فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

در دنیای امروز شبکه‌های اجتماعی زیادی هستند که علی رغم مشابهت به هم کاربران زیادی دارند. وی‌کی یکی از این شبکه‌هاست. وی‌کی تمامی خدمات سرویس‌های مشابه نظیر فیسبوک را ارائه می‌دهد. شباهت‌های محیطی VK به فیس بوک توجه همه را جلب می‌کند. وی‌کی با رابطه کاربری خوب و سریعی که دارد مخاطبان زیادی به خصوص در اروپای شرقی برای خود به دست آورده است. ایرانیان برای ورود به vk به خرید شماره مجازی وی‌کی نیاز دارند.

شماره مجازی وی‌کی

آشنایی با وی‌کی

وی‌کی را فیسبوک روسی خوانده‌اند. وی‌کی در روسیه به وجود آمد و تبدیل به شبکه اجتماعی محبوب روس‌ها شد. اما این محبوبیت فقط محدود به روسیه نماند و در اروپای شرقی و آسیای میانه هم وی‌کی اپلیکیشن محبوبی ماند. وی‌کی جز شبکه‌های اجتماعی برتر جهان است و در کشورهای روسیه، قزاقستان، اوکراین و لهستان طرفداران زیادی دارد.

سازنده وی‌کی پاول دورف، همان سازنده مشهور تلگرام است.همانطور که وی‌کی را فیسبوک روسی خوانده‌اند. پاول دورف را هم زاکربرگ روسیه نامیده‌اند. او پروژه vk را قبل از تلگرام آغاز کرد. وی‌کی برای او به اندازه تلگرام موفقیت آمیز نبود و به دلیل وقایع سیاسی که در روسیه رخ داد پاول دورف مالکیت خود بر این شبکه اجتماعی را از دست داد. الان می‌توان وی‌کی را تحت کنترل دولت روسیه دانست.

میزان محبوبیت وی‌کی

وی‌کی  جز 30 سایت پربازدید جهان بوده و سومین سایت محبوب کاربران روس زبان است. تا سال 2018 وی‌کی دارای بیش از پانصد میلیون کاربر بود که رقم بسیاری بالایی است. وی‌کی مثل فیسبوک توانایی پشتیبانی از زبان‌های متعددی از جمله زبان فارسی را دارد. اما همانطور که گفته شد وی‌کی بیشتر کاربرانش روس هستند. و احتمالا شما در آنجا بارها به زبان روسی بر می‌خورید.

خدمات وی‌کی هم مثل فیسبوک عبارتند از ساخت گروه، بازنشر مطالب، ساخت صفحات پابلیک، استفاده از برچسب‌ها اپلود متن، فایل صوتی و ویدئو.

وی‌کی هم مثل فیسبوک بازی‌هایی برای کاربرانش دارد که این بازی‌ها تحت نسخه مرورگر وب وی‌کی انجام می‌شود. برای احراز هویت در وی‌کی باید این کار را از یک شماره غیر ایرانی انجام دهید. با خرید شماره مجازی وی‌کی می‌توانید از همه امکانات این سایت استفاده کنید.

کاربردهای وی‌کی

وی‌کی یک شبکه اجتماعی است که فراگیری و گستردگی فیسبوک را ندارد. در واقع فیسبوک مخاطبین بین‌المللی زیادی از چهارگوشه دنیا دارد. اما وی‌کی بیشتر روی منطقه جغرافیایی خاصی تمرکز دارد. این موضوع لزوما نقطه ضعف نیست. بلکه می‌تواند نقطه قوت هم باشد. اما چگونه؟

وی‌کی برای تجارت

در شرایط فعلی روسیه یکی از کشورهاییست که مراوادت زیادی با ایران دارد، شما با خرید شماره مجازی وی‌کی به سادگی به بازار روسیه دسترسی پیدا می‌کنید و اطلاعات کاملی از جامعه روسیه به دست می‌آورید. در واقع وی‌کی برای ایرانی‌ها ساده ترین و امن‌ترین راه ارتباطی با روسیه است.

تجار ایرانی می‌توانند از طریق فعالیت در وی‌کی اجناس خود را تبلیغ کنند. ظرفیت‌های بازار روسیه را بشناسند و از مزایای این کشور استفاده کنند.

وی‌کی برای دانشجویان

مورد بعدی دانشجویان هستند، امروزه دانشجویان ایرانی زیادی در روسیه درس می‌خوانند یا در شرف اقدام به تحصیل برای روسیه هستند. این دانشجویان می‌توانند از وی‌کی برای برقراری ارتباط تحصیلی با دانشگاه خود، دانشگاه‌های دیگر یا همکلاسی‌های خود استفاده کنند.

در واقع وی‌کی به دانشجویان کمک می‌کند که از شرایط و ضوابط تحصیل در روسیه مطلع شوند.

همه این مزایا را می‌توان برای کشورهایی مثل قزاقستان، بلاروس، صربستان و ... در نظر گرفت. امروزه ایران با این کشورها داد و ستدهای تجاری و تحصیلی زیادی دارد که با خرید شماره مجازی وی‌کی کاربران ایرانی می‌توانند به خوبی از روابط با این کشورها استفاده کنند.

تفاوت‌های وی‌کی و فیس بوک

همانطور که گفته شد وی‌کی شباهت زیادی به فیسبوک دارد و رابط کاربری خوبی هم دارد. هر چند که تفاوت‌هایی از نظر برنامه نویسی با فیسبوک دارد. بارزترین تفاوت در مورد لایک‌ در وی‌کی است. تعداد لایک‌ها در وی‌کی توسط کاربران دیگر دیده نمی‌شود. این‌ها فقط به خود کاربر اطلاع داده می شود و کاربر در صورت صلاحدید می‌تواند در معرض عموم قرار دهد.

همچنین وی‌کی برای کاربران خودش جشنواره‌هایی نیز برگذار می‌کند. از کاپ برنامه‌ نویسی گرفته تا برگذاری جشنواره موسیقی.

خرید شماره مجازی وی‌کی

خرید شماره مجازی وی‌کی

وی‌کی در موبایل هم نسخه فعالی دارد. وی‌کی در موبایل خودش را بزرگترین شبکه اجتماعی اروپا معرفی کرده است. چرا که بیش از صد میلیون کاربر دارد.

وی‌کی از طریق اپلیکیشن و مرورگر در اختیار شماست. به محض ورود به وی‌کی از طریق مرورگر از شما شماره موبایلتان را جهت احراز هویت می‌خواهد به طور پیش فرض وی‌کی روی کد +7 متعلق به روسیه قرار دارد. برای حل این موضوع شما به خرید شماره مجازی وی‌کی از نامبرلند نیاز دارید.

اگر بخواهید نسخه وی‌کی را در موبایل به راه بیاندازید علاوه بر شماره معتبر به اسکن Qrcode نیاز دارید.

شما اگر به پنل وی‌کی در نامبرلند بروید بسیاری از شماره‌های قزاقستان، چین و خود روسیه را می‌بینید. خرید شماره مجازی روسیه برای ورود به این اپلیکیشن مناسب است.

از سه طریق می‌توانید خرید شماره مجازی وی‌کی در نامبرلند را انجام دهید.

خرید شماره مجازی VK (عادی)

در پنل نامبرلند از میان سرویس‌ها روی وی‌کی کلیک کنید، پس از کلیک شماره‌هایی که وی‌کی ارائه می‌کند را انتخاب کنید و روی دریافت شماره کلیک نمایید. شماره به شما داده می‌شود و در پنل قرار می‌گیرد. این شماره را در وی‌کی وارد کنید و به نامبرلند برگردید کد فعالسازی را در آنجا می‌بینید و سپس وارد وی‌کی می‌کنید.

خرید شماره مجازی VK (اجاره‌ای)

در لیست شماره‌های اجاره‌ای سرویس وی‌کی به طور مجزا وجود ندارد. چناچه تمایل به خرید شماره مجازی وی‌کی به صورت اجاره‌ای داشتید. از بخش سیمکارت‌های اجاره‌ای وارد قسمت اجاره کامل شوید. این سیمکارت‌ها را می‌توان در سرویس‌های مختلفی ثبت کرد. می‌توانید پس از خرید، این شماره را در برای وریفای کردن در وی‌کی به کار بگیرید.

خرید شماره مجازی VK (دائمی)

این شماره‌ها متعلق به کشور امریکا هستند و برای راه‌اندازی آن‌ها به ثبت نام از طریق گوگل ویس نیاز دارید، چنانچه از این طریق قصد خرید شماره مجازی وی‌کی را دارید وارد بخش شماره‌های دائمی شوید و یک شماره را وارد وی‌کی کنید. اگر از مرحله ورود کد گذر کرد یعنی وی کی از این شماره پشتیبانی می‌کند اگر چنین نشد شماره دیگری را برای خرید امتحان کنید. به این کار تست کردن شماره‌های دائمی می‌گویند.

