NM1402
کـپی

فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

مدتی است که محدودیت‌هایی برای فعالیت کاربران ایرانی در فضای مجازی ایجاد شده و متاسفانه هرلحظه محدودیت‌های موجود افزایش پیدا می‌کند. در این شرایط راهکارهای مختلفی برای دسترسی به سرویس‌های اینترنتی ارائه می‏شود که اکثر آن‌ها چندان کاربردی نیستند. اما تمامی درها به روی ما بسته نشده و خوشبختانه با راهکار ساده و کم دردسری می‌توان بسیاری از محدودیت‌ها و تحریم‌های اعمال شده را دور زده و به محتوا یا سرویس مورد نظر دسترسی پیدا کرد. در واقع خرید شماره مجازی کانادا همان راهکار ساده و بدون دردسری است که از آن می‌توان برای کاهش محدودیت‌ها و دسترسی به امکانات مورد نظر در فضای مجازی استفاده کرد.

شماره مجازی کانادا

شماره مجازی کانادا چیست؟

در حال حاضر اکثر مردم جهان از شماره‌هایی مختص خود برای برقراری تماس و ارسال پیام استفاده می‌کنند. این شماره‌ها دو بعد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارند که بعد سخت‌افزاری آن‌ها را یک سیم‌کارت تشکیل می‌دهد. بنابراین اگر دسترسی به سیم‌کارت امکان‌پذیر نباشد، نمی‌توان از شماره مورد نظر استفاده کرد.

اما هزینه تولید سیم‌کارت و محدودیت‌هایی که این قطعه کوچک برای کاربران ایجاد می‌کند باعث شد تا مهندسین فکر اختراع شماره‌ه‎ای بدون نیاز به سیم‌کارت را در سر بپرورانند و خوشبختانه این ایده به اختراع شماره مجازی انجامید.

انواع شماره مجازی از کشورهای مختلفی ارائه می‏‌شوند و کاربران می‌توانند با توجه به امکانات مورد نظر خود کشوری را انتخاب کرده و شماره مجازی آن ‎را خریداری کنند. برای مثال با خرید شماره مجازی کانادا امکان تماس رایگان با این کشور فراهم می‌‎شود.

امکانات مشابه شماره‌‌های مجازی و واقعی

از امکانات مشابه شماره‌های مجازی و واقعی می‌توان به ارسال پیام، برقراری تماس و وریفای در شبکه‌های اجتماعی و دیگر سرویس‌های اینترنتی اشاره کرد. در واقع تمامی امکانات شماره‌های واقعی را می‎توان در شماره‌های مجازی یافت. اما این شماره‌ها دارای تفاوت‌های بسیار مهمی نیز می‌‎باشند.

تفاوت شماره‌‌های مجازی و واقعی

شماره‌‌های مجازی و واقعی دارای تفاوت‌های مهمی با یکدیگر هستند. برای مثال امکان استفاده از شماره مجازی کانادا در ایران فراهم است و برای این‌کار نیازی به پرداخت هزینه بیشتر وجود ندارد. شماره مجازی بدون نیاز به سیم‌کارت فعال می‏‌شود بنابراین محدودیتی در تعداد شماره‌های مجازی قابل استفاده وجود نخواهد داشت. همچنین شماره مجازی در بستر اینترنت فعال می‌‏شود که به این‏صورت هزینه ارتباطات کاهش پیدا می‌کند.

لزوم استفاده از شماره مجازی کانادا

با توجه به شرایط فعلی کشور که تحریم‌‎ها و محدودیت‌ها روز‎به‌‎روز بیشتر می‌‎شود، استفاده از شماره مجازی کانادا ضرورت بسیار دارد. در این شرایط تمامی کاربران شبکه‌های اجتماعی به‌‎خصوص افرادی که از این فضا برای کسب درآمد استفاده می‌کنند باید برای خرید شماره مجازی کشور کانادا یا کشور مورد نظر خود اقدام کنند.

پایانی بر تحریم‌ها

آیا تا به حال برای ورود به اینستاگرام از وی.پی.ان کشور کانادا استفاده کرده‌‏اید؟ در این حالت با فضای نسبتاً متفاوتی روبه‌رو می‌شوید چراکه بسیاری از امکانات سرویس‌های خارجی در ایران قابل دسترسی نیستند. این تنها یک چشمه از تحریم‌‎ها است و متاسفانه بسیاری از سرویس‌های خارجی به‌‎طورکامل در ایران غیر قابل استفاده‌اند.

در واقع بسیاری از سرویس‌های خارجی احراز هویت Intermediate را فعال کرده‌اند تا کاربران ایرانی امکان وریفای و دسترسی به سرویس مورد نظر را نداشته باشند. در این سرویس‌ها نیاز به وارد کردن یک شماره معتبر خارجی وجود دارد؛ بنابراین کاربران می‌توانند با استفاده از شماره مجازی کانادا احراز هویت Intermediate را به‌راحتی انجام داده و تحریم‌ها را پشت سر بگذارند!

ارتباط جهانی

اگر کسی داد و ستد و ارتباط با دیگران را قطع کند حکم مرگ خود را امضا کرده چراکه انسان‌ها برای زندگی به یکدیگر نیاز دارند. این حکم را می‌توان تعمیم داده و برای کسب‌‎وکارها و جوامع مختلف نیز در نظر گرفت. بنابراین کسب‌وکارهای مختلف باید برای ارتباط با کسب وکارهای مشابه در دیگر کشورهای جهان اقدام کنند. همچنین مدیران بلندنظر که قصد گسترش کسب ‎وکار خود را دارند باید حتماً از پتانسیلی که در خارج از کشور وجود دارد استفاده کنند. در این شرایط با استفاده از شماره مجازی می‌‎توان از ارتباط جهانی بهره‌‎مند شده و به رویاهای خود جلوه‌ی واقعیت بخشید.

بررسی کاربردهای شماره مجازی کانادا

خرید شماره مجازی کانادا

بسیاری از مردم کانادا ترجیح می‎‌دهند تا به جای شماره‌های واقعی از شماره مجازی کانادا برای ارتباط با دیگران استفاده کنند. همچنین بسیاری از مردم جهان در کنار شماره واقعی کشور خود، برای تهیه شماره مجازی کشور کانادا یا آمریکا اقدام می کنند. در ادامه برخی از کاربردهای شماره مجازی کشور کانادا که باعث محبوبیت آن در بین کاربران سراسر جهان شده را بررسی می‌کنیم:

امکان وریفای در اکثر سرویس‌های اینترنتی

با استفاده از شماره مجازی کانادا امکان وریفای اکثر سرویس‌های اینترنتی وجود دارد چراکه شماره مجازی کشور کانادا و همچنین آمریکا به‌عنوان شماره‌هایی معتبر شناخته شده است. و توسط سرویس‌های مختلف مسدود نمی‏‌شوند؛ به عبارت دیگر تشخیص مجازی بودن شماره مجازی این دو کشور بسیار سخت است.

تماس و پیام رایگان با کانادا

مدتی است که تعداد مهاجران ایرانی به کانادا افزایش یافته و اکثر افراد حداقل چند دوست و آشنا در این کشور زیبا و پهناور دارند. این افراد برای تماس با عزیزان خود در کانادا مجبورند تا ماهانه مبلغ قابل توجه‌ای را کنار بگذارند اما با خرید شماره مجازی دائمی کانادا می‎توان از تماس و پیام رایگان با عزیزان خود در این کشور بهره‏‌مند شد. همچنین افرادی که در ایران یا در دیگر کشورهای جهان زندگی می‌کنند و دائماً با یکدیگر در تماسند می‎توانند با استفاده از این شماره هزینه‌های خود را کاهش دهند.

استفاده از شماره کانادا برای کسب ‎وکار

مطمئناً استفاده از شماره کانادا برای کسب‎وکارهای مختلف احترام و اعتماد مشتریان را در پی دارد. بنابراین به مدیران کسب‎وکارها توصیه می‌کنیم تا حتماً از شماره مجازی کشور کانادا یا دیگر کشورهای مطرح جهان به‌عنوان شماره کاری خود استفاده کنند و به این‏صورت مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهند.

خرید شماره مجازی کانادا از نامبرلند

امکان خرید شماره مجازی کانادا از پنل نامبرلند وجود دارد. در این پنل ۳ نوع شماره عادی، اجاره‌ای و دائمی ارائه می‏شود که دارای امکانات و قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند اما هر ۳ شماره از سرورهای کشور کانادا قابل خریداری‌اند. در ادامه در رابطه با ویژگی‌های شماره مجازی عادی، اجاره‌ای و دائمی کشور کانادا اطلاعات کامل‌‎تری در اختیارتان قرار خواهیم داد.

شماره مجازی عادی کانادا

شماره مجازی عادی کانادا جزء ارزان‌‎ترین و در عین حال محبوب‌ترین شماره‌های مجازی پنل نامبرلند است. اگر قصد دارید تا با استفاده از شماره مجازی فقط در یک سرویس مثل اینستاگرام ثبت نام کنید شماره عادی نامبرلند گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. در این شماره کد ورود فقط در بازه زمانی 10 تا 20 دقیقه ارسال می‌‏شود و پس از گذشت این زمان امکان ارسال مجدد کد وجود ندارد. بنابراین اگر کدی برایتان ارسال نشد می‌توانید شماره را عودت داده و هزینه پرداختی را پس بگیرید.

برای خرید شماره عادی نامبرلند ابتدا سرویس مورد نظر را انتخاب کرده و سپس در میان کشورهای موجود روی کانادا کلیک نمایید. در صورتی‌که سرویس مورد نظر خود را پیدا نکردید از دیگر سرویس‌های موجود اقدام به خرید نمایید. این شماره به صورت فوری فعال می‏ شود و می ‎توان از آن برای ثبت نام در یک سرویس مشخص استفاده کرد.

شماره مجازی اجاره‌ای کانادا

در کنار خرید، امکان اجاره شماره مجازی کانادا نیز برای متقاضیان فراهم است. این شماره مانند شماره عادی دارای محدودیت نیست و می‌توان از آن برای وریفای سرویس‌های مختلف استفاده کرد. اما مدت مشخصی برای دسترسی به امکانات شماره اجاره ای در نظر گرفته شده و پس ازآن شماره از دسترس خارج می‏شود. شما می‌توانید شماره اجاره‌ای را از سرور کشور کانادا دریافت کنید. اما ممکن است به دلیل تقاضای بالا امکان دسترسی به این سرور وجود نداشته باشد که در این شرایط بهتر است سرور کشور آمریکا را انتخاب کرده و از امکانات مشابه با سرور کانادا برخوردار شوید.

شماره مجازی دائمی کانادا

شماره عادی و اجاره‌ای دارای محدودیت‌های مشخصی هستند که پیش‎تر به آن‎ها اشاره کردیم. اما اگر قصد دارید تا تمامی این محدودیت‌ها را کنار بزنید بهتر است شماره مجازی دائمی نامبرلند را انتخاب کنید. در حال حاضر این شماره تنها از کشور آمریکا ارائه می‏شود اما امکان تماس و پیام رایگان با کشور کانادا را دارد و برای وریفای اکثر سرویس‎های خارجی قابل استفاده است. این شماره هیچ‌گاه از دسترس شما خارج نشده و تا همیشه قابل استفاده خواهد بود. در ادامه برخی از ویژگی‌های شماره دائمی نامبرلند را مورد بررسی قرار می‌‎دهیم:

  • امن و غیر قابل هک : امنیت شماره دائمی نامبرلند بسیار بالا است و به همین دلیل امکان هک این شماره حتی توسط هکرهای حرفه ای و کاربلد نیز وجود نخواهد داشت.
  • عدم مسدودی : شماره دائمی به‎عنوان شماره مجازی در سرویس‎های مختلف شناسایی و مسدود نمی‏شود.
  • امکان دسترسی دائمی : این شماره تا همیشه در دسترس خریدار است و عملکردی مشابه شماره‌های واقعی دارد.
  • تماس و پیام رایگان با کانادا : با استفاده از شماره دائمی می‎توان با صرف کم‎ترین هزینه با تمامی کشورهای جهان در ارتباط بود اما برای تماس با کانادا و آمریکا نیازی به پرداخت هزینه وجود ندارد.
  • ورودی نامحدود : برخلاف برخی از شماره‌های مجازی که ورودی محدودی برای تماس و پیام دارند، شماره دائمی نامبرلند دارای ورودی نامحدود است. بنابراین شما می‎توانید با استفاده از این شماره از هر سرویسی پیام و تماس دریافت کنید.

مزیت خرید شماره مجازی کانادا از نامبرلند

شماره مجازی کانادایی

پنل‌های ارائه‌دهنده شماره مجازی در ایران بسیارند؛ کافی است تا در گوگل عبارت «خرید شماره مجازی» را جست‎وجو کنید تا سایت‌های ارائه‌دهنده را مشاهده نمایید. در این بین نامبرلند یکی از معدود پنل‌های شماره مجازی است که امکانات کاملی را برای مشتریان خود در نظر گرفته. در ادامه مزایای خرید شماره مجازی کانادا از نامبرلند را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اولویت ما، مشتریان ما

مهم‎ترین هدف مدیران نامبرلند کسب رضایت مشتریان و مخاطبان این پنل است. به همین دلیل امکان عودت هزینه در صورت وجود مشکل در شماره مجازی برای مشتریان فراهم می‌باشد. در واقع شما مهلتی برای تست شماره خواهید داشت که اگر در این زمان مشکلی در وریفای سرویس‌های مختلف یا دریافت پیام و تماس ایجاد شود می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و از گارانتی بازگشت وجه استفاده کنید. البته توصیه می‌کنیم تا پیش از خرید شماره عادی، اجاره‎ای و دائمی حتماً در مورد ویژگی‌های آن‌ها مطالعه نمایید.

پشتیبانی آنلاین

اگر تا به حال از شماره مجازی استفاده نکرده باشید ممکن است برای تماس با دیگران یا وریفای سرویس‌های اینترنتی دچار مشکل شوید. در این شرایط می‌توانید از پشتیبانی آنلاین نامبرلند کمک گرفته و مشکل ایجاد شده را در کوتاه‎ترین زمان ممکن رفع کنید.

امکان پرداخت آنلاین

نامبرلند دارای گواهی پرداخت امن آنلاین است. بنابراین شما عزیزان می‎توانید پرداخت‌های مالی خود را از طریق درگاه پرداخت امن نامبرلند انجام داده و پس‎ازآن شماره خریداری شده را تحویل بگیرید. برای اینکار نیاز به رمز دوم کارت بانکی وجود دارد که می‎توانید از طریق بانک خود برای دریافت رمز دوم و فعال‎سازی رمز دوم یکبارمصرف اقدام کنید.

تحویل آنی شماره

کافی است هزینه شماره مجازی کانادا را پرداخت کنید تا به صورت فوری برایتان فعال شود. این امکان برای مشتریان نامبرلند بسیار جذاب است چراکه می‎توانند با صرف کمترین زمان خرید خود را قطعی کرده و شماره مورد نظرشان را تحویل بگیرند.

امنیت، مهم‎ترین مزیت نامبرلند

مطمئناً شما نیز نگران کلاهبرداری‌های اینترنتی به ‎خصوص در حوزه شماره‌های مجازی هستید. در این چندسالی که بحث شماره مجازی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‎رسان‎‌‌ها داغ شده، عده‏ ای از سودجویان با ترغیب کابران به استفاده از شماره مجازی رایگان یا فروش شماره مجازی ناامن، قصد کلاهبرداری از آن‎ها را دارند. با استفاده از این روش به ‎راحتی می‎توان به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کرده و از آن‎ها اخاذی کرد. بنابراین توصیه می کنیم تا حتماً در رابطه با خطرات استفاده از شماره مجازی رایگان مطالعه کرده و فریب سودجویان را نخورید.

نامبرلند دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی است بنابراین می‌توانید به‌راحتی و با اطمینان کامل خرید خود را از نامبرلند قطعی کرده و نگران هک اطلاعات خود نباشید.

جمع‌بندی

در این مقاله به بررسی مزایای استفاده از شماره مجازی کانادا پرداختیم و انواع شماره مجازی کشور کانادا را خدمت شما همراهان گرامی معرفی کردیم. به صورت خلاصه می توان گفت که شماره مجازی کشور کانادا به شماره‎ای گفته می‏شود که برای استفاده از آن نیازی به سیم‌کارت وجود ندارد و امکاناتی مانند تماس و پیام رایگان با کانادا را در اختیار کاربران ایرانی قرار می‎دهد. هزینه خرید این شماره با توجه به امکانات آن بسیار ناچیز است و در صورتی‎که مشکلی در استفاده از آن ایجاد شود، امکان استفاده از گارانتی بازگشت وجه نامبرلند برای خریدارن گرامی فراهم خواهد شد.

شماره عادی
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
تلگرام,تلگـرام,Telegram

شماره مجازی تلگـرامتلگـرام

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,جیمیل - گوگل - یوتیوب,google

شماره مجازی جیمیل - گوگل - یوتیوبجیمیل - گوگل - یوتیوب

همچنین می توانید اکانت آماده جیمیل را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,اپـل,apple

شماره مجازی اپـلاپـل

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,اینستاگرام,Instagram

شماره مجازی اینستاگراماینستاگرام

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,پی پال,paypal

شماره مجازی پی پالپی پال

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
میدجرنی midjourney میدجورنی,دیسکورد | میدجورنی,discord

شماره مجازی دیسکورد | میدجورنیدیسکورد | میدجورنی

همچنین می توانید اکانت آماده میدجورنی را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,بلیـزارد,Blizzard

شماره مجازی بلیـزاردبلیـزارد

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,تیندر,tinder

شماره مجازی تیندرتیندر

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,کلاب هاوس,Clubhouse

شماره مجازی کلاب هاوسکلاب هاوس

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,مایکروسافت,microsoft

شماره مجازی مایکروسافتمایکروسافت

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,آمازون,amazon

شماره مجازی آمازونآمازون

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
تویتر,توییتر,توییتــر,twitter

شماره مجازی توییتــرتوییتــر

همچنین می توانید اکانت آماده twitter را به صورت وریفای شده و تضمینی از ما دریافت کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید.
جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,وی‌کی,vk

شماره مجازی وی‌کیوی‌کی

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,لینکدین,linkedin

شماره مجازی لینکدینلینکدین

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
فیسبوک,فیسبـوک,facebook

شماره مجازی فیسبـوکفیسبـوک

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,استیم,steam

شماره مجازی استیماستیم

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,لایـن,line

شماره مجازی لایـنلایـن

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
یاهو,یــاهو,yahoo

شماره مجازی یــاهویــاهو

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,تیک تاک,tiktok

شماره مجازی تیک تاکتیک تاک

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
کگل,kaggle,kaggle

شماره مجازی kagglekaggle

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,هواوی,huawei

شماره مجازی هواویهواوی

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,فایور,fiverr

شماره مجازی فایورفایور

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,ایمو,imo

شماره مجازی ایموایمو

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,سیگنال,signal

شماره مجازی سیگنالسیگنال

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
وایبر,وایبــر,viber

شماره مجازی وایبــروایبــر

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,ویچت,wechat

شماره مجازی ویچتویچت

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,لایکی,Likee

شماره مجازی لایکیلایکی

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,وبمانی,webmoney

شماره مجازی وبمانیوبمانی

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
,نت‌فلیکس,netflix

شماره مجازی نت‌فلیکسنت‌فلیکس

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
نمایش سرویس‌های بیشتر
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر