌‌را تحویل بگیرید.

سخن آخر

اینستاگرام مانند یک شهر مجازی است که در آن همه‌‌‌چیز یافت می‌‌‌‌شود؛ سرگرمی، کالا و خدمات متنوع، اخبار و رویدادهای ایران و جهان، ویدیو‌‌‌های آموزشی و...

اما متاسفانه مدتی است که به دلیل تحریم و محدودیت‌‌‌ها به‌‌‌سختی می‌‌‌توان به این شهر بزرگ و سحرآمیز وارد شد. بلیط ورود به شهر مجازی اینستاگرام به‌‌‌راحتی قابل تهیه است، تنها کافی‌‌‌ست یک شماره مجازی و یک تغییردهنده I.P معتبر تهیه کنید تا بتوانید از تمامی امکانات اینستاگرام بهره‌‌‌مند شده و محتوای دلخواه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در این مقاله به بررسی مزایای استفاده از شماره مجازی اینستاگرام پرداختیم و سعی کردیم برخی از امکانات و ویژگی‌‌‌های شماره مجازی عادی، اجاره‌‌‌‌ای و دائمی را برای شما عزیزان شرح دهیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه‌‌‌تان قرار گرفته باشد و در انتها آرزو می‌‌‌کنیم روزی فرابرسد که بدون تحریم و محدودیت، امکان دسترسی کاربران ایرانی به اینستاگرام و اینترنت بین‌‌‌الملل فراهم شود.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,اینستاگرام,Instagram

شماره مجازی اینستاگراماینستاگرام

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر