فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

پی پال یک سیستم بانکی آنلاین موردتائید بیشتر سایت‌ها و سرویس‌های اینترنتی به ‌شمار می‌رود. برای باز کردن و مدیریت حساب‌های پی پال، باید شماره ‌ای داشته باشید تا با آن، کدهای وریفای را دریافت کنید. اما پی‌ پال، شمارهای ایرانی را نمی‌پذیرد. برای افتتاح حساب در پی پال باید از یک شماره خارجی استفاده کنید.

با شماره مجازی پی پال می‌توانید حساب پی پال خود را راه‌اندازی و از این سرویس استفاده کنید. در این مقاله به‌ شما خواهیم گفت چگونه با خرید شماره مجازی پی پال می‌توانید بدون مشکل، یک حساب در پی پال برای خود بسازید و آن را مدیریت کنید. در انتها نیز، سرویس‌های مختلف نامبرلند مانند شماره مجازی پی پال و شماره خارجی را به شما معرفی خواهیم کرد. شما می‌توانید بسته به نیاز خود، هر کدام را که برای شما مناسب‌تر است را انتخاب و خریداری کنید.

شماره مجازی پی پال

پی پال چیست و به چه کار می‌آید؟

شاید قصد ثبت‌نام در یک دانشگاه خارجی را داشته باشید یا بخواهید هزینه ارزشیابی مدارکتان را بپردازید. شاید هم بخواهید هزینه ثبت‌نام در یک آزمون بین‌المللی را پرداخت کنید یا تصمیم داشته باشید کسب درآمد آنلاین در سایت‌های خارجی را شروع کنید. برای همه این‌ها، شما به یک حساب بانکی مجاز نیاز خواهید داشت تا بتوانید صورت‌حساب‌های خود را پرداخت کنید یا واریزی داشته باشید. حساب در بانک‌های ایرانی، چه ریالی و چه ارزی، تقریباً به‌جز ایران در هیچ کجای دیگر برای این پرداختی‌ها و واریزی‌ها پشتیبانی نمی‌شود. به ‌بیان ساده‌تر، شما باید یک حساب بانکی معتبر بین‌المللی برای انجام این کارها داشته باشید که موردتائید سایت موردنظرتان باشد. این‌جا است که پای پی پال به میان می‌آید.

پی پال، یک سیستم آنلاین بانکی بین‌المللی است که تقریباً همه سرویس‌دهنده‌ها و سایت‌هایی که نیاز به تراکنش‌های آنلاین دارند، از آن استفاده می‌کنند. چه قصد خرید محصول یا دریافت خدماتی را داشته باشید و چه قرار باشد مبلغی پول به حساب شما واریز شود، شما می‌توانید با یک حساب بانکی پی پال، کار خود را به سرانجام برسانید.

چرا به شماره مجازی پی پال نیاز داریم؟

متاسفانه، هم محدودیت‌های داخلی و هم تحریم‌های خارجی مانع از این می‌شوند که بتوانیم یک حساب پی پال برای خود بسازیم. برای ایجاد یک حساب بانکی، باید یک شماره‌ تلفن برای وریفای کردن حساب (ارسال پیامک کد وریفای) خود ارائه دهید. این شماره تلفن باید متعلق به یکی از کشورهایی باشد که پی پال آن‌ها را قبول دارد. باز هم متاسفانه، ایران جزء این کشورها نیست. ورود به پی پال، با استفاده از آی‌پی‌های ایرانی نیز ممکن نیست. اما چکار کنیم که این محدودیت را برای خود برداریم؟.

نمی‌توانیم یک شماره ثابت یا حتی موبایل از کشوری مثل آمریکا یا کشورهای اروپایی خریداری کنیم. در عوض، بهترین کار در این شرایط، خرید شماره مجازی پی‌پال است. این شماره مجازی، هیچ‌کدام از محدودیت‌های شماره تلفن‌های حقیقی را ندارد. اما شماره‌ تلفنی است که می‌توانید با استفاده از آن، یک حساب پی پال بسازید و از آن استفاده کنید.

شماره مجازی سرویس پی پال چگونه کار می‌کند؟

با خرید شماره مجازی پی پال یک شماره تلفن مجازی به شما داده می‌شود. وقتی این شماره مجازی را برای ساخت حساب در پی‌ پال وارد می‌کنید، کد وریفای به پنلی که برای شما اختصاص داده شده، ارسال می‌شود. شما خیلی راحت و بدون دردسر می‌توانید اطلاعات خود را تائید کنید تا حساب شما در پی پال رسمی شود. از سوی دیگر، با داشتن شماره مجازی پی پال دیگر با خطای ورود از طریق شماره تلفن مواجه نخواهید شد. در نتیجه، با خرید این شماره مجازی هیچ مشکلی در کار با سیستم بانکی آنلاین پی پال پیدا نخواهید کرد.

اگر در اینترنت جستجو کنید، سایت‌های مختلفی را خواهید دید که اقدام به عرضه شماره مجازی آنلاین می‌نمایند. اما آیا شماره‌هایی که این سایت‌ها معرفی می‌کنند، کار خواهند کرد؟. چند کاربر از آنها می‌توانند استفاده کنند؟. آیا سیستم امنیتی پی پال قادر به شناسایی آنها نیست؟. برای تراکنش‌های بانکی، واقعاً حاضر هستید ریسک کنید؟ مخصوصاً زمانی که ارزش ریال در برابر دلار یا یورو بسیار پائین‌تر است؟. برای این‌که ریسک از دست دادن پول ارزی خود را از بین ببرید، بهترین کار خرید شماره مجازی از یک سایت معتبر مانند نامبرلند است.

چرا شماره مجازی پی‌پال خود را از نامبرلند خریداری کنیم؟

جواب دادن به این سؤال واقعاً آسان است. زیرا نامبرلند می‌تواند هر آن‌چه را که از شماره مجازی نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهد. سرویس‌های شماره مجازی نامبرلند، انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید بسته به نیاز و بودجه خود، آن‌ها را تهیه کنید. خرید از این سایت، آسان است و شما از نظر پرداخت آنلاین و تایید رسید آن مشکلی نخواهید داشت. بدون مشکل می‌توانید شماره مجازی خود را تهیه کنید.  پس از آن، شما می‌توانید از طریق شماره مجازی برای ساخت یا ورود به حساب پی‌ پال، کد وریفای پی پال را دریافت کنید.

نامبرلند چه شماره‌هایی برای شماره مجازی پی پال ارائه می‌دهد؟

شماره مجازی پی پال

نامبرلند برای این‌که بتواند جواب‌گوی طیف گسترده‌ای از کاربران باشد، خدمات شماره مجازی را در سه گروه عرضه کرده است. این سه گروه، عبارت هستند از: شماره مجازی عادی، شماره مجازی اجاره‌ای و شماره مجازی دائمی. در ادامه، ویژگی‌ها و امکانات هر سرویس را برای شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید بسته به نیاز خود، راحت‌تر تصمیم بگیرید.

شماره مجازی عادی نامبرلند

پس از خرید شماره مجازی پی پال عادی ، این شماره مختص خود شما است و امکان این که به فرد دیگری تعلق داشته باشد، وجود ندارد. از سوی دیگر، کدهای فعال‌سازی شماره‌ها، یک فرصت 20 دقیقه‌ای دارند و اگر در این مدت زمان کدی برای شما ارسال نشد، می‌توانید یک شماره دیگر را جایگزین کنید. شماره‌های عادی یکبار مصرف هستند و فقط یکبار امکان دریافت کد را دارند. برخی از اپراتورهای شماره مجازی عادی، محدودیت پیامک یک‌بار مصرف را ندارند و شما می‌توانید چند بار تقاضای ارسال کدفعال‌سازی را در بازه ۲۰ دقیقه ای بدهید. شماره 1، 2، 5 و 6 اپراتورهایی هستند که امکان مجدد دریافت کد را دارند.

شماره مجازی عادی نامبرلند را می‌توانید برای حدود 160 کشور جهان دریافت کنید. این شماره‌ها، دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و به همین دلیل، در میان کاربران محبوبیت زیادی دارند. هر شماره عادی، فقط برای یک سرویس قابل استفاده است. یعنی شما می‌توانید از آن فقط به‌ عنوان شماره مجازی پی پال استفاده کنید. مثلاً نمی‌توانید با استفاده از آن هم حساب کاربری تلگرام بسازید و هم با حساب پی پال خود کار کنید.

زمانی که شماره مجازی حسابی خود را راه‌اندازی کردید، تا زمانی‌که از آن خارج نشوید، می‌توانید از حساب خود استفاده کنید. در برخی موارد ممکن است قوانین پی پال مانع از پذیرش شماره مجازی شود، در این حالت می‌توانید با مراجعه به بخش آموزش‌های سایت نامبرلند، راه‌کار رفع مشکل را پیدا کنید.

نکته مهمی که در رابطه با خرید شماره مجازی پی پال وجود دارد این است که، شماره مجازی عادی تنها یکبار کد می‌دهد و دسترسی به حساب پی پال اهمیت زیادی دارد، سعی کنید حتی الامکان این مدل شماره را برای حساب‌های پی پال خود استفاده نکنید.

شماره مجازی اجاره‌ای نامبرلند

برای کسانی که زیاد با پی پال سروکار دارند، شماره مجازی اجاره‌ای به‌صرفه‌تر و بهتر از شماره مجازی عادی است. این نوع از شماره‌های مجازی تنها محدودیت زمانی دارند و مختص به یک سایت یا سرویس نمی‌شوند. مدت زمان اجاره هر شماره تفلن مجازی، یک هفته تا سه ماه است. بعد از خرید، شماره‌های خریداری شده، به‌صورت آنلاین و در همان لحظه به‌ کاربر تحویل داده می‌شوند. اما به یک نکته مهم باید توجه داشته باشید. این شماره‌ها قابلیت لغو شدن را ندارند. به‌ همین دلیل، لازم است در انتخاب شماره مجازی پی پال اجاره‌ای خود، نهایت دقت را داشته باشید.

قابلیت تمدید برای اپراتورهای کشورهای مختلف، متفاوت است. پس از دریافت شماره، حداکثر زمانی که شماره قابلیت تمدید را دارد، به شما گفته خواهد شد. با این حال، توجه داشته باشید، که حداکثر زمان برای هر بار تمدید شماره مجازی، 90 روز است. اما برای برخی اپراتورها، این زمان می‌تواند کمتر هم باشد.

سایت نامبرلند، در واقع یک واسط اینترنتی بین شما و اپراتورهای مخابراتی کشورهای مختلف محسوب می‌شود. تعهدات مربوط به دریافت پیامک تنها مربوط به اپراتور و قوانین و محدودیت‌های کشوری است که انتخاب کرده‌اید. با این حال، در اغلب موارد، شماره مجازی محدودیتی ندارد و پیامک‌ها را دریافت خواهید کرد. بدیهی است که برای خرید شماره مجازی پی پال اجاره‌ای باید مبلغ بیشتری را در نظر بگیرید. هزینه‌ای که صرف خرید این شماره‌ها می‌کنید، بسته به کشور و مدت زمان اجاره متفاوت خواهد بود.

در بین تمامی شماره‌های مجازی که برای پی پال وجود دارد، شماره مجازی اجاره ای بهترین گزینه ای است که می‌توانید برای افتتاح حساب پی پال خود داشته باشید.

بهترین شماره خارجی برای افتتاح حساب پی پال

بهترین شماره خارجی که برای افتتاح حساب پی پال می‌توانید از آن استفاده کنید، سیم کارت بین المللی است. مزایا و قابلیت‌های سیم کارت بین المللی از شماره اجاره ای هم بیشتر است. با خرید سیم کارت بین المللی، یک شماره خارجی دائمی برای افتتاح پی پال دارید و نگرانی‌های شما برای دسترسی همیشگی پی پال از بین می‌رود.

سیم کارت بین المللی یک سیم کارت فیزیکی با شماره خارجی است که می‌توانید آن را در تلفن همراه خود بگذارید و برای برقراری تماس و وریفای حساب در سایت ها و برنامه‌های مختلفی از جمله پی پال استفاده کنید. این سیم کارت ها بر خلاف شماره مجازی هیچ محدودیتی ندارند. سیم کارت استونی یکی از بهترین سیم کارت‌های بین المللی است که قیمت مقرون به صرفه ای دارد و امکانات بی شماری در اختیار شما قرار می‌دهد. مهم ترین مزیتی که با خرید سیم کارت بین المللی استونی یا در کل با خرید سیم کارت بین المللی عاید شما می‌شود، این است که با یکبار هزینه، به صورت دائمی از یک شماره خارجی استفاده می‌کنید.

سرویس های خرید شماره‌های مجازی پی پال

شماره مجازی پی پال

نامبرلند سه سرویس متفاوت برای خرید شماره‌های مجازی پی پال ارائه می‌کند: عادی، اجاره‌ای وسیم کارت بین المللی. در اینجا، امکانات و ویژگی‌های هر سرویس را برای شما بیان کردیم تا با توجه به نیاز و بودجه خود، سرویس شماره مجازی موردنیاز خود را خریداری کنید.

نامبرلند سه سرویس متفاوت برای خرید شماره‌های مجازی پی پال ارائه می‌کند: عادی، اجاره‌ای و دائمی. در این مقاله، امکانات و ویژگی‌های هر سرویس را برای شما بیان کردیم تا با توجه به نیاز و بودجه خود، سرویس شماره مجازی موردنیاز خود را خریداری کنید.

شماره عادی
شماره اجاره‌ای
شماره دائمی

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)

شماره مجازی عادی، بسیار پرطرفدار و ارزان و مقرون به صرفه است.

نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.

توضیحــات بیشتـر
,پی پال,paypal

شماره مجازی پی پالپی پال

جستجـو
فیلتـر
ترتیـب
قیمت (کم به زیاد) قیمت (زیاد به کم) پیشنهادی
ترتیب فعلی نمایش با لحاظ کیفیت و قیمت شماره‌ها می‌باشد، توصیه میشود بر اساس لیست فعلی خرید کنید.
کشـور قیمـت موجـودی(آپدیت می شود)
Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر