فهرست

ورود | ثبت‌نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نام
شماره مجازی
wait

بن شدن تلگرام شماره مجازی و رفع آن

مسدود شدن تلگرام قبل از دریافت کد

در صورتی که پس از وارد کردن شماره به اکانت تلگرام و درخواست کد با اخطاری مبنی بر اینکه شماره مسدود است یا شماره شما قابل استفاده برای تلگرام نیست، مواجه شدید کافیست شماره را لغو کنید و شماره دیگری را تست کنید. هزینه شماره لغو شده به پنل شما برگشت داده می شود.

مسدود شدن تلگرام بعد از دریافت کد

مسدود شدن و خروج از تلگرام معمولاً زمانی رخ می‌دهد که تلگرام، شما را به­‌عنوان ربات یا اسپم شناسایی کند. در این زمان شما اخطارهایی از قبیل: بن شدن، محروم شدن (banned) و غیره دریافت می­کنید و تلگرام، شما را از اکانت خارج می‌کند. پس حتماً باید نکاتی را که در راه اندازی و ساخت اکانت تلگرام شماره مجازی گفته شد، رعایت کنید تا با این مشکل مواجه نشوید.

چرا اکانت تلگرام شماره مجازی بن می‌شود؟

 1. عدم استفاده از فیـ.لترشـ.کن
 2. عدم تطابق I.P شما با کشور شماره‌ی خریداری شده (لذا باید V.P.N خود را روی کشوری بگذارید که از آن شماره دریافت می‌کنید)
 3. روشن بودن لوکیشن گوشی
 4. ساخت چند اکانت روی یک تلگرام
 5. ساخت اکانت‌های متعدد با یک I.P

نکاتی برای جلوگیری از بن شدن تلگرام شماره مجازی

نکاتی که قبل از ورود باید رعایت شود:

 • گذاشتن فیـ.لترشـ.کن روی کشوری که دارید از آن شماره دریافت می کنید.
 • ساخت یک اکانت برای هر تلگرام (در هر تلگرام با بیش از دو اکانت وارد نشین)
 • تعویض آی.پی برای هر دو اکانت (زمانی که قصد ساخت تعداد زیادی اکانت دارید)
 • خاموش کردن لوکیشن گوشی

نکاتی که بعد از ورود باید رعایت شود:

 • گذاشتن اسم خاص (از عدد یا اسم‌های عمومی یا اسامی تلگرام استفاده نکنید)
 • ست کردن رمز دومرحله ای
 • ست کردن آیدی
 • گذاشتن تصویر پروفایل
 • خاموش بودن لوکیشن گوشی

آیا پس از بن شدن اکانت تلگرام شماره مجازی امکان بازیابی وجود دارد؟

اگر پس از راه اندازی اکانت تلگرام با شماره عادی، اکانت شما بن و مسدود شود، متاسفانه اکانت شما غیرقابل بازگشت است ولی اگر شماره دائمی خریداری کرده‌اید میتوان به پشتیبانی تلگرام پیام دهید یا ایمیل بزنید و درخواست رفع مسدودی کنید.

نامبرلند مطابق قوانین و تعهدنامه‌ای که کاربر قبل از دریافت شماره با آن موافقت می‌کند، تنها وظیفه‌ی آن ارائه شماره و پیامک تایید است. مشکلات احتمالی مانند مسدود شدن پس از ورود به اکانت، به دلیل مسائل مختلفی است که به سیاست‌ها و محدودیت‌های اعمال شده از سوی سایت‌ها و سرویس‌ها باز می‌گردد. برخی از سرویس‌ها نسبت به شماره مجازی حساسیت زیادی دارند و گاه برای مقابله با اسپم و غیره تصمیم به مسدود کردن شماره می­گیرند. بنابراین هرگونه محدودیتی که بعد از دریافت پیامک ایجاد شود، از سوی نامبرلند نبوده و خارج از تعهد نامبرلند است و اساسا قابل دسترسی و کنترل برای آن نیست. نامبرلند برای حل این مشکل، تمامی نکاتی را که در طول سالیان متمادی در عرصه شماره مجازی کسب کرده، در قالب راهنمای سایت با شما به اشتراک گذاشته است. در صورت رعایت این مسائل، محدودیت‌ها به حداقل ممکن می‌رسد و در مواردی به صفر خواهد رسید؛ هم­چنین سعی بر این است که شماره با حداقل قیمت ارائه شود تا کاربران عزیز در صورت بروز مشکل هر چند نادر، ضرر زیادی متحمل نشوند.

Wallet...
جهت ارسال بازخورد لطفا وارد حسابتان شوید. با تشکر