کشورهای مناسب برای وی‌کی

شماره مجازی vk

همانطور که در بالا گفته شد وی‌کی تمرکز جغرافیایی دارد. یعنی با استفاده از وی‌کی به راحتی می‌توانید برای یک سری کشور خاص اقدام کنید و از آن استفاده کنید. اگر هدف شما کشوری خارج از کشورهای فعال وی‌کی باشد ممکن است شبکه اجتماعی مناسبی به نظر نیاید. اگر قصد دارید به فعالیت در کشورهای زیر پردازید عضویت در وی‌کی و خرید شماره مجازی وی کی برای شما مناسب خواهد بود.

اروپا

  • روسیه: همانطور که گفته شد وی‌کی را فیسبوک روسی می‌خوانند، مقر وی‌کی هم در سنت پطرزبورگ روسیه است. وی‌کی جز سایت‌های پر بازدید روسیه است و برای کسانی که به هر دلیلی با روسیه داد و ستد دارند بسیار مناسب می‌باشد
  • بلاروس: وی‌کی سومین سایت پر بازدید در بلاروس است، بلاروس از همسایگان روسیه است و با ایران ارتباط دارد. کسانی که به هر دلیل با بلاروس (روسیه سفید) داد و ستد دارند می‌توانند از طریق خرید شماره مجازی وی‌کی به عضویت آن در بیایند.
  • مولدوا: هشتمین سایت پر بازدید توسط کاربران مولدوا وی‌کی است، چنانچه به هر دلیلی سر و کارتان به مولدوا بخورد می‌توانید از وی‌کی استفاده کنید. خرید شماره مجازی وی‌کی از مولدوا میسر است. این کشور اروپایی در همسایگی اوکراین قرار دارد و چنانچه قصد فعالیت در اروپای شرقی داشته باشید می‌تواند یکی از مقاصد شما باشد.
  • لاتویا: وی‌کی دوازدهمین سایت پربازدید در لاتویا است. لاتویا هم یکی دیگر از کشورهای کوچک اروپای شرقی است که می‌تواند به عنوان مقری برای فعالیت در اروپای شرقی به حساب آید.

آسیا

  • قزاقستان: وی‌کی ششمین سایت پر بازدید در قزاقستان است. قزاقستان بزرگترین کشور آسیای میانه و نهمین کشور بزرگ جهان است، این کشور جز کشورهای حاشیه‌ای دریای خزر است و با ایران مراودات تجاری زیادی دارد. اپراتورهای قزاق،تعداد زیادی شماره مجازی قزاقستان عرضه می‌کنند شما می‌توانید این شماره‌ها را از نامبرلند تهیه کنید.
  • قرقیزستان: قرقیزستان هم اپراتورهای زیادی دارد که تعداد زیادی شماره مجازی قرقیز را در بازار عرضه می‌کنند. وی‌کی هشتمین سایت پر بازدید برای کاربران قرقیز است. قرقیزستان هم جز کشورهای آسیای میانه است که نسبتا به ایران نزدیک است. تعداد زیادی از ایرانی‌ها با قرقیزستان مراوده تجاری دارند.

سخن آخر

خرید شماره مجازی VK فرصت خوبی برای ارتقای فعالیت‌های شما در روسیه، آسیای میانه و اروپای شرقی خواهد بود. افرادی که به طور تخصصی این مناطق را هدف می‌گیرند می‌توانند برای جذب مشتری، تقویت پیوندهای کاری و اجتماعی با دیگران روی این سایت و اپلیکیشن حساب کنند.

این اپلیکیشن را به دلیل تعدد کاربران روس می‌توان اپلیکیشن روس زبان به حساب آورد، به جز خود روسیه، سایر کشورهایی که در این اپلیکیشن به فعالیت می‌پردازند زبان دوم روسی دارند. در واقع وی‌کی برای ارتباط با فرهنگ و جامعه روسیه بهترین و سریع‌ترین راه به نظر می‌آید. خرید شماره مجازی وی‌کی داد و ستدهای شما با این کشورها را بیمه می‌کند.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,وی‌کی,vk

شماره مجازی وی‌کیوی‌کی

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر